עזרהה דחוףף

עזרהה דחוףף

בנותת מה הייתן רוצות לקבל מתנה מהחבר שלכם אחרי 10 חודשים שאתם בייחד... היא טסה לחו"ל והיא מספרת שהיא קנתה לי הרבה ןעכשיו אני רוצה לקנות לה גם משהו... אני רוצה לקנות לה משהו מיוחד משהו שרשרת ועגילים קניתי,כרית עשיתי לה,דובי קניתי חולוצות היא אומרת שהיא קנתה מלא לעצמה בחו"ל,גם בשמים... הצילווו מה לקנות.. חחחח בנות אתן אלופות תעזרו לי בבקשה !!

תנסה לעשות משהו יצירתי...

כמו קולג' תמונות שלכם או משהו בסגנון עם איזו ברכה יפה וחמודה.... מקווה שעזרתי... :)

חחח חמוד,

תלך למקומות האלה שמעצבים משהו מהתמונה שלכם, נגיד תעשה לה תמונה ענקית ותצייר על המסגרת , או ש.. תעשה לה כרית כזאת , דובי , הכל אבל עם התמונה שלכם 1

:)

אני דווקא אומרת ללכת לכיוון של הביחד , עם היא חזרה מחו'ל והרבה זמן לא ראית אותה , אז לכת לאווירה של הביחד במקום כול המתנות .. ספא ביחד , או ללכת לסרט ואחר כך מסעדה ביחד שבחדר תידאג שמישהו יסדר נרות דולקים ופרחים ( לבית של מי שתלכו אחר כך וכאלו ) או עם בקולנוע ששל איפה שאתה גר VIP אז ללכת לויאיפי שזה עם ארוחה וסרט שזה חוויה לגמרי , :) בהצלחה

dman669 :

קודם כל אתה ממש חמוד שאתה מתחשב ! וקנית לה הרבה מתנות וזה חמוד! פשוט תגיד לא שאתתה אוהב אותה תביא לה את המתנות ותגיד שחשבת עליה הרבה! (ואם כבר התנשקתם תנשק אותה) אם לא הכל כבר יסדר הכל! שמחתי לעזור אנה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר