חשובב

חשובב

הכרתי מישהו לפני 3 שנים הוא היה בצבא בקבע אפשר להגיד שהתאהבנו אבל אף פעם לא דיברנו על קשר אני מדברת איתו פעם בשבועים ובכל זאת קשה לי לשכוח אותו בהתחלה הוא אמר לי שקשה לו עם קשר רציני אחרי שהוא השתחרר מהצבא הוא אמר לי שהוא מחפש קשר רציני אבל לא יכלתי להאמין לו. אחרי תקופה הוא התקשר אלי ואמר לי שהוא אוהב אותי זאת בעצם פעם ראשונה שהוא אמר לי את זה ועניתי ו שגם אני אבל לא עלה הנושא קשר. אחרי תקופה שלא דיברנו הוא מתקשר ואומר לי שהוא מתגעגע ושהוא רוצה להיפגש אבל אמרתי לו שאני יוצאת עם חברות אני לא יכולה לבטל ברגע האחרון ומאז היה עוד כמה עוד פעמים שהציע שניפגש אבל לא יכלתי היום התגלה לי שיש לוחברה זה עוד טרי ולא גילתי את זה ממנו וכשגילתי את זה זה פשוט כאב לי כי אנירוצה אותו אבל הוא המשיך הלאה אני מרגישה שפספסתי אותו. אני לא מבינה אייך לפני 4 חודשים הוא אמרלי שהוא אוהב אותי ולפני שבועים הוא התקשרלהגיד שהוא מתגעגע ועכשיו יש לו מישהי. אני פשוט לא רעבה ואני עצבנית נורא ומצוברחת לפניו לא התאהבתי. אני לא יודעת אם לחכות שהוא יתקשר להגיד לי את זה או להתקשר אליו ולאחל לו מזל טוב ובהצלחה למרות שזה ההפך ממה שאני רוצה. או שפשוט להתקשר ולהגיד לו שהתגעגתי אליו ולהגיד לו שאני רוצה איתו קשר רציני למרות שאני יודעת שיש לו מישהי חדשה כואב לי לדעת שהוא לא יתקשר אלי יותר כדי להגיד שהוא מתגגעגע אווףף אייך שוכחים אותו? ואייך אני יכולה לדעת שהוא באמת אהב אותי ובאמת התגעגע? נראה לי שהפסדתי אותו לתמיד וזה כואב תעזרו לי ..

תנסי לישכאך אותו

פשוט תנסי לישכואך אותו תיצאי עים מישהו אחר ואל תכשבי עלוו באתחלה זה איהיה כשה אבל זה אוזר

אמ..

אולי הדעה שלי לא תמיד הכי טובה, אבל אני אנסה לעזור. האמת שקרה לי משהו דומה לפני כמה חודשים. גם אני פיתחתי קשר עם איזה מישהו, ולא יכלתי לעזוב. היה לנו את זה, באמת שהיה לנו. כל המחמאות, הנגיעות, הבמטים הלא נפסקים בעיניו היפות. כמו נסיך הוא היה, כולו בלונדיני וגבוה. לא משנה :) ואני?.. אני גם לא יכלתי להפגש איתו. חברות וכאלה, ופשוט, לא יצא. והוא ניסה, באמת שהוא ניסה. והקשר שלנו לא היה פחות חזק, תאמיני לי, אז אני יודעת בדיוק מה את עוברת. אתמול גיליתי שיש לו חברה. הייתי בשוק לא יכלתי לסגור את הפה לשניה! זה מרגיש כאילו בגדו בך, אני יודעת... ואיך זה יכול להיות באמת, אם היית כל כך מיוחדת בשבילו, ומדהימה, איך הוא פשוט יכול ככה בקלות ללכת למישהי אחרת? האם הוא אוהב אותה? גם אני הייתי בבאסה אתמול, לא עיכלתי את זה. ולא ידעתי אם נשאר לו משהו באמת. אני פה בשביל התמיכה תזכרי! אמנם אין לי דרך לגלות מה הוא מרגיש, כי אני באותו מצב, אבל בכל מקרה, כמו שאמרתי, אני תמיד פה (: וכך עוד הרבה בנות מדהימות שאיכשהוא נשארו פה מההתחלה! אוהבת את כולכן!

..

אז ככה לשכוח אותו זה נראה לי הדבר הכי קשה שעשיתי בחיים שלי יש לי התלבטות אם להתקשר ואחל לו מזל טוב או שלחכות שהוא יתקשר כדי להגיד לי את זה. כבר המון פעמים ניסתי לשכוח ממנו אבל בכל פעם שהוא התקשר פשוט לא יכלתי שלא לענות לו . בתקופה הזו היו המון בחורים שרצו איתי קשר אבל בכל פעם השוויתי אותם אליו ופשוט לא יכלתי להישאר איתם בקשר אפילו לא בתור ידידה. וכן זה מרגיש כמו בגידה כאילו דקרו אותי עם סכין בלב וסיבבו אותו במיוחד אחרי שאני יכלתי להמשיך ולא רציתי בכך. עכשיו אני כבר לא יודעת אם להאמין לכל מה שהוא אמר לי. כרגע ההתלבטות העיקרית שלי היא אם להגיד לו את כל מה שאני חושבת ומה שאני מרגישה למרות שיש לו חברה. או שפשוט לאחל לו מזל טוב ולהודיע לו שהוא יכול להיות איתי בקשר בכל זאת. ותודה על על העזרה שלך :)

לא נקלעתי למצב כזה

אבל נראה לי שאם הייתי נקלעת למצב כזה אז הייתי מתקשרת להגיד שאני מתגעגעת... ומפתחת איתו שיחה רצינית ולראות מה יקרה אז... או שהוא ירצה בך ויעזוב את החברה שלו או שלא.. ואז באמת תצטרכי לשכוח אותו כי כנראה פיספסת!! אבל לפחות כדאי לנסות כי אם לא תנסי את יכולה לאכול את הלב גם על זה שאתם לא ביחד וגם כי יכול להיות מאוחר מידי לנסות... בהצלחה מתוקה!!

חשובב

הכרתי מישהו לפני 3 שנים הוא היה בצבא בקבע אפשר להגיד שהתאהבנו אבל אף פעם לא דיברנו על קשר אני מדברת איתו פעם בשבועים ובכל זאת קשה לי לשכוח אותו בהתחלה הוא אמר לי שקשה לו עם קשר רציני אחרי שהוא השתחרר מהצבא הוא אמר לי שהוא מחפש קשר רציני אבל לא יכלתי להאמין לו. אחרי תקופה הוא התקשר אלי ואמר לי שהוא אוהב אותי זאת בעצם פעם ראשונה שהוא אמר לי את זה ועניתי ו שגם אני אבל לא עלה הנושא קשר. אחרי תקופה שלא דיברנו הוא מתקשר ואומר לי שהוא מתגעגע ושהוא רוצה להיפגש אבל אמרתי לו שאני יוצאת עם חברות אני לא יכולה לבטל ברגע האחרון ומאז היה עוד כמה עוד פעמים שהציע שניפגש אבל לא יכלתי היום התגלה לי שיש לוחברה זה עוד טרי ולא גילתי את זה ממנו וכשגילתי את זה זה פשוט כאב לי כי אנירוצה אותו אבל הוא המשיך הלאה אני מרגישה שפספסתי אותו. אני לא מבינה אייך לפני 4 חודשים הוא אמרלי שהוא אוהב אותי ולפני שבועים הוא התקשרלהגיד שהוא מתגעגע ועכשיו יש לו מישהי. אני פשוט לא רעבה ואני עצבנית נורא ומצוברחת לפניו לא התאהבתי. אני לא יודעת אם לחכות שהוא יתקשר להגיד לי את זה או להתקשר אליו ולאחל לו מזל טוב ובהצלחה למרות שזה ההפך ממה שאני רוצה. או שפשוט להתקשר ולהגיד לו שהתגעגתי אליו ולהגיד לו שאני רוצה איתו קשר רציני למרות שאני יודעת שיש לו מישהי חדשה כואב לי לדעת שהוא לא יתקשר אלי יותר כדי להגיד שהוא מתגגעגע אווףף אייך שוכחים אותו? ואייך אני יכולה לדעת שהוא באמת אהב אותי ובאמת התגעגע? נראה לי שהפסדתי אותו לתמיד וזה כואב תעזרו לי ..

השאלה היא..

מתי בדיוק רצית אותו.. כשהיתה לו מישהי חדשה או לפני? כי האמת, שאנחנו כבני אדם, נוטים להתנהג בצורה כזו.. כשבחור רוצה אותנו, ואנחנו לא מעוניינות אנחנו דוחות אותו, אבל שמחות על זה שהוא נשאר באזור ולא עובר הלאה. מאוד נחמד לנו שהוא אוהב אותנו ומתגעגע- זה מטפח מאוד את האגו.. אבל ברגע שהוא עובר הלאה, אנחנו פתאום מרגישות עצובות ושאנחנו רוצות אותו- זו סתם תחושה של האגו שנפגע.. אמרת בעצמך- את תתגעגעי לזה שהוא מספר לך כמה הוא מתגעגע. אבל תהיי כנה עם עצמך.. את באמת אוהבת את בחור? אהבה אמיתית- כזו שלא תלויה בדבר?? אם התשובה חיובית... ועיניך נפקחו רק עכשיו - לכי לדבר איתו. רק אל תשחקי ברגשותיו... בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר