היי בנות זאת שוב אני ואני שוב צריכה עזרה..

הבעיה שלי גדלה פעם קודמת היה לי רק את הקטע עם חבר שלי לשעבר למי שלא יודעת אז בקיצור נדלקתי על חבר של האקס שלי ורציתי להיותא יתו ולא ידעתי מה לעשות אז מה שקורה עכשיו זה שחבר שלו אמר לי שהוא לא רוצה שיהי בנינו משהו והאקס שלי ביקש ממני שנחזור... מה אני עושה????

אני לא מבינה...

למה לחזור?! למה את בכלל שוקלת את זה אם את בכלל לא אוהבת או רוצה אותו אלא את חבר טוב שלו?! לדעתי אין פה בכלל התלבטות! את לא רוצה אותו! אל תחפשי חבר בכוח! אפשר לפעמים להיות גם קצת לבד בלי חבר! שוּח

לא לא לא הבנת...

אני לא אוהבת את חבר שלו אני רק דלוקה עליו אבל אני כן אוהבת את האקס שלי אבל אני חושבת שזה יעשה "קצת" בעיות אם הוא יידע שאני דלוקה על חבר שלו כי חבר שלו כזה כוסון וחמוד ואני באמת באמת לא יודעת מה לעשות אני פשוט לא יכולה לסבול את זה שפגעתי כשנפרדתי ממנו אז אני באמת לא יודעת מה לעשות אולי אני רוצה לחזור אליו רק מתוך רחמים וזה לא טוב... אוף בנים הם עם חרא אי אפשר איתם ואי אפשר בלעדיהם

המפ....

אני חושבת שאינלך טעם לחזור אליו אם זה נעשה מתוך רחמים או כדי פשוט לא לצאת הזונה שזרקה ופגעה. הרבה יותר יפגע בו. היחס שלך יהיה אחר! לא כמו מישהי שבאמת רוצה להיות איתו... אני חושבת שפשוט תנסי לדמיין את המצב אם הוא היה הפוך! אם את היית הצד הנזרק וכו וכו... תביני את התחושה. שוּח

הבעיה שלי גדלה פעם קודמת היה לי רק את הקטע עם חבר שלי לשעבר למי שלא יודעת אז בקיצור נדלקתי על חבר של האקס שלי ורציתי להיותא יתו ולא ידעתי מה לעשות אז מה שקורה עכשיו זה שחבר שלו אמר לי שהוא לא רוצה שיהי בנינו משהו והאקס שלי ביקש ממני שנחזור... מה אני עושה????

לדעתי תיצאי מהמעגל שלכם ואל תהיי אם אף חד מהם....את נשמעת לי די קטנה בלי לפגוע ככה שאת תעברי עוד הרבה דברים יותר משמעותים...

לפי דעתי...

יש מצבים שאת הרבה זמן עם בן אדם אחד ואת בודקת את עצמך יש מצב שנידלקת על חבר שלו כי רצית...אם את אוהבת את חבר שלך תחזרי אליו אבל לא מתוך רחמים אליו! תחזרי אליו כי את באמת אוהבת אותו ורוצה להיות איתו אין טעם שתימשכי ת'קשר ובסוף שניכם תיפגעו... שנינו'ש

אני קוראת ת'הודעות שלך ונקרעת!!!! אז הפעם אני כן אגיב לך!

מה תעשי????????????????? את אוהבת את האקס שלך ורוצה לחזור??? אז תחזרי אליו! את לא אוהבת את האקס שלך ולא רוצה לחזור?? אל תחזרי אליו! ובקשר לחבר הכי טוב של אקס שלך... הוא אמר לך שהוא לא רוצה שיהיה בינכם משו.. נקודה! הוא החליט.. אז תעזבי אותו בשקט! את רוצה להכריח אותו להיות איתך? והוא ממש חכם שאמר לך "לא"... חבל לו להסתכסך סתם עם חבר טוב שלו, שהוא במקרה אבל במקרה האקס שלך!!! יום טוב שיהיה לך.... ביי... טונטון....

לא לא לא הבנת...

אני לא אוהבת את חבר שלו אני רק דלוקה עליו אבל אני כן אוהבת את האקס שלי אבל אני חושבת שזה יעשה "קצת" בעיות אם הוא יידע שאני דלוקה על חבר שלו כי חבר שלו כזה כוסון וחמוד ואני באמת באמת לא יודעת מה לעשות אני פשוט לא יכולה לסבול את זה שפגעתי כשנפרדתי ממנו אז אני באמת לא יודעת מה לעשות אולי אני רוצה לחזור אליו רק מתוך רחמים וזה לא טוב... אוף בנים הם עם חרא אי אפשר איתם ואי אפשר בלעדיהם

בנים הם לא חרא!!!! דברי בשם עצמך בבקשה, ועאל אותם בחורים שאת היית איתם, כי אולי הם חרא אבל בחורים שאני מכירה!

מה תעשי????????????????? את אוהבת את האקס שלך ורוצה לחזור??? אז תחזרי אליו! את לא אוהבת את האקס שלך ולא רוצה לחזור?? אל תחזרי אליו! ובקשר לחבר הכי טוב של אקס שלך... הוא אמר לך שהוא לא רוצה שיהיה בינכם משו.. נקודה! הוא החליט.. אז תעזבי אותו בשקט! את רוצה להכריח אותו להיות איתך? והוא ממש חכם שאמר לך "לא"... חבל לו להסתכסך סתם עם חבר טוב שלו, שהוא במקרה אבל במקרה האקס שלך!!! יום טוב שיהיה לך.... ביי... טונטון....

חחחחח..טון שלי..איזו תקיפות... אני נאלצת להסכים איתך

אני גם מצתרפת להסכמה בנושא זה!

יאפ..צודקת....

לא לא לא הבנת...

אבל אמרת ש..

שאת ככככןןןןןן אוהבת ת'אקס שלך..! חח..אחותי, תחליטי את מי את רוצה..

כאילו...מה?? ההחלטה לא נראית לי כ"כ מסובכת...היא אפילו דיי ברורה!!

אני חלילה לא מנסה להעליב!! אבל החבר של האקס לא רוצה אותך אז דיי תרדי ממנו! את גם ככה לא היית צריכה להידלק עליו מלכתחילה!!! וגם את האקס תעזבי במנוחה!! שוב אני לא מנסה להעליב ואם כן אז סורי אבל אני לא חושבת שמגיע לו מישהי שנדלקה על חבר טוב שלו... זה כמו בגידה כזו בעייני... מקווה שתתביני מה את רוצה מעצמך... בהצלחה!

לדעתי תיצאי מהמעגל שלכם ואל תהיי אם אף חד מהם....את נשמעת לי די קטנה בלי לפגוע ככה שאת תעברי עוד הרבה דברים יותר משמעותים...

כתגובה למה שאמרת אני ממש לא קטנה אני בת 18 אז ככה ש...

אבל תודה מכל מקרה על ה"עצה" שלך

לפי דעתי...

יש מצבים שאת הרבה זמן עם בן אדם אחד ואת בודקת את עצמך יש מצב שנידלקת על חבר שלו כי רצית...אם את אוהבת את חבר שלך תחזרי אליו אבל לא מתוך רחמים אליו! תחזרי אליו כי את באמת אוהבת אותו ורוצה להיות איתו אין טעם שתימשכי ת'קשר ובסוף שניכם תיפגעו... שנינו'ש

לכל הבנות שנתנו לי עצות

אני מודה לכם מאוד על שהיה איכפת לכם אתו ממש נשמות אולי בזכותכן אני אצליח עם כל הבעיה הזאת אז יאללה נשתמע בעוד בעיות
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר