ניתוח אף!

ניתוח אף!

יאאאאאאאאאאאאאא

גם אני חולמת לעשות ניתוח אףףףףףף תגידי כמה זה עלה לך? בת כמה את?.... ספרי לי אני גם רוצה לעשות איפה את עושה מאיזה גיל זה מותר... בתודה לין

בהצלחה יערה..

חברה של אחי לשעבר , עשתה את אותו ניתוח לא יודע אם בשיטה החדשה או אצל איזה רופא אבל דווקא לא ראיתי אותה עם גבס אבל ראיתי אותה עם הסימנים הכחולים על הפנים ומה שכן זה בהחלט שינה אותה כאילו זה באמת שינה את המבנה פנים שלה נועם.

ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!

יערה מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא בהצלחה ואני מקווה מאוד מאוד שהכל יעבור חלק יותר נכון אני בטוחה שהכל יעבור חלק ועם החלטת שזה מה שאת הכי רוצה בעולם אז לכי על זה את תיראי שלמרות שתישארי בבית הרבה זמן זה יעבור מהר וזה שווה את זה אני אשמח לדעת עם אהבת את השינוי ועם באמת החלום היתגשם (כמו שאת אומרת) וגם לראות תמונות של לפני ואחרי כמו שכתבת... יש לי חברה שגם רוצה לעבור ניתוח כמוך לשנות את האף וכל זה.... אז אני אשמח עם תספרי י ואני יגיד לה על זה בהצלחה שוב נעמה.... ויש לי גם איסיקיו עם יהיה ל משעמם בבית או משהו תכלי תמיד לדבר איתי 169068898

כנסי...

קודם כל- הרבה הרבה הצלחה ודבר שני- אל תתבאסי אם ילך לך חלק גדול מהחופש..., תחשבי שהניתוח שאת עומדת לעשות הוא דבר גדול שאת חולמת עליו כבר הרבה זמן..., אם את כל- כך רוצה להשתזף- השמש תחכה לך עוד קצת... אז שוב- בהצלחה....., Loly
01:20 23-06-2003|%%posterlink.1273893%%

ניתוח אף!

או קיי אז ככה! אני עכשיו יושבת וחושבת איך ייראו חיי בעוד 14 יום! (מרגישה חלק מהפורום כאן, כן כן)אז ככה,בעוד 14 יום אני הולכת לעשות את מה שאני חולמת עליו כבר מכיתצה ו', וזה עומד להיות כמו חלום שמתגשם, כי אני מחכה לזה מלחא מלא זמן, אין לכם מושג כמה!!אני כ"כ מתה כבר לעשות את הניתוח אף, זה אחד הדברים שיעשה אותי מאושרת (תקבלו תמונות של לפני ואחרי, לא לדאוג) אז ככה, הניתוח הוא עוד 14 יום אצל ד"ר דב קליין למי שמכיר ומתמצא, וזה הולך להיות בשיטה חדשה של ניתוחי האף, מה שדיי מבעס אותי זה הרעיון ששבועים אני אהיה בבית ואדגור על הביצים כי שבוע אני אצטרך להיות בבית עם גבס, ושבוע אני אצטרך להיות בבית עם סימנים כחולים סביב כל הפנים. או קיי אז ככה שמלא מהחודש הראשון שלי נדפק, ואפילו זמן לשיזוף אין לי, אבל מה זה לעומת הניתוח? וואי אני כ"כ מתרגשת!!!! אז פה ושם אני ארשום לכם את כל מה שעובר עליי, כי ייצא לי להיות הרבה בבית! אז כאן רשמית1 אני מתחיל יומן תיעוד של כל הניתוח שלי.... אל תפספסו (ייחצנות אני עושה) יהיה עוד...מה דעתכם? מה אני יכולה לעשות בבית שבועיים? איך מעבירים אותם? ואיך מנצלים את החודש האחרון שישאר לי לבילוי, (אה, והזכרתי כבר שחודש אסור לי לחשוף את האף שלי בשמש?) בהצלחה לכולכם, מצפה לתגובות...

קודם כל בהצלחה...

לגבי הסימנים הכחולים - לכי תדעי אולי זה ידגיש לך תווי פנים... :) הגבס לא כזה נורא ואני מתארת לעצמי שגם הסימנים הכחולים לא.. חופש בא, חופש הולך... יהיו לך עוד חופשים... dont worry be happy! רק שאלה אחת נשארה בליבי.. חשבת על התוצאות? אין לי פה שום כוונה להפחיד אותך, אבל את בטח מודעת ובטח כבר אמרו לך שזה משנה לגמרי את הפנים... במקרים שאני מכירה זה עשה רק טוב, אבל לכי תדעי... רק תחשבי לפני אם את מכנה לקחת את הסיכון.. תתחדשי על האף!!! זה אמנם קצת מוקדם, אבל אני מתרגשת בשבילך.. :)
11:54 23-06-2003|%%posterlink.1273893%%

תודה לולי

לולי, את חמודה! תודב רבה....

בבקשה!!!

12:10 23-06-2003|%%posterlink.1273893%%

בטח חשבתי על כל הדברים מסביב

אז ככה, חשבתי מלאאא על הכל ואני כל כך מוכנה לכל זה, אני יודעת שיש כאלה שלא יצא להם משהו ושיש סיכון, אבל זו הסיבה שאני הולכת לאחד הרופאים הכי טובים בארץ בניתוחי אף, הוא יעשה הכל כדי שהניתוח ייצא מושלם, ומבחינה רפואית יש עליי השגחה של 24 שעות עם צוות גדול של רופאים, והניתוח עצמו קל בעקרון, בסה"כ חצי שעה וזהו, 24 שעות להישאר במרפאה וחוזרים הביתה, ממש לא רציני.... ובטח שאני יודעת שזה משנה את כל הפנים, ועם אף קטן זה יישתנה לטובה... את כבר תראי תמונות אני אשים כאן בפורום.... שיהיה לך אחלה יום יערה

אז מאגניב...

אוקיי יפיופית קטנה עם אף גדול :), כל מה שנאר לי לאחל לך (שוב...) זה בהצלחה, המון המון הצלחה... אני בטוחה בכל מאת האחוזים שתראי הכי פצצות בארץ אחרי הניתוחון... בהצלחה מותק!!!

בבקשה!!!

לולי כנסי !!!

אוקיי אז ככה.....יש לי חברה שיש לה שיערות בגב!! אבל לא קצת כאילו די הרבה .....וביום חמישי יש לנו מסיבה בבריכה !.... ואני לא 'דעת מה לומר לה כי ממש מצוברחת ! את יודעת היא רוצה לבוא עם ביקיני כמו כל הילדות ו....זה ממש מביך אותה ובכלל...אז..כאילו ....אם את 'דעת מה עושים אז תגידי לי מהר... ואם לא תודה בכל מקרה ...

לולי כנסי !!!

אוקיי אז ככה.....יש לי חברה שיש לה שיערות בגב!! אבל לא קצת כאילו די הרבה .....וביום חמישי יש לנו מסיבה בבריכה !.... ואני לא 'דעת מה לומר לה כי ממש מצוברחת ! את יודעת היא רוצה לבוא עם ביקיני כמו כל הילדות ו....זה ממש מביך אותה ובכלל...אז..כאילו ....אם את 'דעת מה עושים אז תגידי לי מהר... ואם לא תודה בכל מקרה ...

לולי כנסי !!!

לילו'ש, כנסי...

היי.., תראי, אין הרבה דרכים לnנוע שיערות בגב, זאת אומרת, לגלח שם- בשום אופן לא!!!! שעווה- גם לא... מה שהיא יכולה כן לעשות, זה אולי לחמצן את השיערות בגב...,אני יודעת שזה עוזר... לפני שנתיים, חברה שלי חימצנה את השיערות בידיים וזה ניראה כאילו יש לה שיערות בלונדיניות..., לדעתי זה הרעיון הכי טוב..., ככה היא לא תתבייש להיות עם ביקני כמו כל השאר...,והיא תוכל להרגיש בנוח... מקווה שעזרתי, וגם אם לא- בהצלחה!! שלכם, Loly ד"א- תהנו בבריכה!!

ניתוח אף!

או קיי אז ככה! אני עכשיו יושבת וחושבת איך ייראו חיי בעוד 14 יום! (מרגישה חלק מהפורום כאן, כן כן)אז ככה,בעוד 14 יום אני הולכת לעשות את מה שאני חולמת עליו כבר מכיתצה ו', וזה עומד להיות כמו חלום שמתגשם, כי אני מחכה לזה מלחא מלא זמן, אין לכם מושג כמה!!אני כ"כ מתה כבר לעשות את הניתוח אף, זה אחד הדברים שיעשה אותי מאושרת (תקבלו תמונות של לפני ואחרי, לא לדאוג) אז ככה, הניתוח הוא עוד 14 יום אצל ד"ר דב קליין למי שמכיר ומתמצא, וזה הולך להיות בשיטה חדשה של ניתוחי האף, מה שדיי מבעס אותי זה הרעיון ששבועים אני אהיה בבית ואדגור על הביצים כי שבוע אני אצטרך להיות בבית עם גבס, ושבוע אני אצטרך להיות בבית עם סימנים כחולים סביב כל הפנים. או קיי אז ככה שמלא מהחודש הראשון שלי נדפק, ואפילו זמן לשיזוף אין לי, אבל מה זה לעומת הניתוח? וואי אני כ"כ מתרגשת!!!! אז פה ושם אני ארשום לכם את כל מה שעובר עליי, כי ייצא לי להיות הרבה בבית! אז כאן רשמית1 אני מתחיל יומן תיעוד של כל הניתוח שלי.... אל תפספסו (ייחצנות אני עושה) יהיה עוד...מה דעתכם? מה אני יכולה לעשות בבית שבועיים? איך מעבירים אותם? ואיך מנצלים את החודש האחרון שישאר לי לבילוי, (אה, והזכרתי כבר שחודש אסור לי לחשוף את האף שלי בשמש?) בהצלחה לכולכם, מצפה לתגובות...

תתחדשי!

היי יערה.. תתחדשי על האף החדש.הבנתי שאת מחכה לזה המון זמן. יש לי חברה שעשתה ניתוח אף בחופש הגדול שעבר, ועכשיו היא השתנתה ממש לטובה, הרבה יותר יפה לה ככה! ובקשר לנפיחויות-זה יעבור אחרי שבוע..משהו כזה! את תהני לך ובהצלחה!

לילו'ש, כנסי...

היי.., תראי, אין הרבה דרכים לnנוע שיערות בגב, זאת אומרת, לגלח שם- בשום אופן לא!!!! שעווה- גם לא... מה שהיא יכולה כן לעשות, זה אולי לחמצן את השיערות בגב...,אני יודעת שזה עוזר... לפני שנתיים, חברה שלי חימצנה את השיערות בידיים וזה ניראה כאילו יש לה שיערות בלונדיניות..., לדעתי זה הרעיון הכי טוב..., ככה היא לא תתבייש להיות עם ביקני כמו כל השאר...,והיא תוכל להרגיש בנוח... מקווה שעזרתי, וגם אם לא- בהצלחה!! שלכם, Loly ד"א- תהנו בבריכה!!

וואי תוווווודה לולי

תודה רבה! אני מקווה שזה יעזור ! תודה רבה...דר"א....אם את רוצה יש לי אייסיקיו:158447414.. נצ'יקות בייי
12:04 23-06-2003|%%posterlink.1273893%%

תשובה ל- לין

לין, מה המצב? או קיי אז ככה, אני ממש ממליצה (אני גם אגיד את זה אחרי הינתוח) כי אני בעד שינויים ואני אומרת שאם משהןו יעשה לך טוב על הלב וייפה אותך, למה לא? אז ככה, אני בת 16 וחצי וזה הגיך המינימלי שאפשר לעשות, לפחות אצל הרופא שלי (יש רופאים שעושים בגיל מוקדם יותר) הקטע הוא שבגיל מוקדם יותר עדיין גודלים ומתפתחים ואז עושים את הניתוח באף ויש אפשרות שהוא יישתנה כי עדיין גודלים, אני ממליצה כמה שיותר מאוחר. אז ככה זה עולה עשרת אלפים שקל, אבל זה בגלל שאני הולכת לרופא פרט (דב קליין) אבל יש הרבה אחרים שעשו אצל רופאים אחרים בפחות כסף או במרפאות שונות, אני ממליצה ללכת להכי טוב, כי זה שינוי לכל החיים וכדאי להשקיע ולשלם טוב על משהו שנשאר איתך כל החיים. אם תרצי עוד פרטים אני כאן... יערה

אאממ לפי דעתי עשר אלף שח' זה מלא כסף בשביל ניתוח אף....

כי ראיתי גם כאלה שעשו את זה באלפיים ואפילו פחות אבל בטח בגלל שזה פרטני.... אניווי רציתי לדעת האם הוא הראה לך במחשב איך האף שלך אמור להיות והאם זה ייכאב לפי מה שהרופא אמר וכל זה..... בתודה לין

ניתוח אף!

כמה דברים

1. מה זה השיטה החדשה ? 2.איך היה עם הרופא ? הוא ממש שאל אותך מה את רוצה שהוא יעשה לך ? או שהוא אמר ' אני כבר אעשה בלה בלה בלה ? 3. ( מסתבר שיש 3 דברים ) אני מקווה שאת מודעת ש 99 % מהאנשים שעשו רואים את זה עליהם . יש לי עין מצויינת ומתוך כל האנשים שאי פעם ראיתי רק 2 מקרים יצאו מוצלחים ( הכוונה ממש מוצלחים ) יש לך אף עד כדי כך נורא ? אגב ,מה דעתך על האף של זו מהבורגנים שרית משהו , נראה לי שהיא עשתה? הלית

ניתוח אף!

במקומך לא הייתי הולכת על השיטה החדשה

אם כבר ניתוח אף (שאני לא ממש תומכת בניתוחים פלסטיים אבל אם את ממש צריכה)עדיף תלכי על השיטה הישנה והמוכרת, שכבר נוסתה על מיליוני אנשים, מאיפה את יודעת שזו שיטה יעילה ושבאף שלך לא יפול לך לכיור בוקר אחד כשתצחצחי שיניים בניחותא? את חייבת להיות זהירה עם הדברים האלה. אבל בכלל, מה שלא תחליטי, שיהיה לך בהצלחה ושתחיי בשלום עם האף החדש!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר