חברותיי, אני צריכה שתעזרו לי ותייעצו לי! אז בבקשה (:

אממ, אוקי. יש לי חבר ואנחנו בקושי כמה ימים חברים, ואף פעם לא היה לי חבר קודם, הוא החבר הראשון שלי. ואתמול נפגשנו והוא נתן לי נשיקה על הלחי, ואז הוא ניסה לנשק אותי בפה, אבל אני התרחקתי כי לא הרגשתי עם זה בנוח. כי זה מרגיש לי מוזר כי שוב פעם, אף פעם לא היה לי חבר. ורציתי לדעת אם זה בסדר שלא הרגשתי עם זה בנוח והתרחקתי? וגם היום אנחנו ניפגשים ואם הוא ינסה לנשק אותי אני לא יודעת איך להגיב! אז בבקשה מכן בנות תעזרו לי 3>

קודם כל ..

בת כמה את מאמי ?

זה לא משנה בת כמה היא

יש לך חבר בפעם הראשונה והסיטואציה של הנשיקה הראשונה היא מאוד מלחיצה לכן תקחי לעצמך את הזמן לחשוב אם את מוכנה לנשיקה או לא.. אם הוא אוהב אותך- הוא יבין.. בסך הכל את אמורה ליהנות מהפגישות ולא להיות לחוצה בכלל הנשיקה כשתרגישי שזה הזמן- לכי על זה :)

קודם כל ..

בת כמה את מאמי ?

.....

אני בת 16 (:

אמ דווקא בגלל שאת בת 16

את עוד יותר לחוצה כי זה הפעם הראשונה שלך , אבל החבר שלך יודע שזה הפעם הריאשונה ?

.....

כן, הוא יודע, אבל אני לא חושבת שזה משנה

חברותיי, אני צריכה שתעזרו לי ותייעצו לי! אז בבקשה (:

אממ, אוקי. יש לי חבר ואנחנו בקושי כמה ימים חברים, ואף פעם לא היה לי חבר קודם, הוא החבר הראשון שלי. ואתמול נפגשנו והוא נתן לי נשיקה על הלחי, ואז הוא ניסה לנשק אותי בפה, אבל אני התרחקתי כי לא הרגשתי עם זה בנוח. כי זה מרגיש לי מוזר כי שוב פעם, אף פעם לא היה לי חבר. ורציתי לדעת אם זה בסדר שלא הרגשתי עם זה בנוח והתרחקתי? וגם היום אנחנו ניפגשים ואם הוא ינסה לנשק אותי אני לא יודעת איך להגיב! אז בבקשה מכן בנות תעזרו לי 3>

לצריכה עזרה:

קודם כל מה שעשית היה בסדר גמור... פשוט תסבירי לו את המצב... ואני בטוחה שהוא יבין אותך.. וכשתרצי להתנשק תגידי לו וזה הכל! שמחתי לעזור אנה.

.....

כן, הוא יודע, אבל אני לא חושבת שזה משנה

זה משנה , כנסי

זה משנה , הוא יבוא לטובתך .
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר