קצת על החיים

קצת על החיים

טוב אני חדשה פה- והאמת הסיבה שאני פה היא ש: אין יותר אם מי לדבר... שלא תבינו אותי לא נכון- יש לי חברים טובים ומשפחה אוהבת אבל פשוט מאוד הגעתי למצב שאין לי יותר עם מי לחלוק ה=כ=ל כי מכל אחד אני מסתירה קצת אז הנה הסיפור שלי... קוראים לי אליאן ואני בת 15 אני מעשנת ולעיתים שותה הגעתי למצב שבו באמת באמת טוב לי עם עצמי אחרי הרבה מצבים פוגעים בחיים שלי אז לא המצב הכלכלי או החברתי או המשפחתי שלי לא קשה אין לי הרבה על מה להתלונן אבל האמת היא שיש לי כל כך הרבה אפשרויות ואני מרגישה בודדה באמצע אז באתי לספר לכם את הסיפור שלי- ולא מזווית ראיה של ילדה מסכנה אלא שיש ילדה נורמלית כמו הרוב פה...לא רוצה שתרחמו עלי ואני לא חושבת שאפשר לתת לי עצה- פשוט כדי לפרוק את עצמי...אני חושבת שהרבה יוכלו להזדהות איתי אז ככה הכל התחיל בתחילת שנה שעברה- שהכרתי את "אהבת חיי" אני לא מהילדות שמאמינות שהן יתחתנו עם האהבה ילדות שלהן ואני לא חושבת שבכלל אפשר להבין רגש כל כך חזק בגיל כזה- אבל הוא...הוא היה שונה הוא לא היה יפה במיוחד לא חכם במיוחד לא מצחיק במיוחד לא רגיש במיוחד- אז מה אהבתי בו?! האמת שאין לי מושג...אבל פשוט אהבתי אותו עברו ביננו הרבה דברים ביחסים של החצי שנה שהיו ביננו ויותר ממה שאהבתי אותו אני התרגלתי אליו- הזמן עבר ונפרדנו...אבל הוא- הוא אף פעם לא עזב לי את הלב אחריו הגיעו עוד בנים ועוד מערכות יחסים כושלות שהכניסו אותי לקרשים היו חברות הכי טובות שבעצם רק פגעו בי אבל עכשיו אני הגעתי למצב שיש לי 2 חברים הכי טובים ועוד אני מוקפת באיזה 10 חברים טובים הציונים שלי טובים היחסים על ההורים השתפרו האמת שממש טוב לי- אפילו חבר חדש כבר חודש יש לי אז איך זה שהחיים כל כך השתפרו ורק הוא- האהבה הראשונה שלי עדיין נשארה?! אז כן יש לי חבר שטוב לי איתו וכיף לי איתו והוא אוהב אותי יותר מהכל אבל הלב שלי עדיין שייך למישהו אחר...מישהו שיקר לי יותר מכל וגם אני לו אחרי הכל הוא גם המשיך הלאה וגם לו טוב עכשיו ואני מאושרת בשבילו כי בסוף נשארנו ידידים הכי טובים אבל הרגשות בלב גם נשארו בחיים לא חשבתי אפילו לשניה לחזור אליו כי זה פשוט לא ילך ולא מתאים אבל אין לא משנה כמה שנינו ממשיכים הלאה וכמה זמן עובר שאנחנו מדברים או מתראים הכל חוזר...אני לא יודעת איך להתמודד עם זה... אני רוצה להפרד מחבר שלי אבל לא יודעת איך כי הוא כל כך אוהב אותי ועבר רק חודש ואני מפחדת לפגוע בו- וגם אם נפרד זה לא אומר שהחבר הקודם שלי יחכה לי...ממש ממש לא אז ככה שאני די תקועה בין מערכות יחסים ורגשות לא ממומשים- חיה לי את החיים שנגזרו עלי...לא נהנת מסטוצים שכל כך מתאימים לי כרגע ומנסה להתמקד בלימודים כדי למצוא תרוצים לחבר שלי למה אני לא יכולה להפגש איתו- אני פשוט לא יכולה אפילו לנשק אותו- איך אפשר לנשק מישהו שאת יודעת שהוא מרגיש אליך כל כך הרבה ואת לעומת זאת כלום?! אז לא אני לא במצב כלכלי קשה- וכן ההורים שלי עדיין יחד- אני לומדת בבית ספר הכי טוב בת"א- והחברים שלי תומכים בי ב100% לא משנה מה אני בוחרת לעשות בחיים אז איך זה שלפעמים אני מוצאת את עצמי במצב שפשוט- בא לי שהכל יגמר?!

כנסי

מממממ דבר ראשון... אהבה ראשונה זה לנצח.... היא נכנסת ללב ואף פעם לא יוצאת ממנו גם כשתתאהבי שוב תמיד תחשבי עליה כנראה שעוד לא מצאת מישהו שיעביר את האהבה הזאת לפינה אחרת ונידחת בלב... את כן צריכה להיפרד ממנו כי את לא יכולה להשלות אותו שיש משהו כשבעצם אין... אני מקווה שזה נתן לך משהו... מירבוש

אני חייבת לציין שאת מזכירה לי את עצמי יותר מידי...ואת מוכשרת..ממש אהבתי את הצות כתיבה שלך....

כנסי מותק..

טוב אז דבר ראשון ברוכה הבאה..תדעי שאת תמיד יכולה להגיד מה שבא לך ואנחנו ננסה לעזור לך.. דבר שני אין לי הכי איך לפתור לך את הבעיה..אני חושבת שאת צריכה פשוט לנסות לשכוח אותו או שתגידי לו שאת אוהבת אותו..ונראה לי גם שאין טעם בזה שאת יוצאת עם הבחור השני כי בזמן הזה את סתם פוגעת בו שאת יוצאת איתו אבל בעצם לא אוהבת אותו.. בקיצור מקווה שיהיה טוב..=]] הילה..!

אממ... אליאן.

קודם כל, הכנסת כמעט בהתחלה את הקטע שאת מעשנת וקצת שותה.. סתם שאלה... למה כתבת את זה? כאילו.. יש סיבה מיוחדת או שסתם כתבת..? זה נבע ממשהו זה שכתבת את זה? זה שבכלל התחלת לעשן ולשתות-זה נבע ממשהו? ממצוקה כלשהי? או סתם..? זאת באמת סתם שאלה, את לא חייבת לענות עליה. זה פשוט.. בלט לי. תראי.. המצב שלך קצת מסובך. כמו שאת בטח יודעת כבר.. אני חושבת שאסור לך בשום פנים ואופן להישאר עם החבר הנוכחי שלך. גם אם לא יהיה בינך לבין ה"מיתולוגי" כלום, זה לא אומר שאת יכולה להישאר עם מישהו שאת לא אוהבת.. אני חושבת שהעובדה שאת נשארת איתו, ואת לא אוהבת אותו, בסופו של דבר תפגע בו הרבה יותר מאשר זה שתפרדו עכשיו.. זאת דעתי. ומה אני אגיד לך.. הזמן עושה את העבודה. מניסיון. הזמן הוא כלי חשוב מאוד. צריך רק לדעת איך להשתמש בו.. תחליטי עם עצמך מה המטרה שלך, ואז תנסי לבצע אותה. לאט ובזהירות. המון בהצלחה.. וברוכה הבאה לפורום המדהים הזה...!!!! הילולה.

כנסי

מממממ דבר ראשון... אהבה ראשונה זה לנצח.... היא נכנסת ללב ואף פעם לא יוצאת ממנו גם כשתתאהבי שוב תמיד תחשבי עליה כנראה שעוד לא מצאת מישהו שיעביר את האהבה הזאת לפינה אחרת ונידחת בלב... את כן צריכה להיפרד ממנו כי את לא יכולה להשלות אותו שיש משהו כשבעצם אין... אני מקווה שזה נתן לך משהו... מירבוש

אממממ אז ככה

אני מעשנת ושותה- סתם כתבתי את זה...כדי לתת רקע לחיים שלי אני מעשנת מאז שאבא שלי עבר ניתוח כי פשוט זאת הדרך הכי קלה שמצאתי לברוח מבעיות ואני לא מצדיקה את זה אבל מאז זה פשוט נמשך... ואני שותה מדי פעם- כי חשוב לי לתת לעצמי להשתחרר מהכל...אבל זה לא קבוע אני שמחה שאנשים מתחברים אלי כי זאת הסיבה שכתבתי את זה- להראות שגם אם יש לי בעיות שהן לא סוף העולם ויש הרבה יותר מסכנים ממני אבל עדיין בשבילי- בשבילי זה הכל אני הולכת להפרד מחבר שלי ברגע שאני אראה אותו כי אני רוצה לעשות את זה בצורה הכי מכובדת שמגיעה לו ולא באי סי קיו או בטלפון... ובקשר- לאהבה שלי...אני הולכת לשים את כל הקלפים על השולחן ולדבר איתו על המצב ביננו וגם על מה שהוא מרגיש בקשר לזה... תודה לכולכן- אני עוד אעדכן אותכן...!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר