עגיל בטבור

עגיל בטבור

חח טוב לא ידעתי איפה לרשום את זה , אז רשמתי את זה בפורום הזה D: אוקי .. אני בת 14 כמעט , ואני מאוד רוצה לעשות עגיל בטבור[ = אך מצד שני אני מפחדת מאוד.. כי יש כל מיני סכנות , אם משהו אוכל לתאר לי ת'סכנות .. הודה מאוד! האם כדאי לי לעשות ?

יש לי תשוווובה .

אוקיי אז ככה ... דבר ראשון כמו עגיל בכל מקום זה יכול לעשות לך אינפקציה אבל אם תטפלי בזה טוב זה לא יקרה . כמעט בטוח שתשאר לך צלקת אחרי שתורידי אותו שזה דבר לא כ'כ נורא .. א ס ו ר לשחק יותר מדי או לעשות ספורט קשה כדי לא לקבל מכות בבטן , זה לא טוב . =\ עוד דבר - יש אנשים שאומרים שזה פוגע ברחם , אני לא יודעת אם זה נכון וגם אני לא חושבת שאת תהיי בהריון בזמן הקרוב [[ ; לפני ההריון תורידי את העגיל .. בשבוע שבועיים ראשונים יהיה לך קשה לישון על הבטן , סורי אם הוצאתי לך את החשק אבל זה מה שאני יודעת ומה שקראתי ... 3> שקדעע .

חח תוודה ועוד משהו ..

תוווווודה [ = אבל .. בשבועיים האלה שתכאב לי הבטן , אני לא יוכל לעשות ספורט וכאלה?

כנסי 3>

לא תכאב לך ממש הבטן , את פשוט לא יכולה לשכב על הבטן ... ותלוי איזה ספורט . נגיד לא משהו עם כדור שיכול להיכנס לך הבטן או בכלל ג'ודו שאת יכולה ליפול על הבטן . DD ;

וסתם שאלה ... >

יש לך איזשהו קשר לדניאל ומרסל זריהן ?

אאמ.. יישמצב למרסל זריהן .. ותודה על התוושבה ! והתכוונתי לספורט - ריצה וכאלה!1

ועוד משההו כנסיי ,

את עשית עגיל בטבוור ?

עשיתי ואחרי חודש הסתבר שאני רגישה לסוג שעשיתי ...

מה זאת אומרת לסוג !? יש כמה סוגים?! ואיך בודקים למה אני רגישה ולמה לא?

לא לא לא לא לא לא לא !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חברה שלי המטומטמת כתבה את זה... רציתי לעשות אבל יש לי עור רגיש מאוד , קראתי באינטרנט המון על זה והחלטתי שזה לא מתאים לי . אני לא חושבת שיש סוגים , זהב\כסף או סתם רגיל , אם את עושה כדאי לך לעשות זהב .. זה כמו באוזנים - יש כאלה שרגישים לכסף או שיכולים ללבוש רק זהב .

הא תוודה.. ו .. עוד משהו ..

מאיזה גיל כדאי לעשות ?!

עגיל בטבור

חח טוב לא ידעתי איפה לרשום את זה , אז רשמתי את זה בפורום הזה D: אוקי .. אני בת 14 כמעט , ואני מאוד רוצה לעשות עגיל בטבור[ = אך מצד שני אני מפחדת מאוד.. כי יש כל מיני סכנות , אם משהו אוכל לתאר לי ת'סכנות .. הודה מאוד! האם כדאי לי לעשות ?

אני חושבת

שתוכלי לקבל עזרה יותר מקצועית בפורום הקשור בפירסינגים. יש אחד כזה בוואלה בהצלחה!

ממ זה סתם הנאה לרגע ,

את אולי מתלהבת מזה עכשיוו ותתלהבי בהתחלהה .. ובסה"כ זה סתם שטויות .. עד גם נראליי קטנה בשבילל זה .. תגדליי קצת אולי עוד שננה לא תחשבי על לעשותת חור בטבוור ..
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר