הכי פשוט היום לחיפוש מתנה מקורית...יש שם גם מתנות שאפילו לא חשבתם עליהם...

תוך דקה או 2 מצאתי מתנה ורכשתי.....גאוני!!!! אני חייבת להגיד... מנוע חיפוש מתנות איך לא חשבו על זה קודם?!?!

יש הרבה דרכים להפתיע את בן או בת הזוג. לא חייבים מתנה חומרית ופרקטיבית, אני ממליצה על בילוי משותף ביחד. במידה ואתם מירושלים אז יש מקומות רבים בהם תוכלו ליהנות מעיסוי בירושלים. לא חייבים מכון ספא בירושלים אפשר לצאת לסוף שבוע מפנק בארץ - הכי חשוב לבלות זמן איכות ביחד - זו המתנה האולטימטיבית לדעתי. 

אני רוצה להמליץ בחום על אתר גרףאור ירושלים. זהו אתר של בית דפוס אונליין המאפשר לעצב מגוון מתנות אונליין ולקבל אותן ישירות עד לבית. למשל, הדפסת תמונה אישית על קנבס.

בהצלחה!

רוצה להתייעץ לגבי מתנה לבן זוגי לרגל המעבר שלנו לדירה המשותפת הראשונה שלנו.

חשבתי להזמין שלט לדלת עם עיצוב מיוחד ואמירה אישית. 

מה אתן חושבות, לא יותר מידי נשי? פשוט רוצה שזה יהיה משהו עם הקשר למעבר שלנו.

בוקר טוב,

יום ההולדת של אבא שלי מתקרב וקניתי כבר מתנה - מכונת קפה.

אבא שלי מאז ומעולם היה מעריץ אמיתי של קפה אז החלטתי שהמתנה מתאימה.

הבעיה שמכונת הקפה הגיעה עם קפסולות די פרימיטיביות, בסיסיות כאלה.

עכשיו אני רוצה להשלים את המתנה ולהזמין בשבילו מאתר ספורה קפסולות תואמות נספרסו.

השאלה הראשונה שלי היא - אילו קפסולות מומלצות ואהובות במיוחד? ושאלה נוספת: שמעתי שספורה זה אחד האתרים הזולים והטובים ביותר לרכישת קפסולות, נכון?

היי,

לחבר שלי יש המון קעקעועים וביום הולדת שלו הוא רצה לעשות משהו ענקי על כול הגב.

לא רציתי שהוא יעשה אבל הוא אמר לי שהוא חייב את זה, הוצאתי את התמונה מהטלפון שלו וחיפשתי מקום עם הזמנת תמונה על קנבס לסלון , כאשר הגיע היום הולדת שלו הבאתי לו את התמונה שהוא רצה לקעקע בתמונת קנבס ענקית.

אני מודה כל יום שזה תלוי בסלון ולא על הגב שלו.

ממליצה בחום תמונה על קנבס בתור מתנה לגבר שלך.

מפה לגירוד, וולט נינג'ה, מקרר לרכב, מעמד לבקבוקי יין, כוסות וויסקי איכותייות...  מתנה לגבר יש לנו תמיד כמה רעיונות וצריך לדעת לכוון לפי התחביבים שלו סך הכל יש כל יום מוצרים חדשים שיוצאים, גאדג'טים מגניבים ודברים שיכולים להיות רלוונטים ושימושיים. 

נוסיף עוד רעיון לכל הרעיונות המעולים שהוצעו- יצירת חולצה רומנטית/מצחיקה שמותאמת במיוחד לבעל השמחה. זו מתנה זולה, ועדיין מאוד אישית. אם אתם מאזור המרכז, מומלץ לעצור בחנות "אלי פרינט" שעושה הדפסה על חולצות בתל אביב. אפשר גם למצוא עליהם מידע כאן:

http://eliprint.co.il/

מאוד ממליץ על האתר -  https://www.mkblev.co.il/

מגוון רחב של מתנות לאירועים, לחגים, לעובדים, למורים ועוד.

תנסי הדפסה על מצעים זה מתנה מדליקה לאללה ממליץ על מגוון כפר סבא

ל - מתנות עם תמונה

מתנות מקוריות לגבר הכי טוב לקנות בגאדג'טשופ יש להם מלא גאדג'טים ומתנות לגבר שקולעות בול

אהלן,

תודה רבה לכולם על ההמלצות המעולות!

אני רוצה להוסיף ולהמליץ על חנות אינטרנטית מעולה אשר מציעה מתנות לגבר,

ישלהם מבחר עצום ומעניין,

הגבר שלכם לא יתאכזב,

תהנו!

אם כבר המלצות יש לי המלצות מגניבות על חנות אונליין ענקית של מתנות לגבר

עם משלוחים לכל הארץ!

הזמנתי לחבר שלי משם סט שעון וצמיד של ED הוא פשוט עף עליו,

והמחיר שפוי ככה שבטוח שאני אחזור לשם

גברים באים המון לכנסים ויש המון רעיונות למתנות שוות במיוחד שכל באי הכנס ישמחו לקבל מוזמנים להתרשם!

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר