ה-נשיקה הראשונה

טוב בהשוואה לכולכן פה בפורום , אני נקראת קטנה יחסית חח D: ולכן .. רציתי לדבר עם כאלה שמנוסות , ממ.. אוטוטו והנשיקה הצרפתית הראשונה שלי כבר צריכה לבוא , מה .. לא ככה ? חח D: ואני בתכלס' יודעת מה לעשות והכל! אבל אני בלחחחחץ אטומי [= אני מפחדת שאני ייקפא , או שיהיה לי ריח רע , או שאני לא יידע מה לעשות .. ובלה בלה בלה! ע=ז=ר=ה דחווף , חחח תוודה [ ;

חח..:)

מותק תרגעי... אין לך ממה להלחץ.... תזרמי עם זה... ממה שהבנתי יש לך חבר... תצחצחי שיניים ותקחי מנטוס או סוכרייה למציצה... אבל לא מסטיק כי צריך לזרוק לפני ולא תמיד מספיקים:)(מנסיון אישי:)) אבל אל תילחצי... הרבה פעמים קרה לי שגם אני וגם חבר שלי אכלנו...ולא צחצחנו..אבל בסך הכל אם הוא אוהב אותך הוא לא ישים לב לזה..:) מקווה מאוד שעזרתי:)

(:

הנשיקה הראשונה שלי גם הייתה לא מזמן . ווגמאני קטטנה (בת 13 ) לא יידעתי ממש מה לעעשות והיתביישתי לשאול חרובות כי לא נעים ווזה .. ושהחחבר שלי בא ונישק אוותי עעדין לא יידעתי מה לעעשות .. אבל זרמתי כזה וסמכתי עליו שהוא יודע חחחח וככה זה היהה וזה היה מקססים .. זה גם היה רומנטי .. ופשוט תהנני ממזה כי זה רגע שלא תשכחי בחיים ... ותיראי גם מי יהיה הראשון שלך שזה לא יהיה אחד שינשק ויזרוק .. [ כמו במקרה שלי ) ]

חמודה

אני מאחלת לך המון בהצלחה בנשיקה הראשונה! קחי מסטיק או סוכריית מציצה בטעם מנטה. אפקט המנטול ישאר ל20 דקות בערך, והנשיקה תהיה עד יותר טעימה . אל תפחדי, ואל תפתחי עיניים. אם תעשי זאת לא תהיי מרוכזת בנשיקה. לאט לאט כבר תביני לבד מה צריך לעשות. כל העסק דווקא נורא קל! ותזכרי- לא אשמתך אם זה נורא רטוב בפעם הראשונה :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר