יש לי שאלההה

יש לי שאלההה

אצלנו במישפחה יש תכונה כזאת של שעירות,.. ודווקא אמא שלי ממש לאע אבל אבא שלי כן וזה עבר גם לי ואגם לאחי ואחותי.,,, ואם אני רוצה שזה יעבור יש משהו שיכול לעזור לי??...?

תעשי טיפולי לייזר!!!

זה הוצאה כספית אבל זה שווה את זה!! ואם אין לך תעשי שעווה...

זה לא בעיה

היי קורינוששש... אל תהיי כל כך מוטרדת, יש היום מלא פתרונות. קודם כלך באמת את יכולה לעעשות לייזר, אבל במקומך הייתי מתחילה ממשהו יותר פשוט כמו גלולות נגד היריון. יש לי חברה שהיתה אשכרה שעירה, אבל ממש ברמות, גם אצלה במש]חה זה היה בגנטיקה. ואז היא התחליה לקחת פמינט והשיעור שלה ממש הפך להיות מועט.

יש הרבה פתרונות..

אחד מהפתרונות הוא לבדוק האם את מאוזנת מבחינה הורמונאלית: ישנן בנות שבגלל חוסר איזון של המערכת ההורמונלית חוות תופעות כמו שיעור יתר, חצ'קונים, רגישות וכו'... לכן שווה לבדוק אם השיעור שלך נובע מזה או לא- כי בעיה הורמונלית אפשר לסדר בקלות- מה שיפחית את השיעור שלך! פתרון נוסף הוא שעווה.. הדבר יעיל מאוד, קצת לא נעים אבל מחזיק הרבה זמן. את יכולה לנסות להוריד שיער גם עם מכונת גילוח (אני אישית לא ניסיתי..) אומרים שזה גם יעיל, שווה ניסוי. את יכולה גם לגלח! אבל אם את אומרת שאת שעירה ממש- עדיף שלא תגלחי כי הדבר יכול לגרום לצמיחה מוגברת של השערות ולקוצים לא נעימים.. הפתרון הטוב ביותר שאני יכולה להציע לך זה לייזר: אני עושה לייזר וזה עובד כמו קסם!! במיוחד לבנות שעירות מאוד. אחרי טיפולים בודדים יהיו לך קרחות רבות וגם השערה עצמה תהפוך לדקה יותר ולא עבה וגברית כמו בתחילת הטיפולים. אני ממליצה לך בחום. (אם כי זה כואב, אבל זה כאב שמתגלים אליו.. ובעיניי אפילו פחות כואב משעווה! גם יעיל הרבה יותר!!) בהצלחה מתוקה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר