בבקשה תיכנסו...

אני יודעת שאני מציקה עם זה אבל לא קיבלתי כל כך תגובות וכו'...בבקשה תגידו לי לגבי התמונה מה דעתכם.... ותיהיו כנים!!!!!!! זה ממש ממש חשוב לי ועם אתם יודעת משהו לגבי הדוגמנות...(אודישינים וכו') אני יודעת שאני מציקה אבל אני משתגעת אז בבקשה תודה רבה לכל מי שניכנס
Picture_003.jpg

פצצה!

בדוגמנות אני לא מבין כלום... אבל את דומה לבר רפאלי (בזוית מסוימת).. :-))

תגובה

אני שמחה שאת מודעת לעצמך אבל את לא חושבת שזה קצת מוגזם לפרסם את התמונה שלך (אותה תמונה!) 6 פעמים?? נסחפת.... את חמודה למרות שלא יצאת משהו בתמונה...אולי זה החיוך לא יודעת כן את דומה לרומי אבולפיה לא אני לא יודעת על דוגמנות למרות שקשה לי להאמין שאם את דומה לה יקבלו אותך כי למה הם צריכים 2 אותו דבר... אבל לא משנה

תשובה....

אני שמתי את התמונה שיל רק 3 פעמים ואני כתבתי שאני מצטערת שאני מציקה וחוץ מיזה את ממש לא חייבת להיכנס לדברים שאני שולחת כותבת או כל דבר אחר.... עם יש לך בעיה אז באסה חבל...

אז עכשיו זה גם לא בסדר שכן מגיבים לך?

ופירסמת אותה 6 פעמים טוב שאת יודעת לספור.... גם בדירוג תמונות היא נמצאת 3 פעמים לא רק פה למה כל כך חשוב לך דעה של אנשים עליך? אין לך ביטחון עצמי בכלל? מכמה את צריכה לשמוע שאת יפה עד שתאמיני בעצמך?

את יודעת מה כן!!!!!!!

אין לי בטחון עצמי בכלל ומה אכפת לך כמה פעמים אני ישים את התמונה שלי?????? ואני ישים אותה עוד וכן אני רוצה לשמוע שאני יפה!!!!!! מה רע??????? אין לי כוח לריב עם אנשים שלא מבינים....

...

אז חבל באמת שאין לך כי את ילדה יפה תעשי עם זה מה שאת רוצה.. ביי ביי

בבקשה תיכנסו...

אני יודעת שאני מציקה עם זה אבל לא קיבלתי כל כך תגובות וכו'...בבקשה תגידו לי לגבי התמונה מה דעתכם.... ותיהיו כנים!!!!!!! זה ממש ממש חשוב לי ועם אתם יודעת משהו לגבי הדוגמנות...(אודישינים וכו') אני יודעת שאני מציקה אבל אני משתגעת אז בבקשה תודה רבה לכל מי שניכנס

טוב... מותק... אז ככה...

תראי נאי מסתובבת לי פה בין הפורומים ושמתי לב שפרסמת את התמונה שלך דיי הרבה. אני לא באה לערער לך את הבטחון.. שלא תביני לא נכון. לפי דעתי את מאוד חמודה ואם את חושבת שאת יפה לכי על זה.... מה זה משנה מה אחרים יגידו לך תעשי מה שאת רוצה לעשות אם זה כל כך חשוב לך. חבל שכבר עכשיו תאבדי בטחון עצמי כי דוגמונות זה מקצוע שבטחון עצמי זה דבר מאוד חשוב. אם את לא בטוחה בעצמך עכשיו אל תעשי דברים שתצטערי עליהם אח"כ. תחשבי על זה...

תמונה מאוד יפה אבל...

דבר ראשון אל תתיחסי לבנות שמקנאות או סתם לא יודעות לפרגן דבר שני התמונה חיננית מאוד אבל היא אל בדיוק ברורה את מבינה? תפרסמי תמונה נוספת שבה את מצולמת יותר באור ביי חמודה ואני בטוחה שיייש לך בטחון עצמי בשמיים ואל תתני לבנות ***** לערער לך את הביטחון

כבר נמאס לראות את התמונה הזו!,את בערך דומה לרומי אבועלפיה,אבל לבקי?,בכלל בכלל לא!

מותק! את נראית טוב! אבל...

תקשיבי את נראית מצוין אבל ברצינות שלפי התמונה הזאת אי אפשר לראות ברור בכלל! קחי מצלמה תצתלמי בחוץ! ביום! ותכניסי לפורום ואז נגיב... סבבה? ורק שתדעי שאת נראית מצוין! אבל למה להיות דוגמנית? חבל על הזמן! הסיכוי שתגיעי לסוכנות דוגמניות אמיתית קלוש ובכל סוכנות אחרת עובדים עלייך ודורשים טונות של כסף!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר