קטנה אבל בוגרת

אני בת 14 וחצי ואני מסתובבת עם בנות נורא רזות, זה נורא מדכא אני מרגישה שמנה אני אוכלת וזה עוזר לי. אני רוצה להוריד לפחות 10-12 קילו ואני לא יודעת איך - כולם אומרים לי שאני בסדר ולא שמנה אבל אני מרגישה ככה אני לפעמיים נורא עצבנית על אחרים ושופטת אותם על פי מראה וזה נורא מקשה עלי כי אני לא זו.. הייתי רוצה לדעת איך אפשר לצאת מהדיכאון של הילדה השמנה ואיך להרזות.

קורל יא מקסימה אחת!

תרשי לי לצטט לך קטע מכתבה שקראתי- "תפנימי: אהבי את עצמך, הפגיני ביטחון בייחוד שלך, למדי להתעלם מאידיאלים טיפשיים ורקדי אך ורק לפי המוסיקה שמקסימה אותך. אין עוד אחת כמוך, אל תשללי מהעולם את הזכות להכיר אותך, נהדרת כמו שהטבע התכוון שתהיי." תעריכי ותאהבי את עצמך! זה הכי חשוב!!! אל תשפטי אף אחד- יכול להיות שיש ילדה שתהיה רזה אבל יהיו לה המון בעיות בבית. תמיד תעריכי את מה שיש לך... תשמחי בחלקך... לגבי הדיאטה תאכלי מסודר, בלי הרבה מתוק וקישקושים. לא כדאי אחרי השעה 7 בערב לאכול, ורצוי לשלב פעילות גופנית. בקישור שצירפתי לך יש עוד כתבות ויש גם כאלה שעוסקות בחיטוב הגוף וכאלה... אני מאחלת לך מכללל הלב שיהיה לך בהצלחה ותמיד תזכרי שמי שאוהב אותך באמת יאהב אותך איך שאת!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר