בנות וקיצוץ שיער

שלום רב כולם! יש לי שאלה לבנות מבינכם: אני בן ותמיד היה לי שיער ארוך עד שבי"ב לפני ההפקות בתאטרון חבר טוב שלי ביקש שאקצץ את שיערי. על אף הפחד והידיעה הברורה ש"זה יהיה מכוער עלי", וש"זה ממש לא יתאים לי", החלטתי לנסות. כמובן שהתבדתי והייתי מרוצה מההתנסות שהייתה ממש כיפית, ממש נוחה, וגם לא מכוערת. מאז כל פעם שאני מתקצץ אני מחפש מבין חברותי מישהי שתתקצץ איתי, כך שאחד מקצץ את השני, כי זה ממש נראה לי כיף ונחמד. אבל - כל מי שאני שואל אותה אם בא לך לקצץ את שיערה מוצאת אלפי הסברים ללמה לא, הכוללים את כל הפחדים הטבעיים שיש לכולם, והיו אף בנות שהגדילו לעשות ואמרו דברים שוביניסטיים כמו: "לבנות אסור לקצץ את השיער". אני מכיר לא מעט אנשים שמשיער ארוך התקצצו, כולל כמה בנות, וכולם פחדו לפני והיו בטוחים שזה יהיה עליהם מכוער ולא מתאים. אבל כל מי שניסה או ניסתה התבדה. אני לא מכיר ולו אחד או אחת שניסה ולא היה מרוצה מההתנסות. להיפך, אני מכיר כאלה שחזרו על זה כמה פעמים. אני מבין שזה מפחיד, אבל לפעמים, במיוחד בדברים שהם לא פאטאליים, שווה לנסות. אז הסברנה לי בבקשה בבקשה בנות, מדוע כולן מפחדות ולא מנסות? האם באמת אתן חושבות שאסור לכן לקצץ את שיערכן? או סתם פחד משינויים? חשוב לציין: חברותיי שאותן שאלתי (המון בנות) הן בגילאי 18-21, אני שואל את השאלות הללו בנות בגיל הזה, בנות בגילאים מבוגרים יותר ברובן מן הסתם כבר הסתפרו... אם למישהי יש הסבר (או סתם בא לה להצטרף - חחח) אז האיי סי קיו שלי הוא 5785785 שלכם, גל

יש אנשים שלא רוצים לקצץ כי הם אוהבים שיער ארוך. (כמוני)

לי יש שיער עד הכתפיים ואני לא רוצה לקצץ אותו כי אני אוהבת את האורך ואני חושבת שזה ממש מתאים לי. הבעיה היא שאם מקצצים וזה לא נראה טוב אז לוקח לשיער הרבה זמן לגדול ושה"טעות" תיעלם.זה שבנות לא מקצצות את השיער זה באמת תירוץ עלוב מאחר שכיום הרבה בנות מקצצות חופשי ואורך שיער נתון להחלטת האדם ולא למיניותו. צריך לנסות אבל לפני שמנסים זה תמיד מפחיד אם מתאים שיער קצר או לא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר