בעיה

בעיה

היי בנות. צריכה את עזרתכן.. הכרתי מישהו שגדול ממני בהרבה וממש התחברנו אבל בגלל הגילאים אנחנו לא יכולים להיות יחד.. הבעיה שאני חושבת שאני מתחילה לפתח אליו רגשות אבל אני לא רוצה לאבד אותו כידיד.. מה לעשות?

אני מציע שתוותרי

אם על פי חוק ה7 ההפרש גדול מידי(הגיל שלו לחלק ל2 ועוד 7 צריך להיות גדול או שווה לשלך) אז תוותרי על זה. מניסיון, זה לא יגמר בטוב...גם כי החברה לא תסתכל על ההפרש בעין יפה וגם כי אחד מכם אולי לא בוגר מספיק בשביל הקשר. בכל מקרה...תברחי לפני שזה יהיה מאוחר מידי.

אבל אם נחכה אז שההפרש לא יהיה משמעותי?

כי עם השנים ההפרש פחות משמעותי כי ההבדל של השנים יורד.. למשל, בן שלושים יכול לצאת עם בת 20, לא? זה לא נראה כזה מוזר.. מה נראה לך?

זה בדיוק המשמעות של "החוק" הזה

ככל שהזמן עובר יש אפשרות להפרש יותר גדול... לא ציינת מה הגיל של שניכם אז אני לא יכול לתת את דעתי. אבל לדוגמא, כשאני הייתי בן 17 יצאתי עם בת 14 וחצי וזו הייתה אחת מהטעויות הכי גדולות שעשיתי בחיים שלי...בעיקר בגלל שהיא הייתה ילדותית. אבל אם נגיד את בת 17 והוא בן 25 אפילו...הדבר היחיד שיפריע לקשר הוא שזה יראה מוזר לחברה ולאנשים שסובבים אותך...השאלה אם איכפת לך ממה שאחרים חושבים.

בעיה

היי בנות. צריכה את עזרתכן.. הכרתי מישהו שגדול ממני בהרבה וממש התחברנו אבל בגלל הגילאים אנחנו לא יכולים להיות יחד.. הבעיה שאני חושבת שאני מתחילה לפתח אליו רגשות אבל אני לא רוצה לאבד אותו כידיד.. מה לעשות?

יואוו אחד לאחד יש לי אותו דבר

יואו יש לי את אותו הדבר בדיוק , אני בת 13 והכרתי ילד בן 16 מדהיייייים ! ואני ממש רוצה להמשיך להיות איתו בקשר , מה אני עושה ?

מניסיון...

רדי מזה.. זה כל כך לא יילך.. אלא אם כן המבוגר יותר.. הוא מעט ילדותי.. ואת מאוד בוגרת.. הנושאים המשותפים הם מעטים מאוד.. והחיים ביחד יהיו מסובכים.. לו יהיה תמיד את ההתנשאות הזאת.. כי הוא יותר גדול ויודע יותר.. 7ובהתחלה זה נחמד אבל לאורך זמן זה נמאס וקשה לקבלה.. בקיצור עזבי את זה.. אם זה מתקדם לשם קחי את זה צעד אחורה.. אם ממש את רוצה אותו.. תנסי.. מה יש לך להפסיד? אבל קחי בחשבון שזה כרוך בהרבה בעיות...

ואם אני בת 13 והוא 16

גם לי יש את אותה הבעיה , אבל 13 ו16 זה לא כזה מי יודע מה הפרש ענק בין הגילאים ? מה לא ככה ? הבעיה שאצלי , תיהיה הנשיקה הראשונה וכל זה.. והוא כבר עבר מלא נשיקות ומלא בנות וכו' D: אז מה עושים בכל זאת ?

בגיל הזה 3 שנים הבדל זה המון...לדעתי

מניסיון...

רדי מזה.. זה כל כך לא יילך.. אלא אם כן המבוגר יותר.. הוא מעט ילדותי.. ואת מאוד בוגרת.. הנושאים המשותפים הם מעטים מאוד.. והחיים ביחד יהיו מסובכים.. לו יהיה תמיד את ההתנשאות הזאת.. כי הוא יותר גדול ויודע יותר.. 7ובהתחלה זה נחמד אבל לאורך זמן זה נמאס וקשה לקבלה.. בקיצור עזבי את זה.. אם זה מתקדם לשם קחי את זה צעד אחורה.. אם ממש את רוצה אותו.. תנסי.. מה יש לך להפסיד? אבל קחי בחשבון שזה כרוך בהרבה בעיות...

אבל..

לדעתי אנחנו נסתדר ממש טוב יחד. הבעיה היא מה ההורים יגידו, החברים.. אני מפחדת שאם זה יקרה התגובות של הסביבה יהרסו את הקשר ואז אפילו ידידות לא תהיה... אני גם לא רוצה לקחת צעד אחורה בידידות כי היא מאוד משמעותית בשבילי...

ואם אני בת 13 והוא 16

גם לי יש את אותה הבעיה , אבל 13 ו16 זה לא כזה מי יודע מה הפרש ענק בין הגילאים ? מה לא ככה ? הבעיה שאצלי , תיהיה הנשיקה הראשונה וכל זה.. והוא כבר עבר מלא נשיקות ומלא בנות וכו' D: אז מה עושים בכל זאת ?

תשובה שבעלפה

אין מה למהר יש את כל החיים לפניך אפשר להנות מהרבה דברים אחרים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר