בעיה קטנה..מקווה שמישי תוכל לעזור לי =]

אני בכיתה ט' ואני לא ממש מאמינה בחיי "אהבה".. בכל מקרה..עוד לא היה לי חבר והשנה התקבצנו כמה ילדים והפכנו להיות איזה חבורה שכל הזמן ביחד..הולכים לקניון וכאלה...עכשיו יש לי מלא ידידים והמצב שלי בחברה הוא אחלה... הבעיה שלי..היא שבשנה שעברה הצטרף אלינו ילד חדש לכיתה ואף אחד לא סבל אותו!ממש ריחמתי עליו והייתי מדברת איתו ולא הייתי מגעילה אליו כמו הילדים האחרים..עכשיו ..בכיתה ט' ידיד שלי אמר לי שהילד הזה "נדלק" עליי ואני הייתי בשוק כי ממש לא חשבתי שזה יקרה!! ותכלס...אני לא אשקר..הוא מוזר =\ וממש לא בא לי עליו..הוא מתחנף אליי בטירוף וזה כבר מתחיל לעצבן..ופתאום..לפני כמה ימים הוא הודה באמצע הכיתה שהוא באמת מחבב אותי!! מה אני אמורה לעשות עכשיו?!

מה תעשי את שואלת....

Grow the fuck up

אני לא רואה שום בעיה

תבואי ותגידי לו שזה לא מתאים לך , ואת לא פנויה לקשר כרגע.. ואם הוא נדלק עלי או משהו.. שיירד מיזה ( :

בעיה קטנה..מקווה שמישי תוכל לעזור לי =]

אני בכיתה ט' ואני לא ממש מאמינה בחיי "אהבה".. בכל מקרה..עוד לא היה לי חבר והשנה התקבצנו כמה ילדים והפכנו להיות איזה חבורה שכל הזמן ביחד..הולכים לקניון וכאלה...עכשיו יש לי מלא ידידים והמצב שלי בחברה הוא אחלה... הבעיה שלי..היא שבשנה שעברה הצטרף אלינו ילד חדש לכיתה ואף אחד לא סבל אותו!ממש ריחמתי עליו והייתי מדברת איתו ולא הייתי מגעילה אליו כמו הילדים האחרים..עכשיו ..בכיתה ט' ידיד שלי אמר לי שהילד הזה "נדלק" עליי ואני הייתי בשוק כי ממש לא חשבתי שזה יקרה!! ותכלס...אני לא אשקר..הוא מוזר =\ וממש לא בא לי עליו..הוא מתחנף אליי בטירוף וזה כבר מתחיל לעצבן..ופתאום..לפני כמה ימים הוא הודה באמצע הכיתה שהוא באמת מחבב אותי!! מה אני אמורה לעשות עכשיו?!

gfsd

הלילה בחצות האהבה שלך תבין שהיא אוהבת אותך. משהו יקרה לך בין 1:00 ל 4:00 (אין לדעת אם זה יקרה בבוקר או בצהריים זה יכול לקרות בכל מקום) תתכונן לשווק הכי גדול של החיים שלך. אם תשבור את השרשרת הזאת,יקלקלו אותך במערכות יחסים ל 110 השנים הבאות. אם תשלח הודעה זו ל 25 אנשים תוך 15 דקות מחר זה יהיה היום הכי יפה מה לך להפסיד תשלח ותראה מה יקרה מחר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר