אוףףף... אני שבוזה.. (במיוחד למבינות בצבא)

היי בנות.. אני פשוט חייבת להוציא החוצה את מה שמדכא אותי היום. התגייסתי אתמול, באתי לגיוס הזה עם כל כך הרבה אופטימיות ומוטיבציה רק שהרסו לי את הכל ברגע אחד. רציתי בסיס סגור אך סירבו לבקשתי בגלל שיש לי בעיות של סחרחורות והתעלפויות פעם בשבוע- שבועיים. (אוקיי, הבנתי את זה וניסיתי לא להתאכזב). אך היום קרה משהו שפשוט שבר אותי. ניקינו את החדרים ואז באצמע התחילו לי סחרחורות דיברתי עם הסמ"ל שהיה אחראי באותו רגע והוא אמר לי לשבת. אחר כך כולם ירדו למסדר ואני נשארתי לשבת, לא יכלתי לקום. ואז הוא התחיל לשלוח אלי בנות שיגידו לי לבוא עכשיו. הראשונה באה ואמרתי לה שאני לא יכולה לקום. השניה באה, אמרה לי שיש סרטון קצר ואם אני לא באה עכשיו אני לא יוצאת הביתה. ניסיתי לקום וכמעט נפלתי. השלישית באה שאמרו לה לבוא לעזור לי ללכת אחרת אני לא אצא הביתה. אז הלכתי וכל שניה כמעט נפלתי, היא החזיקה אותי. אז התחיל הסרטון וה-ס' מ"פ התחילה לדבר (למי שלא מבין בצבא זו דרגה די גבוהה). וכשכולם עמדו זקופים עם ידיים מאחורי הגב כמו שצריך אני ישבתי כי לא יכלתי לעמוד. פתאום היא ראתה אותי ובאה אלי והתחילה לצרוח עלי מה אני יושבת ומה אני חושבת לעצמי. אמרתי לה שקיבלתי אישור כי יש לי בעייה של התעלפויות וסחרחורות והיא המשיכה לצרוח עלי עד שכבר היו לי דמעות. ואז היא הסתכלה עלי ואמרה "אולי תרגעי, מה את בוכה לי מול העיינים, מה את חושבת שאת באזרחות". ברגע הזה היא פשוט הורידה לי את כל המוטיבציה הגבוהה שהיתה לי לשרת. אני לא יודעת לאן לגשת לדבר על זה ומה לעשות. יש כאן אולי חיילות או מישהו שיכול לעזור/ לעודד?? תודה, ומצטערת שזה ארוך.. הייתי צריכה לשפוך. אוהבת, נועה

כנסי מתוקה....

תראי, אני בצבא כבר כמעט שנה ואני יכולה להגיד לך שזאת המסגרת הכי לא הוגנת שקיימת בגלקסיה הזאת ואני לא צוחקת איתך...את עוד תלמדי הרבה על כמה הצבא הזה מטומטם... ועכשיו לבעיה שעומדת בראש כרגע: תראי, בטירונות באמת יש כאלה קטעים מגעילים, במיוחד בהתחלה. סורי להגיד לך את זה אבל זאת האמת. לשקר לך ולהגיד שהכל ורוד והכל זה כיף חיים? ממש לא!! הסמ"פ שלך מדברת כך כי ככה היא מבהירה לך שהיא הקובעת והיא מעלייך אבל בואי אני יגיד לך משהו. בתור מישהי שעברה את הטירונות בבכי ודיכאונות, בסופו של דבר אלו היו ה-3 שבועות הכי יפים בחיים שלי ואני רצינית!! נכון, היה לי רע, עשיתי טירונות באשקלון ואני גרה בירושלים שזה היה פשוט סיוט בהתחלה. את לא מתארת לעצמך איזה סיוט זה היה. אבל עם כל זה, אני סיימתי את הטירונות בהצטיינות ואני בקשר עד היום עם קצינות שהיו מעליי (וכן, גם הסמ"פ שלי...). אז מה אני באה להגיד לך? תשתדלי כן לבוא ולציית לחוקים ואם יש איזו שהיא בעיה אז לוקחים אותה לצד ומסיברים לה בשיא הנימוס ובשיא העדינות שממש קשה לך ושיש לך בעיה ואני לא חושבת שהיא תהיה שטן עד כדי כך שגם אחרי שתסבירי לה יפה מה קורה לך היא תתאכזר אלייך. בסופו של דבר הטירונות הזאת תשאיר לך צלקת לכל החיים, רק את אחראית לזה שהצלקת הזאת תהיה חיובית, בדיוק כמו שאני עשיתי...ושתביני שלפני שנה אני האחרונה בעולם שרצתה להתגייס, לא רציתי אפילו לשמוע על זה... ובקשר לבסיס סגור או פתוח, אחרי הטירונות כשמגיעים לבסיס החדש תמיד אפשר לבקש העברה ויש לך בעיות כך שיתחשבו בך. אני מאחלת לך המון המון המון הצלחה בהמשך ותעדכני אותי בסדר?? לירנוש

אחותי למה ציפית ??? , שיבואו וידאגו לך

חמודה בצבא אין הגיון ואין אכפתיות אני לא מבינה איך התגייסת בכלל איזה פרופיל יש לך ?? חמודה את תתרגלי לא תיהיה לך ברירה אוהבת מורני

מורני..

ברור שככה זה צבא במיוחד בטירונות. הפרופיל שלי 64 עם עוד סעיף. ונכון שאין הגיון בצבא הזה אבל בכל זאת אסור להם להכריח אותי לעשות משהו שאני לא יכולה ולאיים שאני לא אצא הביתה אם אני לא אלך. הם לא מבינים שזה הכל על אחריות שלהם ועוד שיצאתי הביתה הם אפילו לא שאלו אותי אם אני יכולה ללכת לבד הביתה, הם ראו את המצב שלי שאני לא יכולה להרים את הראש וכמעט נופלת. מחר אני אלך למ"כ האישי שלי ואספר לו הכל ואני אגיד לו שזה פשוט לא היה אנושי כל מה שקרה שם ושאני לא באה להעביר ביקורת זו פשוט היתה ההרגשה שלי באותו רגע ובכלל באותו יום. אם זה לא יעזור והתשובה שלו לא תספר אותי אני אתחיל לעלות בדרגות, הרי מעל כל אחד יש מישהו גבוה ממנו. ובדרגות הגבוהות הם לא לוקחים סיכונים ואחריות על המצב שלי. מקווה שזה יעזור נועה

כנסי מתוקה....

תראי, אני בצבא כבר כמעט שנה ואני יכולה להגיד לך שזאת המסגרת הכי לא הוגנת שקיימת בגלקסיה הזאת ואני לא צוחקת איתך...את עוד תלמדי הרבה על כמה הצבא הזה מטומטם... ועכשיו לבעיה שעומדת בראש כרגע: תראי, בטירונות באמת יש כאלה קטעים מגעילים, במיוחד בהתחלה. סורי להגיד לך את זה אבל זאת האמת. לשקר לך ולהגיד שהכל ורוד והכל זה כיף חיים? ממש לא!! הסמ"פ שלך מדברת כך כי ככה היא מבהירה לך שהיא הקובעת והיא מעלייך אבל בואי אני יגיד לך משהו. בתור מישהי שעברה את הטירונות בבכי ודיכאונות, בסופו של דבר אלו היו ה-3 שבועות הכי יפים בחיים שלי ואני רצינית!! נכון, היה לי רע, עשיתי טירונות באשקלון ואני גרה בירושלים שזה היה פשוט סיוט בהתחלה. את לא מתארת לעצמך איזה סיוט זה היה. אבל עם כל זה, אני סיימתי את הטירונות בהצטיינות ואני בקשר עד היום עם קצינות שהיו מעליי (וכן, גם הסמ"פ שלי...). אז מה אני באה להגיד לך? תשתדלי כן לבוא ולציית לחוקים ואם יש איזו שהיא בעיה אז לוקחים אותה לצד ומסיברים לה בשיא הנימוס ובשיא העדינות שממש קשה לך ושיש לך בעיה ואני לא חושבת שהיא תהיה שטן עד כדי כך שגם אחרי שתסבירי לה יפה מה קורה לך היא תתאכזר אלייך. בסופו של דבר הטירונות הזאת תשאיר לך צלקת לכל החיים, רק את אחראית לזה שהצלקת הזאת תהיה חיובית, בדיוק כמו שאני עשיתי...ושתביני שלפני שנה אני האחרונה בעולם שרצתה להתגייס, לא רציתי אפילו לשמוע על זה... ובקשר לבסיס סגור או פתוח, אחרי הטירונות כשמגיעים לבסיס החדש תמיד אפשר לבקש העברה ויש לך בעיות כך שיתחשבו בך. אני מאחלת לך המון המון המון הצלחה בהמשך ותעדכני אותי בסדר?? לירנוש

תודה רבה מתוקה..

כתבתי למעלה בהודעה למורני מה אני הולכת לעשות עם כל מה שהיה תקראי ותגידי מה את חושבת.. אני מקווה שיהיה בסדר. מה את עושה בצבא?? שוב פעם תודה רבה על העידוד.. :) מחר אני אלך לדבר עם המ"כ האישי ואני אעדכן אותך עוד שבועיים שאני אחזור הביתה (אני סוגרת שבת) ביי ביי נועה

נשמתי...

אני מקווה שראי את ההודעה הזאת לפני שאת סוגרת שבועיים. אין על מה, אני יעשה הכל בשביל לעזור לבנות פה, כולכן כבר חלק ממני. אני מה זה מקווה שזה יעזור לדבר איתו, אחרי הכל הם לא ממש מתחשבים במהלך הטירונות... איפה את עושה טירונות בכלל? ואיפה את גרה? אני משרתת כמעט שנה בתור בצ"קית (שזה בודקת ציוד קשר) בפיקוד מרכז.

לירנו'ש..

אני גרה בנהריה (אי שם בצפון) והטירונות במחנה 80- למזלי בחדרים ולא אוהלים. הטירונות 3 שבועות. יא איך מפנקים אותי שאני חוזרת מהבסיס.. אתמול חזרתי והכינו את כל המאפים שאני הכי אוהבת.. היום בבוקר ארוחת בוקר למיטה.. ועכשיו לוקחים אותי לבית קפה.. חח איזה כייף :) את נהנת מהתפקיד שלך?

מתוקונת כנסי....

אני שמחה שמפנקים אותך, ואני ממש ממש שמחה עוד יותר על זה שאת קרובה לבית לפחות... תראי, אני ביקשתי את התפקיד שלי ושתדעי לך שחוץ מתפקיד סבבה ואחלה מקום קרוב לבית הרווחתי את המפקד הכי טוב בעולם ותנאים הכי מעולים שאפשר לתת לחיילת בצבא הדפוק הזה...

סבבהההה... אני שמחה שטוב לך..

איזה כייף לך שיש לך כזה מפקד טוב כמו שאת מתארת.. הכי חשוב בשירות זה חבר'ה טובים ומפקדים שיהיו בני אדם ולא חיות.. טוב מאמי, אני זזה לישון אני צריכה לקום מחר מוקדם.. לילה טוב וחלומות מתוקים ותהני השבוע בבסיס :) נועה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר