תשחרר אותי, בבקשה. (אישי)

השתפכות יצירתית: מקווה שתאהבו (: אתה כמו זיהום, כמו איזה מחלה שמסרבת לצאת לי מהגוף- לא משנה כמה אנסה להבריא, תמיד תרצה למצוא בי סדק, פינה חלשה ודרכה להיכנס שוב לתודעה שלי. עבר כבר חודש ואיני מתחרטת. הצבע חזר לי ללחיים, החיוך המוכר שוב חוזר להאיר את פניי, אפילו הגוף שלי הפך אצילי וזקוף- גבהתי 3 ס"מ וטיפסתי עד 170 (!!). אני לא חושבת עליך. כמעט בכלל לא. רק מדיי פעם כשאני מסתכלת אל האופק, אל העיר בה אתה גר ורואה את אותו בניין עקום וגבוה מזדקר לו- מעל כל שאר הבניינים ונזכרת שבדיוק מתחתיו אתה גר. אתה כ"כ מנסה.. כמה פעמים אמרתי לך שזה סופי? שהחלטתי? שאני רוצה משהו אחר, טוב ממך. הסיבה העיקרית שאני בכלל לא רוצה קשר זה שאני כבבר פשוט לא מאמינה לשום מילה שיוצאת לך מהפה: אם תאמר לי שהשמש זורחת בבוקר- אני אצא לבדוק. מאחורי מילותיך והבטחותיך הרבות אין שום דבר. כמו קיר שנראה יציב וברגע שמנסים לטפס עליו מגלים שהוא עשוי אבק מתפורר...לא יציב. נראה אמין. אבל רק נראה. עין בלתי מזויינת לא תבחין בזה. אתה יכול להיות רומנטיקן מדהים, להמיס את ליבי, כמו שאתה מנסה באופן כל כך נואש, אבל זה לא נכון. המילים שוות ערך לכלום. ההבטחות- סופן להישאר תלויות באוויר, לא להתממש לעולם. נמאס לי מזה. ממך. אתה ידעת שאם אעזוב אותך לא אחזור אליך לעולם! עשית את הבחירות שלך, ואני עשיתי את שלי. ידעת מה מונח פה על הכף והעדפת להתנהג כמו צלופח חלקלק המתפתל בין אמת לחצאי שקרים.. פשוט רצית להיות איתי וגם להשפיל אותי, להתנהג אליי כאילו אני שוות ערך לאיזה מוצר סוג ב'. אל תבין לא נכון, אני בחורה מחוזרת, יפה מאוד, מוצלחת בלימודים ומצפה לי קריירה צבאית ומקצועית מרשימה. ומי אתה? "אני בלעדייך אפס, את צדקת לגבי כל מה שאמרת לי, אני צריך אותך יותר ממה שאת צריכה אותי! בלעדייך אין לי עתיד, אני לא אוכל בחיים להיות אותו דבר בלעדייך.. לא משנה מה אני אעשה- החור שבי לא ייסגר!! אני צריך אותך! אני מתחנן!! תישארי איתי! תני לי הזדמנות..! בבקשה ממך, אני לא מסוגל בלעדייך. אין לי אף אחד אחר". אתה בלעדיי באמת כלום. ואני בלעדיך- הכל. עשית לי את הטובה של החיים שלי, למדתי כל כך הרבה, גיבשתי את אידיאל הגבר המושלם עבורי בעיקר כי למדתי מה אני לא רוצה- ממך. מההתבוננות בחיים שלך, בחוסר האחריות שלך, במשפחה שלך- המאכזבת, בחברים שלך- שהיו רדודים וחסרי תובנות בעליל, ובכך שאתה פשוט לא יודע מה פירושו של דבר "להיות גבר עם מילה". אני יודעת שיום אחד תעשה מישהי מאוד מאושרת, אבל כמו שאמרתי לך, היא כנראה תהיה מישהי עם רף ציפיות נמוך מאוד, שלא תאתגר בך שום דבר, שאמנם תצאו ותבלו ותרגיש איתה כמו מלך- אבל בפועל, מה שיאכל אותך עד יומך האחרון יהיה המחשבה על החיים האחרים שיכלו להיות לך: בתור מישהו אחר, בסגנון נעלה יותר, מוצלח ושאפתני יותר. איתי. שחרר אותי. תעזוב. אני לא רוצה שום קשר איתך! לא רוצה אימיילים, לא רוצה הודעות. כלום. כל זיכרון ממך מזכיר לי איזה בן אדם קטן עשית ממני- ואיך אני ברוב אופטימיותי הרשיתי לזה לקרות בטענה ש"הוא ישתנה.. הוא יחזור לעצמו". אמרת שלעולם לא אמצא מישהו כמוך. אמת. אני אמצא אחר. טוב יותר. אחד ברמה שלי. שאכפת לו מה ייצא ממנו בחיים, שיידע לשמוח בשמחותיי, להיות שם כשארצה לצחוק, לבכות, לשיר, לדבר ולהינות, ש-י-ר-א-ה לי שהבטחותיו מתממשות, לא כמוך, שכל שידעת לעשות הוא לפזר מילים חסרות שחר וחסרות משמעות. "מי שאוהב- עושה, מי שרוצה- משיג"! ואתה לא עשית. כשהייתה לך הזדמנות, ועוד אחת ועוד 50. הברחת אותי. ועכשיו קח את זה כמו גבר. תשלים עם הטעות שלך ופשוט תן לי ללכת. הראש והלב שלי כבר אינם שלך, הוצאו מהכספת הברוטאלית שלך. אני לא רוצה להיות שם. עכשיו אני במקום אחר. מקום שכולו שלי. אני יודעת לאן פניי מועדות. אני יודעת להיכן אני שייכת. ראיתי כבר בחטף את האנשים האיכותיים שעתידים לבוא. ראיתי. אבל לצערך, יקר שלי, אתה התעוורת. ואור כמו שהיה בי לא תראה יותר לעולם. whatever tomorrow brings I'll be there- with OPEN ARMS AND OPEN EYES Me

מהמם

'אמרת שלעולם לא אמצא מישהו כמוך אמת אני אמצא אחר ....' משפט אחד היפים

יואו איזה מהמם!חובה ליקרוא!!!

איזזה יפה!!!! את מזה מוכשרת מאמיי!! תיכתבי עוד דברים כאלהה!!!! ביושששש!!

אחד הדברים הכי יפים שקראתי

את כישרון, תמשיכי לכתוב פה עוד דברים כאלה... יש לך מעריצה =)

שחרר אותי

קשה שלא להבחין שאת אוהבת אותו והרבה

שחרר אותי אבל יפה

סיפור מדהים

אני פשוט ניפעם, את מדהימה

לא ידעתי שיש בנות כמוך. תאמיני לי ההפסד כולו שלו יש לך מזל שברחת מאחד כזה אפס מהר הכתיבה שלך יפה שאין דברים כאלה.... פנקי אותנו בעוד כמה דברים כאלה אני יהיה הראשון שיקרא רואים שאת בדרך הנכונה.... כול הכבוד על האומץ לעזוב מישהו רק כי הוא לא טוב מספיק.. בשורה תחתונה אנחנו הכי אוהבים בנות כמוך. כתבי עוד!!!! עפתי...

אהבתי מאוד את הכתיבה... כבר מכירה תתחושה מכל הכיוונים.. אך אם תשימי לב את עדיין מבקשת ממנו לשחרר... אל תבקשי- תגרמי לו לשחרר!!! אני שמחה שהבנת את כל הדברים האלה.. זה באמת יקרה- תאמיני בזה.!!! בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר