לניצן החמודה- אל תתייאשי!

טוף ניצנוש' תקשיבי. בואי נתחיל עם הבעיה שלך: דבר ראשון לא הייתי קוראת לזה בעיה כי לפי דעתי זה דווקא טוב מאוד, את תראי שכשתתחילי עם הקטע הזה של בנים יהיו לך הרבה יותר צרות על הראש, ובכלל מי ייתן שלכולנו יהיו רק צרות כאלו!! אני אישית מזל דלי, ואת מזל דלי בנים חונקים, אנחנו אוהבים חופש, למשל הקשר הכי ארוך שהיה לי עם מישהו זה חודשיים, וזו אני שלא רציתי כי שיעמם לי בקשר. את ממש לא צריכה למהר, תהני לך מהחיים עם חברות ואל תחשבי על זה כי כשיגיע הזמן שלך לאהוב את תדעי. בקשר לחברות שלך, לפי דעתי הן נורא צומי ואני כבר מנחשת שאם יש להן איזשהוא בטחון עצמי אז בתוך תוכן בעצם אין להם כי זה כל כך שקוף שאין להן בטחון לגבי הבן. למשל כשהן אומרות לך: יו ניצן הוא לא רוצה אותי בלה בלה הן רוצות שתעני להן: אל תדאגי הוא כן רוצה אותך (ושאר דברים מעודדים) וזה נותן להם את החיזוקית של הדס לאותו רגע. חוץ מזה תמיד הדשא של השכן ירוק יותר ותמיד את לא תרגישי מרוצה מספיק. שתדעי לך שאני במצב יותר גרוע כי אני בפנימיה ומי שאני אוהבת רחוק ממני כרגע כי אני גרה באילת והוא בבית שמש, ואם את רוצה נחמה- לקח לנו המון זמן לקלוט שאנחנו רוצים אחד את השני. אז מתוקה אני מסכימה איתך וולנטיין זה חג של שוויצרים והוא בא להראות לנו כמה אנחנו בודדים אבל שימי על החג הזה זין, הוא של נוצרים בכלל, ואת כבר תמצאי לך מישהו עד ט"ו באב!!! תמיד תחייכי, מיכל

את

h-15971.doc
קובץ
(49.5 KiB) עדיין לא הורד

ולנטיינז.. = יום מגעיל..

הנה הגיע עוד יום אהבה ואין לי עם מי לבלות בו.. שוב!! אני מתחילה להתיאש!! מתי יהיה לי גם חבר כמו כל החברות שלי?? למה דווקא לי אין!?!? אתן יודעות כבר שאני דלוקה ממש על מישהו מהשכבה שלי.. ות'אמת נראה לי שהוא מבלה את היום עם ידידה שלו.. נמאס לי כבר לחכות שהאהבה תזכר בי גם!!! חברה שלי מאוהבת במישהו.. וזה כל כך ברור שיש לו גם משהו עליה!! והיא כאילו מנסה להראות מסכנה.. אומרת שאין לה סיכוי איתו!! אבל יש לה ואני אומרת לה את זה הרבה! כי אני רואה איך הוא מסתכל עליה כל השיעור ואיך הוא מתיחס אליה לעומת אחרים.. היא גם מדברת איתו כל הזמן בטלפון ויושבת לידו באחד השיעורים!! והיא אומרת שהוא לא שם עליה בכלל.. וזה כל כך מעצבן אותי לשמוע את זה!!! מה היא מנסה בכוח להראות מסכנה!?!? שתסתכל עלי ותראה מה זה ילדה חסרת אהבה בחיים!!! אני בקושי אומרת היי לזה שאני אוהבת!!! והיא שכל היום איתו בטלפון (שזה הוא שתקשר!) אומרת שאין לה סיכוי איתו כי הוא לא מתיחס אליה.. וגם עוד חברה שלי שחצי מהעולם דלוק עליה.. חושבת שהיא בודדה.. היו לה השנה לפחות 4 חברים!!! (האחרון עד לפני שבוע..) ***אנשים לא מבינים מה זאת אהבה אמיתית!!!*** יש להם דברים שאחרים היו מתים שיהיו להם והם רוצים עוד!!! לא מספיק להם כלום!!! כל מה שהם עושים זה לשבת ולדכא את עצמם על דברים שגם ככה יש להם אבל הם טיפשים כדי לתת לזה סיכוי!! או כי לא נאה להם.. או שהם סתם לא מבינים מה זאת אהבה! אצלם אהבה זה לא להיות לבד אפילו לשניה.. רק הם מכירים מישהו ותוך שעה הם חברים.. ואם הם נפרדו.. יום אחרי יש להם חברים חדשים! ואם יש להם 2 מאהבים הם צריכים "לבחור" עם מי להיות!! אפילו שהם לא כל כך אוהבים אותם או שהם בקושי מכירים!!! הם לא מבינים שלהיות לבד זה לא אסון!!!!!! אוף!!! שיבינו כבר!!!! אולי אין לי אהבה בגלל שאני לא חושבת כמוהם.. אולי פשוט אני אתחיל לחשוב ולהתנהג כמוהם וסוף סוף תהיה לי אהבה.. האהבה שאני מחכה לה כל כך הרבה זמן! ניצן

את

תפסקי להתעסק באחרים תתעסקי בך תני אמון בעצמך (את נשמעת ילדה מענינת)-יעבור
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר