אלכוהול לא פותר בעיות..

הוא דוחה אותן למחר.. ומשום מה למחרת... הן הרבה הרבה יותר כואבות... הלוואי והייתי יכולה למחוק את אתמול...

צודקת...

משום מה אנשים חושבים שזה התרופה לצרות רק שהם שוכחים שזה זמני.. מה קרה??

אמממ...

שתיתיי המוןןןן... כדי לשכוח מישהו.. ובמקום זה.. רק זכרתי יותר... ועכשיו גם רבנו.. כי הוא שמע מה עשיתי... ו..אני גם כועסת עליו.. כי כשהייתי צריכה אותו הוא פשוט לא היה שם.. אבל דיי נמאס לי.. אני מוותרת..מגיע לי הרבה יותר מזה.. ואני שומעת את זה כל יום ממישהו אחר.. אני חייבת להמשיך הלאה.. למרות שזה לא קל.. יהיה בסדר בע"ה... ואני לא מתקרבת לאלכוהול יותר בחייםםםםם!!!! אני לא מאחלת לאף אחד מה שהרגשתי באותו יום...

מתוקה!

אני כל כך שמחה לשמוע שהחלטת לפתוח דף חדש ולעבור הלאה.. זה מה שהבנתי מהתגובה שלך לדנה בכל אופן.. [תקני אותי אם אני טועה] בכל מקרה עבר הרבה זמן מאז ששמעתי מה קורה איתכן.. ככה שיותר מידי מילים אין לי.. אם בא לך לשתף יותר, אני פה :) ואם לא- אני פה בכל זאת.

וואי

יא אני מכירה את זה ששותים מלא בשביל לשכוח מישו אבל מרוב שהוא תקוע במחשבות זה כבר לא עוזר לשכוח אותו ורק עושים לעצמנו פאדיחות איתו- כי אז אנחנו הכי אמיתיים לא כ"כ חושבים על מה להגיד ואומרים דברים שאם היינו שפויים לא היינו אומרים אותם באותה צורה.... מסקנה באמת אסור לשתות יותר מידיי...!! לא יודעת אם קרה לך ככה באמת אבל הבנתי את הפואנטה... אבל אני בטוחה שבאמת תתגברי על זה. אני קוראת פה מלא את כל מה שאת רושמת ואת נשמעת גם בחורה חזקה וגם חכמה מאוד... אני כבר סומכת עלייך שיהיה לך טוב בזכות עצמך, כי את יודעת מה טוב לך ואיך טוב לך. לילה טוב..!!

אלכוהול לא פותר בעיות..

הוא דוחה אותן למחר.. ומשום מה למחרת... הן הרבה הרבה יותר כואבות... הלוואי והייתי יכולה למחוק את אתמול...

לגמרי נכון.

במשך חצי שנה כך המודדתי עם הבעיות שלי. וכרגע פשוט ,עומדת מולן, ומבינה. לאט לאט... ושנים שלא דיברנו :) 3>

לולייי...

יפה שלי התגעגעתיי המוןןןןן... שמחה שהאת מתמודדת.. אוהבת אותך....

מתוקה!

אני כל כך שמחה לשמוע שהחלטת לפתוח דף חדש ולעבור הלאה.. זה מה שהבנתי מהתגובה שלך לדנה בכל אופן.. [תקני אותי אם אני טועה] בכל מקרה עבר הרבה זמן מאז ששמעתי מה קורה איתכן.. ככה שיותר מידי מילים אין לי.. אם בא לך לשתף יותר, אני פה :) ואם לא- אני פה בכל זאת.

דורדור אהובה שלי...

ואוו.. גם אני התגעגעתייי מאוד מאוד... התגובה לדנה היתה תגובה על בחור ישן..שכן ברוך ה' עברתי הלאה ממנו.. והמשכתי בחיי.. הבחור שניסיתי לשכוח הוא יחסית חדש.. אבל גם הוא שבר את ליבי לא מעט.. והוא...לא היה שם..כשהייתי כל כך צריכה אותו.. והוא.. אכזב אותי בטירוף.. והוא לא אהב אותי כמו שמגיע לי.. ועכשיו כשאני מבינה את זה.. אני לא יודעת מה לעשות.. מצד אחד.. כל כך קשה לי להתנתק.. והוא גם לא מרפה... הוא ביקש סליחה ואמר שהוא טעה.. אבל הוא לא מבין שזה לא מספיק.. שיש דברים שאי אפשר לעבור הלאה מהם.. שכל פעם שאני אסתכל לו בעיניים.. אני אזכר בכמה הייתי צריכה אותו.. וכמה הוא לא היה שם.. אני אסתכל עליו בעיניים ולא אוכל להאמין לאף מילה שיוצאת לו מהפה.. כי מבחינתי.. זה הוכיח לי כמה אני לא חשובה לו.. וכמה בעיניו אני לא שווה יותר מדיי.. האמון בינינו נהרס.. ואם הוא רוצה אותי בחיים שלו.. הוא יצטרך להתאמץ מאוד.. הוא יצטרך לבנות את האמון מחדש.. וזה לא פשוט.. אני לא סומכת עליו יותר..וכואב לי להגיד את זה.. אבל.. אני אפילו לא יודעת אם מגיעה לו הזדמנות כזו.. ההזדמנות שתחזיר אותו לחיים שלי.. הוא פגע בי הרבה.. אבל תמיד היה שם בשבילי.. ובפעם הזו..ש..הוא לא היה.. כאב לי כמו שלא כאב לי בחיים... אני כבר לא כועסת עליו.. מאוכזבת מאודמאוד... אבל עדיין אוהבת אותו בכל ליבי..

לגמרי נכון.

במשך חצי שנה כך המודדתי עם הבעיות שלי. וכרגע פשוט ,עומדת מולן, ומבינה. לאט לאט... ושנים שלא דיברנו :) 3>

אוהו שנים! (:

וגם אני, כמוך, עומדת מולן. וכן, זה קשה, אני לא אכחיש.. לפעמים אני נשברת, ומוצאת עצמי חלשה כזאת מקופלת בתנוחת עובר במיטה ובוכה עד בלי סוף. והאמת? זה משחרר. ותמשיכי ככה. תהיי חזקה!!! ואני איתך, את יודעת ואני מתכננת בקרוב לדבר עם מי שהיה האהבה הכי ראשונה והכי אמיתית שאי פעם הייתה לי. זה שנתתי לו הכל. והוא לא יודע כמה סבלתי, ומה באמת הרגשתי לגביו. כי הייתי רק ילדונת, שעוד לא הבינה מהחיים. ואני מתחילה, התחלה חדשה. אני יוצאת כרגע עם מישהו, ואף אחד אף פעם לא התייחס אלי כמו שהוא. וסוף סוף, אני מסוגלת להביט בעיניו של הזה שפעם אהבתי, שלא אשכח לא משנה כמה העולם יתהפך מסביב. ואת, אני יודעת שאת יכולה. לא לבד כמובן, כי זה קשה, יותר מידי. אז כמו שאמרתי... אני הכי פה שיש אוהבת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר