הצעות מאוד מעניינות קיבלת אבל את כל המתנות תוכלי למצוא באתר אחד  ענק המתנות

אני ממליץ בחום לבדוק את הקטגוריה  של מתנות לגבר 

http://www.giftstore.co.il/category.asp?catid=111

תיק אופנתי מתנה לגבר יכול להיות רעיון טוב

כל הגברים מסתובבים עם שקיות מגעילות...נגמר עידן השקיות כבר מזמן

תיק יפה לגבר זה גזעי ויפה.

למי שרוצה מתנה שבאמת ישתמשו בה.
ארנק מ-ד-ה-י-ם מהולנד שהתחילו לייבא לארץ לאחרונה
www.secridisrael.com

האמת שאם אתם מחפשים מקום טוב למתנות מקוריות לחג ובכלל, ממליץ בחום לבקר באתר אשר מציע היצע גדול של מוצרים ופטנטים לבית, למשרד, מוצרי טיפוח לאישה ואף מתנות מקוריות לגבר.

מדליק מתנה מקורית...רמקול בלוטוס למקלחת עמיד בפני מים ... הכי זול בארץ שראיתי זה 99 ש"ח בנתיים...אעדכן בהמשך...

איזה יופי של רעיונות למתנות לגבר אבל מוזר שאף אחד לא הציע פה מתנה שימושית באמת, אני קיבלתי ליום הולדת מתנה שימושית במיוחד, מכונת אספרסו ניידת שמשמשת אותי מידי יום בדרכים אז אם אתן מחפשות מתנות מיוחדות לגבר שלך אני ממליץ לכם להכנס לאתר של קפה תמר ולרכוש את המתנה המושלמת

אוטוטו יום האהבה וזאת אחלה מתנה!

יש יום הולדת לאחד מחברכם או לאחד ממשפחתכם?

חוגגים יום הולדת? בין אם מדובר בחבר או ידיד או אחד מן המשפחה שלכם, אין ספק שתצטרכו לקנות מתנה כלשהי, אך האם לא נמאס בכל פעם לקנות את אותו סגנון מתנות משעמם וצפוי? אם כך, איך להפתיע במתנה מדליקה את חוגג היום הולדת, על כך תוכלו לקרוא בהמשך המאמר.

איך להפתיע עם מתנה מדליקה? זה יותר פשוט משנשמע!

אם אתם תוהים איך להפתיע במתנה מדליקה את חוגג היום הולדת שלכם, דעו לכם שהמשימה דורשת הרבה פחות מאמץ ומחשבה מכפי שאתם חושבים, למעשה כיום ישנן כל כך הרבה אפשרויות שונות של מתנות מקוריות גם לילדים, גם לנשים וגם לגברים, ואת הכל כולל הכל תוכלו למצוא על גבי מסך המחשב שלכם. חפשו באינטרנט איך להפתיע במתנה מדליקה וגלו עולם שלם של מתנות מדליקות ומפתיעות.

מתנות מדליקות לאשה

נשים אוהבות מתנות, אבל ביננו, יש מי מאתנו שלא אוהב מתנות? אין. חושבים איך להפתיע במתנה מדליקה את האישה שלכם? או את החברה שלכם? תתפלאו לגלות שיש המון מתנות מדליקות ומקוריות שבכלל לא חשבתם עליהן שכל אישה תשמח מאוד לקבל. מתנות מדליקות לאישה כמו פאן, מחליק שיער, תיקים, גאדג’טים, תכשיטים, אוזניות ומטענים מעוצבים, אביזרים דקורטיביים לבית, פטנטים שונים, מוצרי פינוק ועוד המון רעיונות.

מתנות מדליקות לגבר

לקנות מתנות מדליקות לגברים זו משימה בהחלט לא פשוטה, זאת כמעט כל אישה תעיד וכך גם הגברים יעידו על עצמם, אמנם אין סיבה שזה יהיה כל כך מסובך כאשר ישנם אתרי מתנות שלמים מלאים בהצעות מקוריות וייחודיות של מתנות לגבר. אתם לא צריכים לחשוב עוד הרבה על איך להפתיע במתנה מדליקה, כי על זה כבר חשבו לפניכם. כנסו ותגלו בעצמכם את עולם המתנות המדליקות לגברים.

איך להפתיע במתנה מדליקה בלחיצה על קליק ובלי לזוז מהבית?

בעידן שלנו כבר כל אחד יודע וכל אחת יודעת שלא צריך לזוז מן הבית בכדי לרכוש מתנה, בחיפוש קצר באינטרנט ובלחיצה על קליק המתנה הרצויה שלכם כבר מוזמנת ולכם נותר רק להמתין למשלוח, ברכות ואיחולים.

אני ממליץ על מתנות לבית שמשפרות את האווירה בבית ונותנת mood מגניב ומיוחד.

מתנות לבית של צמחי אוויר, צמחים לבית.

אוהב מאוד את צמחי האוויר (מי שלא מכיר- הם נותים אוירה טובה ללא כל טיפוח) אך לדעתי זה יותר מתאים לאישה ולא הייתי חושב על זה בתחום מתנות לגבר .

הרבה נשים מתלבטות מה לקנות מתנה לגבר ליום הולדת - מה שאומר שטוב שלכל גבר יש יום הולדת פעם בשנה

מתנה לגבר, מתנה לאח, מתנה לאבא או לסבא...קשה מאוד למצוא מתנה לגברים...אני את שלי מצאתי כבר

אבל השנה נפלתי חזק עם המתנה לבעלי...קניתי לו בטעות את אותה מתנה שקניתי לפני שנתיים! חולצה מכופתרת ובושם.

היי אני ממליץ על משהו אישי עם תמונה

יש הרבה מוצרי מתנות איישים ומקוריים המשלבים תמונה והקדשה

אני אוהבת לשלוח כמתנה סלסלת פירות. אני חושבת שזו מתנה מקסימה ורעננה.

אני אמליץ לכם על אתר שמעצב סלסלות פירות מתוקים.

היי, לאחרונה נתקלתי במשהו ממש מגניב כמתנה !! צמח אוויר - זה צמח מגניב ממש וקטן שכאילו נתלה בחדר או איפה שירצו לשים אותו מהתקרה. ממליצה לבדוק את הנושא! 

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר