יש לחבר שלי יום הולדת 18 ואני רוצה לעשות לו משהו מיוחד מיוחד אז אם יש לכן רעיונות אני אשמח

לחבר שלי יש יום הולדת 18 עוד 8 ימים ואני רוצה לעשות לו משהו מיוחד מיוחד,אני איתו מגיל 15 ולא יודעת אני ממש ממש רוצה לעשות לו משהו מיוחד אז תנו לי רעיונות

באיזה כיוון אתם?

אם זה בקטע של ארוחה אז כמו שהצעתי לsaraili: ארוחה לאור נרות עם יין טוב (לא אם הוא נוהג), ארוחה טובה - אפשר עוף צלוי עם תפוחי אדמה או ספגטי עם רוטב פיקנטי (לפי הטעם) ועוד מאכלים שאתם בטח אוהבים. השאלה אם את בקטע של ארוחה או יציאה, או שאת בעצם מחפשת עיצה למתנה, מה מהם?

אם עוד לא עשית את זה זה רעיון משגע!!!

רעיון חמשת החושים... לעשות הפתעה לכל חוש... חוש הטעם... להכין ארוחה עם נרות... חוש הראיה.. למשל אפשר לקחת לאיזה סרט אהוב או לצפות בדיוידי בבית בסרט רומנטי או קומדיה חוש הריח... מסאז' עם שמניים רחניים או אמבטיה עם שמנים רחניים חוש המישוש... אפשר מאס'ז או למשל משהו רומנטי שקשור בחלקי הגוף... חוש השמיעה ... להכין לו קלטת(או דיסק) עם השירים שהוא הכי אוהב ולדבר במהלך השירים... כמובן שאם יש לך רעיונות אחרים לכל חוש סבבה... וזה לא חייב להיות בערב אחד אפשר בסוף שבוע או לפרוס את זה... בחוש הריח למשל אפשר לקנות בושם או משהו... הכל לשיקולך תלוי מה הוא אוהב... אפשר כמובן לצאת לנופש בארץ לא יקר במיוחד לחפש איזה דיל ולעשות חיים... מזל טוב ותהנו... אגב גם לי יש יום הולדת 18 אוטוטו אבל לצערי הרב החבר המתוק והמקסים שלי לא ניחן בחוש המקוריות... אבל בכל מקרה החבר שלי הוא פשוט מקסים ואני חולה עליו!!!! ומזל טוב גם לי!!! כמובן אל תשכחו להגיד לBABY מזל טוב ב06.05.04....

רעיון חמשת החושים... לעשות הפתעה לכל חוש... חוש הטעם... להכין ארוחה עם נרות... חוש הראיה.. למשל אפשר לקחת לאיזה סרט אהוב או לצפות בדיוידי בבית בסרט רומנטי או קומדיה חוש הריח... מסאז' עם שמניים רחניים או אמבטיה עם שמנים רחניים חוש המישוש... אפשר מאס'ז או למשל משהו רומנטי שקשור בחלקי הגוף... חוש השמיעה ... להכין לו קלטת(או דיסק) עם השירים שהוא הכי אוהב ולדבר במהלך השירים... כמובן שאם יש לך רעיונות אחרים לכל חוש סבבה... וזה לא חייב להיות בערב אחד אפשר בסוף שבוע או לפרוס את זה... בחוש הריח למשל אפשר לקנות בושם או משהו... הכל לשיקולך תלוי מה הוא אוהב... אפשר כמובן לצאת לנופש בארץ לא יקר במיוחד לחפש איזה דיל ולעשות חיים... מזל טוב ותהנו... אגב גם לי יש יום הולדת 18 אוטוטו אבל לצערי הרב החבר המתוק והמקסים שלי לא ניחן בחוש המקוריות... אבל בכל מקרה החבר שלי הוא פשוט מקסים ואני חולה עליו!!!! ומזל טוב גם לי!!! כמובן אל תשכחו להגיד לBABY מזל טוב ב06.05.04....

ממש מקורי!

אהבתי. רעיון שלך או לקוח ממשהי/ו אחר?

יש לחבר שלי יום הולדת 18 ואני רוצה לעשות לו משהו מיוחד מיוחד אז אם יש לכן רעיונות אני אשמח

לחבר שלי יש יום הולדת 18 עוד 8 ימים ואני רוצה לעשות לו משהו מיוחד מיוחד,אני איתו מגיל 15 ולא יודעת אני ממש ממש רוצה לעשות לו משהו מיוחד אז תנו לי רעיונות

מה דעתך על טיסה בכדור פורח?

ממש מקורי!

אהבתי. רעיון שלך או לקוח ממשהי/ו אחר?

אני אשתמש ברעיון הזה.

מה דעתך על טיסה בכדור פורח?

לדעתי זה הדבר הכי יפה שיכול להיות אבל הוא מפחד מדברים כאלו

באיזה כיוון אתם?

אם זה בקטע של ארוחה אז כמו שהצעתי לsaraili: ארוחה לאור נרות עם יין טוב (לא אם הוא נוהג), ארוחה טובה - אפשר עוף צלוי עם תפוחי אדמה או ספגטי עם רוטב פיקנטי (לפי הטעם) ועוד מאכלים שאתם בטח אוהבים. השאלה אם את בקטע של ארוחה או יציאה, או שאת בעצם מחפשת עיצה למתנה, מה מהם?

תנקס

כעיקרון אני צריכה גם רעיון וגם מתנה..... חשבתי תאמת על לעשות לו ארוחה ואחר כך לצאת לאן שהו אבל לא יודעת משהו אומר לי בלב שזה לא מספיקמיוחד את מבינה?

בת כמה את?

אני בת 18 וחודשיים והוא יהיה בן 18

תודה רבה אחלה רעיונות

דבר ראשון שיהיה לך המון המון מזל טוב!!! דבר שני הרעיונות ממש יפים...הרעיון עם החושים ממש ממש יפה...

מה דעתך על חופשה בארץ או בחו"ל במחירים מוזלים ושווים ?

אתר האינטרנט המתקדם בעולם להשוואת מלונות, תוכלו להשוות בין כל האתרים המובילים בעולם, למצוא את המלונות הזולים ביותר ולחסוך זמן וכסף בדרך לחופשה הבאה שלכם.

https://goo.gl/OHcdtc

אפשר לקחת אותו ליום ההולדת לחדר אסקייפ רום, ואז אח"כ למסעדה נחמדה כדי לחגוג את זה שהצלחתם לפצח את החדר :)

יש המון חדרי בריחה בארץ שאפשר ללכת אליהם, תוכלו לבחור מה שמתאים לכם. אני אישית ממליץ על החדרים של אסקייפאיט, שבונים אותם מהתחלה ועד הסוף ומשקיעים בהם המון ככה שיוצאת חוויה ממש מיוחדת. אפשר למצוא חדרים שלהם כאן:

https://www.escapeit.co.il/

אפשר לעשות הדפסה על חולצה עם איזו תמונה שלכם ביחד וכיתוב של משפט שאתם אוהבים במיוחד, ואז להביא לו אותה באמצע פעילות שתעשו ליום הולדת שלו (כמו פיקניק רומנטי ביחד, או ארוחה במסעדה וכו'). את יכולה למצוא באתר כאן המון דוגמאות להדפסות:

http://eliprint.co.il/

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר