בנים

בנים

שלום שמי אורטל ואני רוצה ללכת הרבה זמן לטיפול יש לי כמה בעיות, שנה שעברה הייתי בכיתה ו' והשנה עליתי לחטיבה והכיתה גדולה יותר. מאז שאני זוכרת את עצמי ל-א הלך לי אם בנים עכשו אני די מחבבת שני בן כלשהו הוא איתי בכיתה ואני לא יודעת מה לעשות. תעזרו לי בבקשה! XD <3

אל דאגה

כולה כיתה ז' , יהיה בסר , העיקר זה ביטחון עצמי , אני מכירה בנות שלא ניראות כ"כ טוב אפילו בכלל לא טוב אבל הביטחון העצמי שלהן הוא גורם להן להיות במרכז העיניינים ומשאירות את הכוסיות מאחורה.. אל תידאגי מאמי יהיה בסדר

אין לך מה לדאוג

תקשיבי החיים שלך מתחילים מעכשיו .. כל הקטעים עם הבנים והיציאות עכשיו הכל מתחיל אז אין לך כל כך מה לדאוג מה היה ביסודי . אל תדאגי הכל יסתדר .

(:

הוו.. בעיית הבנים הנפוצה... מתוקה שלי, את בכיתה ז'! פאקינג ז'!!! מה את רוצה ש"יילך", לך עם בנים בדיוק?! זה ממש לא הגיל וממש לא הזמן! מתוקה שלי, את י-ל-ד-ה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ילדה! תהני מהגיל הזה, הכירי חברות, עשי מה שאת אוהבת, אל תמהרי להתעסק בשטויות של בנים וחברויות! זה ממש לא הזמן, חבל שתקדימי את המאוחר ותפסידי חלק כ"כ מקסים מחייך- את הילדות שלך! ילדות יש רק אחת, חבל לבזבז אותה על "למה לא יצאתי עם בנים..". זה בכלל לא נשמע לי הגיוני שזה מה שבנות גילך מחפשות היום! תעשי טובה בעיקר לעצמך, והתרכזי בהנאה, כיף, משפחה ובילויים... את לא צריכה עכשיו חבר (אם אפשר בכלל לקרוא לזה ככה..) יש זמן לכל דבר, תאמיני לי שיש לך את כל החיים להיות עם בנים, אל תאכלי את התיסבוך הזה מעכשיו.. בהצלחה חמודה, חזרי לעדכן

תודה

וואלה את צודקת תודה רבה באמת תודה

אל דאגה

כולה כיתה ז' , יהיה בסר , העיקר זה ביטחון עצמי , אני מכירה בנות שלא ניראות כ"כ טוב אפילו בכלל לא טוב אבל הביטחון העצמי שלהן הוא גורם להן להיות במרכז העיניינים ומשאירות את הכוסיות מאחורה.. אל תידאגי מאמי יהיה בסדר

כנסי מהר

לדעתי , אתן ממש לא צודקות אני ילדה בכיתה ז' גם , ועכשיו כולם יוצאים עם בנים כמובן שלא נוגעים אחד בשני וכאלה , אבל יש המון זוגות D = ולמרות שזה לא מוצדק.. היום מי שאין לה חבר.. או שהיא לא בחברה.. היא לא מקובלת! כלומר שאני מבינה את הדאגה שלך , ואת יודעת טוב מאוד כמוני שאם את לא תיהי יפה , עם גוף יפה , וחבר .. לא כ"כ תצליחי היוווום ילדים הם עם רע וככה זה החליטו אבל את באמת לא חייבת לחפש חבר .. זה יבוא לבד מאמי ,תיהי בשלך בנתיים תתלבשי יפה , תיהי מרשימה , וזה פשוט יגיע לבד

בנים

שלום שמי אורטל ואני רוצה ללכת הרבה זמן לטיפול יש לי כמה בעיות, שנה שעברה הייתי בכיתה ו' והשנה עליתי לחטיבה והכיתה גדולה יותר. מאז שאני זוכרת את עצמי ל-א הלך לי אם בנים עכשו אני די מחבבת שני בן כלשהו הוא איתי בכיתה ואני לא יודעת מה לעשות. תעזרו לי בבקשה! XD <3

כנסי ..

תקשיבי את רק בכיתה ז' .. את ילדדה .. גם אני הייתי כמוך ואין לך מה להתבאס מזה שאין לך חברר .. תאמיני לי תהנני מכל רגע , למה התקופה הזאת לא תחזוור !!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר