בנות אני חייבת עזרה יש לי בעיה דחופה ואני צריכה את עזרתכן דחוף!!!

בנות יש לי בעיה ממש דחופה ואני צריכה את העזרה שלכן! 1. המחזור שלי מאחר כבר בחודש וחצי!!! ואני ממש מודאגת, אני לא בהריון (בדקתי את זה), ואני אוכל כמו שצריך, אני ממש מודאת ואני לא יודעת מה לעשות!, אם מישהי ממכן עברה את זה, או יודעת מה לעשות בבקשה תעזרו לי!!!, אני ממש דואגת!!! בבקה תעזרו לי!!!

וואי....

קודם כל... מתי קיבלת מחזור? כי אם זה לא מזמן אז זה בטח בגלל זה (הוא עדין לא סדיר) אם זה לא זה, אז חיבת להיות בעיה כלשהי... זה לא סתם. המחזור שלך בדרך כלל סדיר? אנחנו לא רופאות ולא נוכל לעזור לך לכי לגניקולוג לפני שיהיה לך מאוחר בהצלחה שלכם באהבה, רעות.

לדעתי

היא בכל מקרה צריכה ללכת לרופא בשביל להיות רגועה ולא להסתפק במחשבה שזה כלום זה קורה וזה... למה לקחת סיכונים?

וואי....

קודם כל... מתי קיבלת מחזור? כי אם זה לא מזמן אז זה בטח בגלל זה (הוא עדין לא סדיר) אם זה לא זה, אז חיבת להיות בעיה כלשהי... זה לא סתם. המחזור שלך בדרך כלל סדיר? אנחנו לא רופאות ולא נוכל לעזור לך לכי לגניקולוג לפני שיהיה לך מאוחר בהצלחה שלכם באהבה, רעות.

אין מה לדאוג...

לי פעם איחר גם בחצי שנה ואכלתי טוב והכול.. אח"כ הוא חזר אין סיבה לדאוג באמת שלא צריך להילחץ.. בהצלחה

בת כמה את?

כי יחסית בגיל צעיר זה לא סדיר וזה יכול גם לבוא אחרי חודשיים ומעלה!!! לי זה קרה ולא הלכתי לשום גניקולוג (אני בת 15!!)

בנות יש לי בעיה ממש דחופה ואני צריכה את העזרה שלכן! 1. המחזור שלי מאחר כבר בחודש וחצי!!! ואני ממש מודאגת, אני לא בהריון (בדקתי את זה), ואני אוכל כמו שצריך, אני ממש מודאת ואני לא יודעת מה לעשות!, אם מישהי ממכן עברה את זה, או יודעת מה לעשות בבקשה תעזרו לי!!!, אני ממש דואגת!!! בבקה תעזרו לי!!!

די תפסיקי חודש וחצי זה כלום כל עוד בדקת שאת לא בהריון סבבה תהני מהזמן בלי.... הסבל הנורא מכל

תירגעי מה את לחוצה?....

אם את לא בהריון.. אין לך מה לדאוג קורה שהמחזור מתעכב.... או לא מגיע... הוא עדיין כנראה לא הסתדר בגוף שלך... אם זה יעבור את גבול החודשיים.. תפני לגניקולוג... אבל לא ניראה לי שזה משהו רציני.. את סתם לחוצה..... ויכול להיות שבגלל הלחץ שלך שיש איחור הוא לא מגיע.. פשוט תרגעי ותמשיכי לחיות כרגיל. לין

אין מה לדעוג

מאמי אין לך מה להילחץ......... יכול להיות שאת פשוט בלחץ בזמן האחרון ולפעמים בגלל זה המחזור מאחר...... וגם יכול להיות שהוא עדיין לא סדיר (למרות שזה לא ממש הגיוני שהוא מאחר בחודש ומשהו) אם את מפחדת תלכי לרופאת נשים או תדברי עם אמא שלך מקווה שעזרתי

אין לך כלל מה לדאוג, לפי מה שכתבת אי הופעת מחזור נוועת גם מלחץ נפשי וכדאי שתקחי בחשבון! אם את בכל זאת מודאגת פני לדניקולוג לבדיקה!

תלכי לרופא

אם לא קיימת יחסים אז ברור שאת לא בהריון,אבל אם כן אז לפעמים הבדיקות טועות

רק רופא...

אני חושב שתופעה שמחזור מאחר בחודש וחצי זה יחסית די מוגזם ואני כמעט בטוח שאף אחת פה לא יכולה לעזור לך לגבי זה. תלכי לרופא הוא בטוח ידע מה יש לך.... מקווה שעזרתי נועם.

אל תדאגי פעם לא הופיע לי 9 חודשים חח

בת כמה את?

כי יחסית בגיל צעיר זה לא סדיר וזה יכול גם לבוא אחרי חודשיים ומעלה!!! לי זה קרה ולא הלכתי לשום גניקולוג (אני בת 15!!)

חפיף..

גם לי הוא מאחר אבל ב7 ימים.. אני רק השנה קיבלתי וכב קרב לי שהוא לא היה סדיר.. (אני לא בהריון..) תהני כל עוד את יכולה...

קודם כל תרגעי

קודם כל תרגעי להמון בנות (כולל אני) פתאום לא הגיע המחזור. השאלה היא מתי עשית את הבדיקת הריון כי התוצאות בטוחות רק אחריי שאת אמורה לקבל. אז אם עשית אותה לפני תעשי עוד אחת. בכל מקרה אם העניין מדאיג אותך כמו שזה נראה ובכלל אם את מקיימת יחסי מין כדי שתלכי לרופא נשים ותתחילי לקחת גלולות ואני מדברת מניסיון, המחזור שלי לא היה סדיר בכלל ואחרי שהתחלתי לקחת גלולות הוא מגיע כמו שעון אני יודעת בדיוק באיזה יום הוא מתחיל ואפילו בערך באיזו שעה, אין ספק שזה הדבר הכי נוח בעולם. כדאי לך לנסות, רק כדי להרגיע את עצמך.

קודם כל אל תדאגי..

אוקיי אמרת שהמחזור אחר לך בחודש וחצי. קודם כל תרגעי...עכשיו לא אמרת מתי קבלת ובת כמה את... רוב המחזורים מתייצבים (כלומר התאריכים נעשים קבועים) אחרי שנתיים-שלוש וישנם כאלה שאף פחות או אף יותר... אם קבלת לפני שנתיים בערך אז אל תדאגיזה עדיין לא נעשה קבוע... גם לי בזמן הזה במחזור דלג לי על חודש קצת דאגתי אבל בחודש הבא הוא בא.. אם קבלת לפני יותר מ-3 שנים אז את יכולה להתייעץ עם אמך (אין כמו עצה של אמא אוהבת) ולהגיד לה אם היא יכולה לקבוע לך טור לרופא ולבוא איתך (אם את רוצה/צריכה כתף למשענת) ולסיום אל תדאגי הכל יהיה בסדר!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר