הושק מחדש אתר הבית של בית הגידול בלו-ספארק!

אתר הבית של בית הגידול לחתולים מגזע רוסי כחול הושק מחדש!
adoption.jpg

הכתובת..

http://david.shiponi.com

אתה לא מבין שאף אחד לא יקנה

חתול גזעי בכ"כ הרבה כסף כשיש חתולים ברחוב ופה לאימוץ מה אנשים משוגעים? חוצמזה שהרוסי הכחול הוא לא משהו בכלל נראה כמו חתול רחוב רגיל ואפור

כאן נופלת הטעות שלך.

בוא תיכנס לאתר petking.co.il ותבדוק כמה בתי גידול יש בארץ.. אתה תמצא מאוד מהר שיש המון בתי גידול ושאם לא היה לנושא ביקוש, לא היו בתי גידול.. גם הרוסי הכחול ממשיך להוכיח את עצמו ואת הביקוש שלו ובזמן שזה לא משהו מהיום למחר למכור גור, אנשים קונים, עובדה.. על ההבדלים והסיבות שבגללן מישהו ירצה חתול כזה אני אוכל לדון איתך שעות אבל את זה תשאיר בצד. בנוסף לזה, הרוסי הכחול עוד נחשב זול, המחירים בדרך כלל יותר גבוהים והמחיר של הרוסי הכחול בסטנדרט הוא 500 דולר. רוצה לדבר על זה?

ממש צודק!

אף אחד לא יוצי מלא כסף על חתול שבמראה שלא לא נראה כזה יפה! וגם יש פה חתולים לאימוץ כאלה מתוקים ויפים יותר מהחתולים הרוסיים- כל כך הרבה חתולים לאימוץ שלאחסר- ולא צריך להוציא על איזה אחד כסף...

כאן נופלת הטעות שלך.

בוא תיכנס לאתר petking.co.il ותבדוק כמה בתי גידול יש בארץ.. אתה תמצא מאוד מהר שיש המון בתי גידול ושאם לא היה לנושא ביקוש, לא היו בתי גידול.. גם הרוסי הכחול ממשיך להוכיח את עצמו ואת הביקוש שלו ובזמן שזה לא משהו מהיום למחר למכור גור, אנשים קונים, עובדה.. על ההבדלים והסיבות שבגללן מישהו ירצה חתול כזה אני אוכל לדון איתך שעות אבל את זה תשאיר בצד. בנוסף לזה, הרוסי הכחול עוד נחשב זול, המחירים בדרך כלל יותר גבוהים והמחיר של הרוסי הכחול בסטנדרט הוא 500 דולר. רוצה לדבר על זה?

תשמע חביבי

רק אנשים עשירים שאין להם מה לעשות עם הכסף קונים חתולים מבתי גידול וככה אתם מרוויחים. במקום שיטפלו בחתולי רחוב וכ"כ הרבה חתולים בעמותות לאימוץ שלא ירדימו אותם אתם באים וממציאים 500 דולר 800 דולר עד 100 דולר לרגדול ו1000 דולר לספינקס וכן הלאה והלאה. לא מספיק שהחתול צריך גם טיפול אח"כ? חיסונים לא עולה כסף? אוכל? חול? ביקורת רופא? אם חלילה קורה משהו?! זה רק לעשירים משועממים. ככה אתם מרוויחים ואי גם לא יודע אם מס הכנסה מכיר בכם. באמת צריך לברר את העניין ולתת לו את כל הכתובות של האתרים שלכם. אולי ככה לא תעשקו אנשים. אני אטפל בזה עוד היום. אתם רק בולשיט והצגה רק רוצים לעשות כסף לפחות תתרמו לטיפולים שחתוי רחוב צריכים. אני אישית מוציא 300 דולר בחודש בתרומות ואוכל להציל חתולים מסכנים, אז אני אלך להוציא 500 דולר על חתול שגודל בבית ושכל הזמן שלו מתחלק בין תערוכות יופי לבין איזה אוכל משובח לבחור בין אם הרויאל קנין או הפרופלאן? בושה וחרפה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר