איזה גלולות לקחתץ???..

יש לי כמה חברותץ שכבר לוקחות היום גלולות כבר איזה תקופה ואני גם רוצה לקחת כדיי להסדיר את המחזור שלייי...! אבל לא יודעת איזה גלולה כדאי הכי לקחת??

גללולות

זה לא טוב ולא בריא..המחזור שלך יהיה סדיר כשיבוא היום שהוא יהיה סדיר.

גלולות

אני יודעת שיש הרבה בנות שהמחזור שלהן פשוט לא סדיר ושרופאים נותנים גלולות. גם לי היתה את הבעיה הזאת והרופא נתן לי פמינט להסדיר את המחזור ובאמת זה עזר. חשוב מאוד שתדעי שלא כל גלולה מתאימה לכל אחת ורק רופא הוא זה שיקבע מה תקחי.

איזה גלולות לקחתץ???..

יש לי כמה חברותץ שכבר לוקחות היום גלולות כבר איזה תקופה ואני גם רוצה לקחת כדיי להסדיר את המחזור שלייי...! אבל לא יודעת איזה גלולה כדאי הכי לקחת??

גלולות..

היי מתוקה, תראי, גלולות זה דבר אינדיווידואלי ואישי, לכל בחורה מתאימה גלולה אחרת שתעזור לה הכי טוב! חשוב שתזכרי שמה שטוב לחברות שלך לא חייב להיות טוב בשבילך! הדבר שאני ממליצה לך זה ללכת עם אמא שלך לגניקולוג/ית, שם ישאלו אותך כמה שאלות על המחזור שלך ובהתאם לכך תקבלי בדיקות שנקראות "פרופיל הורמונאלי"- זה בעצם מה שיעזור לגניקולוג לראות למה יש לך חוסר איזון של הורמונים ובהתאם לכך את כמות ההורמונים שיש לך בדם. אחרי שהגניקולוג יבין ממה נוסע חוסר האיזון- הוא ירשום לך גלולה במינון מתאים (בנות מסויימות צריכות מינון גבוה ואחרות צריכות מינון נמוך..)- הכל כדי שהטיפול יהיה יעיל ובלי תופעות לוואי. אל תלכי לקנות גלולות לבד! והכי חשוב, א-ל תקשיבי לחברות שלך!! הן לא מוסמכות לתת לך שום ייעוץ ושום גלולה, מי שיכול לקבוע לך מה לקחת זה אך ורק רופא נשים! (: בהצלחה מותק
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר