צריכה עזרה

צריכה עזרה

יש לי חבר מגיל 14 (היום אני בת 17) אנחנו מאוד קרובים אחד לשני ומאוד אוהבים והיו הרבה פעמים שנפרדנו וחזרנו להיות ביחד . הוא גרם לי המון פעמים להיות עצובה וזילזל בי הרבה כל פעם שנפרדנו היה ביגלל שהוא רצה את החופש שלו להיות לבד לפני חצי שנה נפרדנו והמשכתי הלאה .. חברות שלי עזרו לי ותמכו בי כל הזמן הזה . ולא מזמן נפגשנו כמה פעמים וחזרנו להיות ביחד . חברות שלי לא אהבו את הרעיון והן כל הזמן מטיפות לי מוסר על איך אני צריכה להתנהג ואיך לא הן מרגישות מאוכזבות ממני שחזרתי אליו אחרי שהוא עשה לי רע . מה לעשות ? להיפרד ממנו ? לדבר עם חברות שלי ?

כנסי

לי קורה את אותו הדבר בדיוק גם ברגעים אלו .. ואני בת 14 כמו שאת היית ! להתאהב בו מחדש - כבר התאהבת אז אם תיפרדי מימנו , את תיפגעי מאוד ותרגישי אכזבה . ואם תשארי איתו ובעתיד הוא יזלזל בך - את תפגעי . אז נוצר מצב שאת ניפגעת בשתי הסיטיאציות האפשריות , לכן אל תקשיבי לחברותיך למרות שבסך הכל הם רוצות לטובתך . אבל אני מכירה את ההרגשה , ואי אפשר להגיד לבנים האלה לא , ואם הייתם כ"כ הרבה זמן תלחמי ואל תוותרי , וגם אם הוא יפגע בך , אז הוא יפגע וקחי הכל בקלות הרי לפחות ניסית , והיית איתו . תנסי לשקם כמה שיותר את הקשר , להעמיד תנאים , ובע"ה תחזיקו המון זמן : -****

אין לחברות שלך סיבה לכעוס

עם את אוהבת אותו וטוב לך איתו תמשיכי ותקקבעי לו עובדות שידע איך להתנהג אלייך עם חזרתם וניפרדתם כמה פעמיים אומר שאתם באמת אוהבים לא שווה לוותר על זה 3>
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר