אממ , היי בנות .

יש לי חבר ואני בת 15 ואנחנו אוהבים אחד את השני מאוד , הבעיה היא שלפעמים אני מרגישה שעשיתי טעות שהסכמתי לו , אבל מייד אחריי זה אני נזכרת כמה אני אוהבת אותו (המון ! ) היו לנו כבר המון ריבים ואנחנו חברים עוד מעט שנה . ולפעמים עולה לי המחשבה : למה לא לנסות משהו אחר ? זתומרת למה לא לפעמים להיות 'רווקה' (בלי מישהו) , . מה לדעתכן אני צריכה לעשות ? ואם יש כאן מישהי עם ניסיון אישי , אז אני ממש אשמח לשמוע . תודה 3>

מאמי..

קודם כל את צעירה אז אם את בלי חבר או עם זה לא כל כך נורא כי זה לא שתשארי כל החיים בודדה אבל את אמרת שאת אוהבת אותו אז תעמידי בפניך כמה שאת אוהבת אותו לבין כל הרגעים "שאת לא אוהבת אותו" בכל מקרה תנסו לפעמים לעשות שיחה ותסבירי לו תדברים שמפריעים לך למרות שזה נשמע כמו זוג נשוי .. בכל מקרה אם זה לא עזר את יכולה להגיד לו שאת רוצה קצת זמן ולא להיפרד פשוט טיפה להתרחק "פסק זמן" אם נוח לך להגיד .. למרות שזה קצת מגעיל אבל אם הוא באמת אוהב אותך אז הוא יבין מקווה שעזרתי :)

היי ליל

למען האמת, לא כ"כ הבנתי מה את שואלת.... יש לך חבר , אתם אוהבים ולפעמים בא לך פשוט להיות רווקה ? ומה לעשות.... ? כשזה קורה-תצאי עם חברות , בלעדיו . לא תמיד צריך לצאת להינות ולבלות עם החבר ... אל תזניחי את חברותייך - זו אחת הטעויות הקשות שבנות עושות ... ואם התחושות האלו עדיין מנקרות בך , תשאלי את עצמך אם את באמת צריכה לישאר איתו , האם זה פייר כלפיו ?

כנסי מאמי D:

מאמי , יש לי את אותו דבר בדיוק D: יש לי חבר , שאני יכולה להיות עצבנית עליו שעה.. ואז הוא ייזכיר לי כמה שאני אוהבת אותו! והוא חשוב לי! למרות שאת צעירה , ואני פחות מימך חח .., זה לא משנה הגיל .. כל אחד צריך חבר , כל אחד זקוק לאהבה [ = עצה שלי ? תמשיכו להיות חברים , אבל אם את רבה איתו על משהו שמפריע לך .. תדברו על זה! אבל אל תיפרדי , כי לא מוצאים אהבה כל יום 33 >
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר