הטיול השנתי... כנסו בנות.. מעניין ומצמרר... וזה ארוך בקשה תקראו ותגיבו....

הטיול השנתי... שבועות.. שבועות התארגנתי אליו.. הכל היה כל כך מסודר הכל היה כל כך לעניין.. אז אני אספר לכם!!! היום הראשון : קמתי ב5 וחצי בבוקר כדי ללכת להסעה מוקדם בסוף היא איחרה.. הגענו.. הלכנו להסעות ונסענו לאיזה נחל מפל כזה... משו.. לא יודעת לא זוכרת לא מעניין.. הגענו לאכסניה.. אחלה אכסניה .. חרא שירות.. היינו כולם התרגשו שיחקנו כדור עף ((( אצלינו זה אובססיה))) הלכנו אכלנו (אוכל פסדר..) ואז משבע עד 11 עשינו לעצמינו פעילויות.. היה נחמד ישבנו דיברנו אני הייתי לרוווב בחדר של הבנים האהובים עליי.. (י.מונגוליה , ה.הקטן א.המהמם וי."אני בלונדיני נאצי" ) היינו שם .. ולבסוף כולם הלכו ואני וי.מונגוליה (דרך אגב "הילד שאני מאוהבת בו מעל חצי שנה ומצמרר אותי כל פעם מחדש) וישבנו ודיברנו.. ניסה לשלוח ידיים (אני מדגישה "ניסה") ו...אז הילדה שי.מונגוליה מאוהב בה שנקרא לה ה.בלונד הגיעה ניסתה לעשות לו פן הצליחה.. (הוא יתן לה הכול) ואז א.המהמם (אחי!!!) נכנס.. ואני הלכתי ודיברתי איתו הייתה לנו שיחה רצינית בנוגע לזה שאנחנו כל הזמן ביחד ושאנחנו צריכים קצת חופש.. (אני אמרתי לו.. ) כי ידעתי שאננחו נתחיל לריב אם לא.. כמובן שהוא הסכים איתי.. ואז הלכתי ישנתי עם ש.חמודי קצת בחדר ואז נכנסו לחדרים (המורה ד.רוצח : "להכנס לחדרים מי שלא נכנס מתעורר ב5 מכין ארוחת בוקר!!" ) נכנסנו.. מלא בנים ובנות נכנסו לחדר שלנו.. ב2 כבר חרפנו .. היום השני : התעוררנו רבע לשבע בבוקר.. הדלת הייתה נעולה (בכוונה) כדי שיהיה לנו עוד רבע שעה לישון עד שד.רוצח יבוא להעיר אותנו.. אני וא.גשר התעוררנו ראשונות התחלנו להתארגן א.לא יפה חזרה הבייתה נקעה ת'רגל.. הערתי את נ.מרוקאית ואת א.משקפיים כי הם לא הצליחו להתעור התארגנו וד.רוצח אמר לי ללכלת להעיר את כככככככללל הבנים שבקומה שמתחת ואת הבנות בחדר האחרון שבמקרה.. נציגה (heaven9) הייתה שם (עדי) והתחלתי עם חדר הבנים האהוב עלי (י.מונגוליה וכ'ו) הערתי אותם.. (כי הם לא רצו להתעורר) אחר כך הלכתי לחדר של ר.המרחף ש.חמודי ש.דולבי וע.שטיבון!! הם היו מאורגנים כבר ככה עברתי בכול החדרים!! אחר כך.. הכנו לעצמינו סנדביצ'ים ועפנו לטיול ... טיילנו לגמלא היה קשההה טיול חסר משמעות.. פסדר.. אחרי 6 שעות מלאות של טיול בגמלא לקחו אותנו למושב של האכסניה וכדי לבזבז זמן שמו אותנו באיזה שמורת אירוסים מזדרגגת ואז ההליכה הייתה חצי שעה והייתי כל הדרך עם ה.הקטן ודיברנו על דברים.. חשובים .. חר כך הגענו לאכסניה הכיתה השניה כבר הייתה שם שעה לפנינו נכנסתי התקלחתי.. התארגנתי.. והייתי עם עדי (שוב heaven9) ה.בלונד ועם נ.אני גבוהה והיינו שם.. זמן מה ואז ש.תלתל הגיעה (שנואה עליי במיוחד עכשיו.. תכף תבינו) ישבנו דיברנו סתם היהי צחוקים ואז הלכנו לחדר אוכל ... דרך אגב בבקשה כנסו לפוקס קידס (האתר) וכנסו ללוגו של המעודדות והטיסה ליורודיסני ותצביעו למספר 55 זה אנחנו (בנות מהשכבה שלי) ואז אחרי האוכל.. הלכתי לחדר של א.זיק!! והייתי איתו.. ומ.קטנה וא.נוני התמזמזו (חברים המוןןן זמן!!) ואני וא.זיק היינו ביחד וראינו איל פלד בטלויזיה ואז צחקנו על "אעלמוג פליקר!!" היה קורע.. והיה נחמד ואז עליתי למעלה.. ועשיתי ל א.מהמם מסז' (הוא אמר לי שהוא לא יכול שלעשות איתי הפסקה זה לא טוב לו.. יופי.. לפחות מישו אחד רוצה שאני אחייה פה..) כי כאב לו הגב מסכן רצחתי אותו!!! אחר כך.. ירדתי למטה כי כמה בנות אמרו לי שי.מונגוליה וש.תלתל מתחרמנים !! הייתי בשוק ירדתי.. פתחתי את הדלת... וראיתי אותם ביחד.. עמדתי עם פה פעור פשוט פעוררר ועדי (שוב agin heaven9) הסתכלה עליי תפסה את זה שראיתי אותם פשוט סגרתי את הדלת בחוזקה עליתי למעלה לחדר של חברתי הטובה ר.פיזדיוק ובכיתי לה.. כמו שלא בכיתי בחיים שלי.. כל כך בכיתי... ואז הלכתי.. ירדתי שוב למטה.. ראיתי אותם שוב ונפלתי (טוב זה היה ברור שזה מה שיקרה לי..) פשוט נפלתי והיה מן בוווום כזה.. חר כך.. הייתי מבואסת ונרדמתי .. היום השלישי : קמתי מבואסת גם א.מהמם היה מבואס בגלל האקסית שלו נ.מצחיקה הייתי מבואסת כרגיל עשינו סנדביצ'ים ארזנו סידרנו נכנסו לאוטובוסים והלכנו לטייל א. מהמם הייה כל כך מבואס שהוא ישב עם "אעלמוג פליקר!" ואז שהגנו עדי (heaven9) סיפרה לי שהם התנשקו (י.מונגוליה וש.תלתל) ואז ביררתי את זה והם הצתרפתו וגם מה שנקרא שיחקו "משחק אצבעות" והייתי בשוק ופשוט לא דיברתי , חשבתי ואז הלכנו לאיזה נחל חזורי או משו כזה הלכנו איזה 2 קילומטר ואז עלינו הררר היה קשה.. ואז זה לקח לנו 5 שעות כל החזורי ואז באוטובוס מרוב כעס שי.מונגוליה שאל אותי מה יש לי אז צעקתי לו "לא יודעת , אני לא יודעת מה יש לי אני לא הזדיינתי עם ש.תלתל" פתאום כל האוטובוס הסתכל עליי.. י.מונגוליה היה עצבני במיוחד ירדנו באיזה מפל סער עשינו "לסיכומו של עניין" והתפצלנו בשני האוטובוסים אחד כאלה שגרים בכיוון הזה וכאלה שבכיוון השני אז אני נסעתי עם אלה שבכיוון השני אז גם הייתי עם א.זיק (מלך האוטובוס) ועם י.מונגוליה עם א.פק"צה ועם א.פריק והיינו בספסל הארוך הזה שמאחורה ואני וי.מונגוליה דיברנו על מה שקרה.. וזה והוא ניסה לשלוח ידיים ולא נתתי לו אמרתי לו "סוריי לא אחרי מה שעשית איתה" וגרמתי לו להתחרט.. ואז היה קטעים אני וא.זיק עשינו את מערכון "אעלמוג פליקר" והיה מעולהההה.. ואז י.מונגוליה נרדם עליי.. ואז אחרי רבע שעה הוא התעורר.. ואז ל ז.חימצון שחור היה פיפי אז עשינו לו קלות של מים ושרנו לו דברים עם מים ואז הוא היה חייב לעצור בדרך והוא השתין איזה חצי דקה.. ואז נ.מצחיקה הצחיקה אותנו.. ואז הגענו לבצפר הרודנו את התושבים שם והמשכנו .. ואז איך שהוא הגענו למקום של י.מונגוליה של א.זיק ושל א.פריק ואמרנו בי נשיקות וכאלה.. ואז היה פקקקקק ענקי עד ליישוב שלי.. אז עשיתי פעילות מיקרופון באוטובוס והיה מעולהההההה זהו ככה הסתיים לי הטיול השנתי.. (בקצרה!!) סוריי שזה כל כך ארוך.. ונדבר.. תגיבו ponpon גוני

זהו שהייתי רוצה להגיב אבל אין לי מה להגיד...

חחחחחחחח כנסי

תאמת אני לא קשורה לפה אין לי מושג איך הגעתי לפה, אבל היה לי מה משעמם, אז קראתי הכל (בהתעניינות רבה אפילו!!) ויש לי כמה דברים להגיד: א. נשמע לי כמו אחלה טיול!! ב.אהבתי את הכינויים שנתת כמו י.מונגוליה וכו ג. שימי על המונגוליה הזה זין הוא לא נראה לי שווה משהו כמה שאת מתארת אותו בתור חתיך, יש לי כבר הרבה ניסיון בתחום של בנים חרא (והרוב כאלה) שמרי ממנו מרחק ותראי איך הגלגל יתהפך (וזה בדוקקק) בכלל אל תתני לאף אחד לנצל אותך!! אם כבר תנצלי אותם!! בכל אופן....סורי שנדחפתי לחייך...חחחחחחח כמו שאמרתי היה לי משעמם.. אז עדיף שאני אלך לישון ולא ייתן לך עצות.. חחחחחחחח נשיקות (מישהי שאת לא מכירה)

תאמת אין לי מושג שיהיה לך המון בהצלחה free dating app Dating In New York City

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר