כיצד להרחיק חתולים העושים צרכיהם מתחת לחלון חדר השינה שלי

אהלן אהלן, יש לי בבקשה שאלה - ואודה לכל מי שיש לו תובנה בנושא. אז ככה: עברתי לדירת קרקע בתל אביב וגיליתי ששטח החצר שליד חדר השינה שלי משמש כשירותים הציבוריים של כל חתולי השכונה (בחיי!)... כמובן שהריח בלתי נסבל, ובהעדר מזגן אני חייב פתרון שיגרום לחתולים היקרים לעשות את צרכיהם במקום אחר! יש למישהו רעיונות? בתודה, איל.

יש לי רעיון...

כל מה שאתה צריך זה איזה אקדח... תעמוד ב"היכון" ליד החלון ובכל פעם שחתול בא, תירה בו... כמה פשוט, ככה גאוני...

תעזוב את הדביל שכתב לך תשובה

מנהלת האתר צריכה להוציא אותו בדחיפות, חתיכת אידיוט!!! בכל אופן אולי אפשר בצורה עדינה יותר- כל פעם שאתה רואה חתול מתקרב אז תתן שפריץ של מים עם מרסס צמחים, חתולים שונאים מים (רובם לפחות) ולא יעשו פיפי בזמן שמשפריצים עליהם...

בעניין החתולים שעושים את הצרכים

תברר במשתלה, שמעתי שיש משהו שמפזרים על הדשא והריח הזה מבריח חתולים.אם זה נכון, תוכל לפזר במקומות שהחתולים עושים את צרכיהם. בינתיים, מתיי שתראה את החתול תרעיש לו עם ניילון ותבריח אותו מהרעש ובמשך הזמן יפסיק לבוא מפחד. בהצלחה.

יש לי רעיון...

כל מה שאתה צריך זה איזה אקדח... תעמוד ב"היכון" ליד החלון ובכל פעם שחתול בא, תירה בו... כמה פשוט, ככה גאוני...

תודה

תודה על התשובות... להשפריץ מים כל פעם שבא חתול זה לא ילך, גם כי מדובר בהרבה חתולים וגם כי זה נעשה בכל שעות היום והלילה - מה שמחייב שמירה מסביב לשעון :-) בכל אופן אני אולי באמת אברר במשתלה לגבי החומר שדוחה חתולים... ולחולה נפש שהציע לירות - מקווה שבגלגול הבא תיוולד כחתול רחוב!

עלק "חולה נפש".... התכוונתי לירות באקדח מים.... וגם זה בצחוק!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר