הי בנות , אני צריכה עזרה דחוף .

אני צריכה עזרה במשהו שמפריע לי ואני אשמח מאוד מאוד אם תענו לי (: אז ככה , אימא שלי [ ההורים שלי גרושים ואני גרה עם אימא שלי ] לא מרשה לי להתאפר . אפילו לא עיפרון שחור , לא מסקרה , לא סומק . כלום . אני בת 13 , וזה ממש מפריע לי , כי כל החברות שלי מתאפרות , והיא לא מוכנה אפילו לשמוע על זה . דיברתי איתה כל כך הרבה פעמים והיא עדיין לא הסכימה . אני יודעת שיהיה לי את כל החיים להתאפר אבל כשאני וחברות שלי יוצאות הן כולן מאופרות , ואני מרגישה לא מיוחדת ... תודה למי שתעזור 3 >

זה לא בעיה

לפני שאתן יוצאות תלכי להתאפר אצל חברה וכשאת חוזרת לבית תורידי הכל עם מגבונים!! חוצמיזה שתמיד את יכולה לסחוב איתך איפור בתיק ולהכינס לאיזה שירותים ציבוריים ולהתאפר שם!

אל תדאגי...

טבעי זה הכי יפה בת'כלס:) כשאת יוצאת תתאפרי ממש קליל... :)

הי בנות , אני צריכה עזרה דחוף .

אני צריכה עזרה במשהו שמפריע לי ואני אשמח מאוד מאוד אם תענו לי (: אז ככה , אימא שלי [ ההורים שלי גרושים ואני גרה עם אימא שלי ] לא מרשה לי להתאפר . אפילו לא עיפרון שחור , לא מסקרה , לא סומק . כלום . אני בת 13 , וזה ממש מפריע לי , כי כל החברות שלי מתאפרות , והיא לא מוכנה אפילו לשמוע על זה . דיברתי איתה כל כך הרבה פעמים והיא עדיין לא הסכימה . אני יודעת שיהיה לי את כל החיים להתאפר אבל כשאני וחברות שלי יוצאות הן כולן מאופרות , ואני מרגישה לא מיוחדת ... תודה למי שתעזור 3 >

וואי גמ'לי

מאמי גם לי היה את אותה בעיה בדיוק , וגם אני בת 13 , וגם אצלי ההורים גרושיםמ וגם אני גרה אם האמא D: _______ פעם אחת הלכתי אם אמא שלי לקנות איפור , ואיך שהוא אמרתי לה אם אני יכולה איזה מוצר שהיה שם , ואחרי שיכנועים רבים היא הסכימה וככה זה ניהיה שאני מתאפרת יום יום ולא רק ביציאות בערב , ואפילו לבית ספר וכאלה ! _____ אשמח אם תכתבי לי ת'איימל שלך או ת'אייסיקיו או משהו כזה , והייתי מדברת איתך על עוד כמה דברים שמענינים אותי אצלך 3333333 > מקווה שעזרקתי מאמי : ]

תקשיבי:

מותק אני מבינה אותך לגמרי! גם לי לא מסימים להתאפר ואני בת 11 ולא כל החברות שלי מאופרות אבל אני גם לא רוצה להתאפר כי אני עוד קטנה וגם אמא שלי מאפרת מקצועית! והיא מבינה בזה וזה סתם הורס את העור ואם את לא מאופרת אז את מיוחדת! ותקשיבי:"מה שהטבע לא נתן לך הצבע יעשה לך" שמחתי לעזור אנה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר