אני בדיכאון של החיים שלי

היום בצוהריים ראיתי באחד הפורומים בואלה איזה אחת מאושרת שאמרה לכל חברי הפורום לכתוב את הדברים שהם אוהבים בעצמם ואז חשבתי מה אני אוהבת בעצמי התחלתי לחשוב וכל דבר שעלה לי בראש ראיתי שבעצם אני לא אוהבת את התכונה הזו בעצמי (יש לי בטחון עצמי ואני אומרת את כל מה שאני חושבת לאנשים- הגעתי למסקנה שזה לא טוב כי לפעמים כדי לסתום את הפה) חשבתי עוד איזה אחד אמר שהוא יפה (אני לא) חכם (גם לא) אותה אחת שרשמה את ההודעה אמרה שהיא יודעת לעודד בנות ועוד כל מיני דברים (ואני לא כולם...). אז הלכתי לחברה שלי בצוהרים ופתאום נזכרתי בזה ושאלתי אותה מה היא אוהבת בעצמה היא גם חשבה על הדברים והגיעה לרעים שבה והתחלנו לדבר על כמה שרע לנו בחיים וכמה היינו רוצות לשנות אותם ואני יודעת מה אני רוצה לשנות (אני ביקורתית לא מקבלת את כולם- אני חושבת 100 פעם לפני שאני מספרת לאיזה חברה שלי משהו, אני נהייתי בן אדם קר בזמן האחרון אני לא מתגברת מהר על דברים-אהבה, אני שונאת את הגוף שלי אבל לא עושה דיאטה כדי לשנות את זה, אני מתלהבת יותר מידי מדברים ומרוב התלהבות חושבים שאני מפגרת, אני טוחנת מים ועוד ועוד.)אבל אני לא משנה את זה. אבל יש דברים שאנשים שאני מכירה 5 דק' אומרים לי ואני מבררת אם אני כזו ומנסה לשנות את זה (מישהו אמר לי שאני אדישה התחלתי לשאול את כל החברות הטובות שלי איך למה ומדוע ובזמן האחרון אני הרבה פחות אדישה) אכפת לי מה אנשים מבחוץ חושבים עלי והחברה שלי דיי כמוני והרגשנו בודדות והיה לנו רע שמענו מוזיקה והגענו לשיר של ברי סחרוף "אולי זה לא אני, רק חלום של מישהו זר וזה הרבה זמן בין היום לבין מחר ....רוצה לצרוח ואולי זה יעזור" והרגשתי שאני רוצה למות (אם היה לי אקדח או הייתי בבנין גבוה הייתי עושה את זה) ואני בן אדם שבד"כ לא דיכאוני מתנגדת להתאבדויות וחושבת שזה הדרך הקלה אבל היום הרגשתי ממש חרא וחשבתי על כל החיים שלי וכמה שחרא לי בהם ואני בעצמי לא מוצאת בי משהו טוב אז למה שאנשים אחרים יראו בי דברים טובים ועכשיו גם ממש מגעיל לי ואני לא יודעת מה אני רוצה מעצמי אני מרגישה בתוכי ריקנות שלא מתמלאת וממש מגעיל לי מה אני רוצה ממכם אני לא באמת יודעת אולי אני רק מחפשת מקום לפרוק בו את הרגשות (פעם שניה היום) ולספר לכם כמה רע לי שתרחמו עלי (ואני לא בנאדם שאוהב שמרחמים עליו ואני בד"כ לא מספרת לחברות שלי ולאנשים סביבי כמה רע לי וכמה חרא לי בחיים אבל היום אני פשוט מרגישה צורך)

אני מוכנה לעזור לך למצוא בעצמך משהו טוב...כנסי!!!

הי ענבל! קוראים לי שני, בת 17 וחצי. קראתי את מה שכתבת ואולי תתפלאי אבל אני מצאתי בך כמה דברים טובים! רוצה לדעת? רוצה סתם לדבר ולספר לי איך את מרגישה? את יותר ממוזמנת! מספר האי סי קיו שלי הוא 253303500 את לא צריכה להתבייש! אני מאוד רוצה לדבר איתך... אני ישמח אם תצרי קשר! שני

מוכר..

תראי..המצב שלך הוא מצב אופייני לנערה בגיל העשרה. את עוד משתנה ומפתחת את האישיות שלך..העובדה שיש לך את האומץ לבוא ולהגיד יש בי דברים שאני לא אוהבת זה מראה שיש בך משהו אחר.אין הרבה אנישם שמוכנים לבוא ולהגיד שהם לא מושלמים.וכולנו כאלה.!אף אחד לא מושלם..... אם בא לך להמשיך ולדבר נאי סי שלו הוא 99955418 יש עוד המון מה לדבר..רק אם בא לך לשיקולך בלבד1! אני אשמח..... לילה טוב אדוה

ענבל כנסי בחיית...

תראי לכולם יש חסרונות ולכולם יש פגם איפה שהו אם תתחילי להתעמק בפגמים שלך או של אנשים אחרים אוי אבוי , את צריכה להבין שאין מה לעשות בסדר אז אולי את ביקורתית אולי כל המ שאמרת אבל אין מה לעשות זאת את ,ואנשים יקבלו אותך איך שאת.... תביני שאם תחפשי אז בכולם תמצאי פגמים בכל בן אדם, זה מכוער ,זה עם חצקונים,זה אדיש מדי זה זה. מבינה?.. תפסיקי לחשוב על החסרונות תתחילי לחשוב על מה שרק תטוב לא על מה שרע ומה זה את לא אוהבת..... את צריכה לאהוב את עצמך לא עד כדי כך שתגרמי לעצמך להיות סנובית אבל תאהבי את עצמך.. אם יש משהו שאת לא אוהבת בעצמך תשני אותו את זאת שקובעת איך שתראי פחות או יותר את קובעת איך תתנהגי עם מי תסתובבי והכל. ענבל באמת שזה ממש חסרון להסתכל על הכל הפגמים שיש לכולם תחשבי רק על מה שטוב לך ומה את שמחה שיש לך כמו חיים, אהבה, כסף , כל דבר אפשרי.. רק מה שטוב לך.. ולמה שאנשים יראו בך דברים טובים ... כי ככה אנשים מסתכלים עליך תראי לי בן אדם שכל הזמן מחפש את הדברים הרעים הוא לא חיי היום כבר ממזמן הוא היה הורג את עצמו.. אני רציני .. ענבל באמת חבל תפסיקי לחשוב על זה טוב ורע הם דברים מנוגדים וטבעי שאם את חושבת על הטוב את חושבת גם על הרע מסקנה מכל התגובה הארוכה הזאת : תתחליל להסתכל על הכל באור חיובי בכל כל הזמן איזה גועל ואיזה זה.... זה רק יכול לעזור רק יכול לשפר לך את המצב רוח ואין לך ברירה את חייבת להיות ככה אל תיהיה לי פסימית תיהיה אופטימיטית תחשבי כמה את רוק יכולה לשפר את העולם הזה וכמה את יכולה לעזור לאנשים זה הכל.. בהצלחה ענבל מקווה שעזרתי לך אם את רוצה לדבר את תמיד מוזמנת. באי סי קיו 64134641 נועם. נ.ב. לפי השיר של עברי לידר - מכונית יאפנית חדשה אם את מכירה... תשימי לב הוא אומר שהכל מוזר אבל יש משהו אחד שעושה את ההבדל למשהו טוב עצה תקשיבי לשיר הזה את תביני שחייבים להסתכל על הדברים הטובים... "כשהילדה שליידי מספרת לי כמה שקשה ואיך הילדים שלידה עוצרים אותה ומה יהיה בחולצת פסים דקה וכובע משונה זה העיניים שעושות את ההבדל כזה יפה" תחשבי על זה. מקווה שבאמת עזרתי לך מצטער על האורך נועם.

צאי מהבאסה!!!!

נו באמת מה השטויות האלה? את באמת חושבת שאת כזו אפס? אז את טועה! הינה כמה דברים שאני יכולה לומר לך: את אדם שאיכפת לו את אדם שחושב הרבה- יותר מידי... את אדם שרוצה להשתנות אל תדאגי זה יעבור, זה רק עיניין של זמן. אל תעשי לי עכשיו מדאכת זה רק יחמיר את המצב. לכולנו יש את הדפק (ולי יש המון..(: ) אז זהו ותהני מהחיים!!!

אני מוכנה לעזור לך למצוא בעצמך משהו טוב...כנסי!!!

הי ענבל! קוראים לי שני, בת 17 וחצי. קראתי את מה שכתבת ואולי תתפלאי אבל אני מצאתי בך כמה דברים טובים! רוצה לדעת? רוצה סתם לדבר ולספר לי איך את מרגישה? את יותר ממוזמנת! מספר האי סי קיו שלי הוא 253303500 את לא צריכה להתבייש! אני מאוד רוצה לדבר איתך... אני ישמח אם תצרי קשר! שני

......

כל התכונות שהזכרת.. זה תכונות שאת שונאת בעצמך.. או תכונות שאנשים אומרים לך שהם לא מתאימות לאופי שלך!!! (לפי מה שאת אמרת..."אכפת לי מה אנשים חושבים עליי..." האמת אם לדבר איתך בכנות גם לי יש פווולל..תכונות מגעילות (ככה אנשים אומרים..) אבל את יודעת מה אני עושה?? שמה על האנשים האלה *** והאמת אני די אוהבת את התכונות האלה בי!! הם גורמות לי להראות שונה ולא ללכת אחרי כולם ולהתאים את עצמי לחברה למה מה קרה? שהחברה שתסתובב איתי תתאים את עצמה אליי!!! אם את רוצה את תמיד מוזמת ויכולה לפנות עליי.. באיציק שלי 148971767 ואפילו בפלאפון שאותו אני לא יכתוב פה אבל כנסי אליי ואני יגיד לך!!!

אני בדיכאון של החיים שלי

היום בצוהריים ראיתי באחד הפורומים בואלה איזה אחת מאושרת שאמרה לכל חברי הפורום לכתוב את הדברים שהם אוהבים בעצמם ואז חשבתי מה אני אוהבת בעצמי התחלתי לחשוב וכל דבר שעלה לי בראש ראיתי שבעצם אני לא אוהבת את התכונה הזו בעצמי (יש לי בטחון עצמי ואני אומרת את כל מה שאני חושבת לאנשים- הגעתי למסקנה שזה לא טוב כי לפעמים כדי לסתום את הפה) חשבתי עוד איזה אחד אמר שהוא יפה (אני לא) חכם (גם לא) אותה אחת שרשמה את ההודעה אמרה שהיא יודעת לעודד בנות ועוד כל מיני דברים (ואני לא כולם...). אז הלכתי לחברה שלי בצוהרים ופתאום נזכרתי בזה ושאלתי אותה מה היא אוהבת בעצמה היא גם חשבה על הדברים והגיעה לרעים שבה והתחלנו לדבר על כמה שרע לנו בחיים וכמה היינו רוצות לשנות אותם ואני יודעת מה אני רוצה לשנות (אני ביקורתית לא מקבלת את כולם- אני חושבת 100 פעם לפני שאני מספרת לאיזה חברה שלי משהו, אני נהייתי בן אדם קר בזמן האחרון אני לא מתגברת מהר על דברים-אהבה, אני שונאת את הגוף שלי אבל לא עושה דיאטה כדי לשנות את זה, אני מתלהבת יותר מידי מדברים ומרוב התלהבות חושבים שאני מפגרת, אני טוחנת מים ועוד ועוד.)אבל אני לא משנה את זה. אבל יש דברים שאנשים שאני מכירה 5 דק' אומרים לי ואני מבררת אם אני כזו ומנסה לשנות את זה (מישהו אמר לי שאני אדישה התחלתי לשאול את כל החברות הטובות שלי איך למה ומדוע ובזמן האחרון אני הרבה פחות אדישה) אכפת לי מה אנשים מבחוץ חושבים עלי והחברה שלי דיי כמוני והרגשנו בודדות והיה לנו רע שמענו מוזיקה והגענו לשיר של ברי סחרוף "אולי זה לא אני, רק חלום של מישהו זר וזה הרבה זמן בין היום לבין מחר ....רוצה לצרוח ואולי זה יעזור" והרגשתי שאני רוצה למות (אם היה לי אקדח או הייתי בבנין גבוה הייתי עושה את זה) ואני בן אדם שבד"כ לא דיכאוני מתנגדת להתאבדויות וחושבת שזה הדרך הקלה אבל היום הרגשתי ממש חרא וחשבתי על כל החיים שלי וכמה שחרא לי בהם ואני בעצמי לא מוצאת בי משהו טוב אז למה שאנשים אחרים יראו בי דברים טובים ועכשיו גם ממש מגעיל לי ואני לא יודעת מה אני רוצה מעצמי אני מרגישה בתוכי ריקנות שלא מתמלאת וממש מגעיל לי מה אני רוצה ממכם אני לא באמת יודעת אולי אני רק מחפשת מקום לפרוק בו את הרגשות (פעם שניה היום) ולספר לכם כמה רע לי שתרחמו עלי (ואני לא בנאדם שאוהב שמרחמים עליו ואני בד"כ לא מספרת לחברות שלי ולאנשים סביבי כמה רע לי וכמה חרא לי בחיים אבל היום אני פשוט מרגישה צורך)

אני אנסה לעודד אותך בכל כוחי!

אוקיי אמרת שאת בדיכאון וגם חברתך, לפחות זה מה שאני הבנתי. דבר ראשון לא יכול להיות שאין שום דבר טוב בך. לכל אחד/אחת יש דברים טובים... דבר ראשון אני אגיד לך שלפעמים גם אני בדכאון ורוצה להתאבד. ישנם הרבה אנשים שנכנסים לדיכאון במיוחד בגיל ההתבגרות... עכשיו, כמו שאמרתי, תנסי לחשוב על התחביבים שלך, אפשר ללמוד המון על אדם כשיודעים את תחביביו. כשאת בדיכאון תעזבי מה זאת עושה כרגע (אם את יכולה אם לא תעשי את זה יותר מאוחר) ותעשי משהו שאת אוהבת. אם את אוהבת לראות טלוויזיה,לשחק במחשב,לצייר,לצבוע,לשמוע מוזיקה לרקוד(את יכולה לרקוד לבד בחדר-זה לא בושה)תעשי זאת! זה ישמח אותך! דבר שני-אמרת שאת לא מסוגלת לחשוב על שום דבר טוב שיש בך-אני לא מכירה אותך ואני כבר חושבת על מספר דברים טובים בך: אכפת לך מה אנשים חושבים עליך,אכפת לך מהסביבה ואת לא תפגעי בה,את לא סנובית וחושבת רק על עצמך,אם אנשים קרובים עליך אומרים לך שאת אדישה יתר על המידה את מבינה שזה לא טוב ואת משנה או לפחות מנסה לשנות-לא הרבה אנשים מוכנים לקבל בקורת והערות מאחרים. דבר שלישי אמרת שיש לך חברה,שגם היא בדיכאון,נסו-כל אחת-לחשוב על דברים טובים של השנייה...הרי על זה בנויה כל חברות, לא? כל חברות טובה בנויה על התכונות הטובות והתכונות המשותפות של האנשים! אם אתן חברות טובות (כמו שאתן נשמעות) בטוח תוכלו למצוא לפחות מספר קטן של תכונות לכל אחת, אתן יכולות גם לבחור תכונה שהייתן רוצות,להאמין בהן,לשאוף אליהן ולפעול (ברצינות) כדי להשיגן. יש לך חברה ואני בטוחה שיותר מאחת,אם לא היית מוכשרת במשהו או אם לא היו לך תכונות מיוחדות איך יש לך חברה? עובדה-החברה שלך כן חשבה שיש לך תכונות טובות... ולסיום איך את מעזה לומר שאת לא חכמה! את חכמה ועוד איך! אולי את לא חכמה במקצוע או במקצועות מסויימים,אבל בשאר את חכמה,ואל תעזי להגיד לי שלא, אל תשקרי! אמרת שאת לא נוהגת לשחרר דברים מליבך,וזה לא טוב, זה לא טוב לאגור דברים בלב ולא לשחררם (יכול להיות שדברים אלו,שננעלו בליבך ורצו לצאת החוצה ולא נתת להם, הם אלו שגרמו לדיכאונך).. אז להתראות ותהיי משוחררת...

תגובה

נכון, לפעמים יש ימים כאלה, ורגעים כאלה שאתה חש כאילו כל העולם נגדך, ואתה שונא את עצמך מכל כיוון ומכל זווית- אבל, תחשבי על מה יהיה בעתיד, אחרי שתשתני, ואחרי שתהפכי את כל הדברים שאת שונאת בעצמך לדברים מועילים וטובים. אני חושבת שאת בן אדם מקסים חזק ןחזק אופי להגיד את מה שאמרת, אין הרבה כאלה... בדר"כ רוב האנשים נשארים כמו שהם- לטוב ולרע אבל עצם זה שאת רוצה לשנות מה שרע- זה כבר מראה על גדולה מסויימת... המון בהצלחה ואל תשכחי: don't worry, b happy!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר