אני הולכת לעשות את הבחירה להמשך החיים שלי, עזרה.

הכרתי כמה ילדים מהפנימייה שהייתי בה במשך שבוע כמחנה קיץ. הילדים שהכרתי לומדים וחיים בפנימייה הזאת. מאז שהגעתי הביתה אני לא מפסיקה לחשוב כמה אני רוצה לחזור למחנה הזה, שם בפנימייה וכמה שאני מרגישה ריקנות דיכאון ושיעמום מהשגרה בבית. אז הדילמה היא כזאת.. אני מתה ללמוד שנה הבאה בפנימייה הזאת אבל יהיה קשה לעזוב את המשפחה. אני לא יודעת אם זה שאני רוצה לעבור לפנימייה זה בגלל אותם ילדים שהכרתי ואני אטומה ולא חושבת אם באמת כדאי לי לטווח הרחוק , כמו שההורים שלי חושבים, או שאני באמת צודקת, וזה יהיה נחמד לשנות קצת את השיגרה . משהו שונה בחיים! עזרה? יעוץ? /:

פנימייה

פנימייה בכללי זה ממש אחלה..ואם את מכירה משם אנשים אז בכלל כייפ לתווך הרחוק זה טוב כי ככה את לומדת לחיות עם אנשים אחרים..אני בחייםלא הייתי בפנימיה אבל זה נשמע ממש כייפ חוצמזה אם את לא תרצי ולא יהיה לך כייפ שם את תמיד יכולה לעזוב ושנה הבאה לא ליהיות שם..אם יש לך כזאת הזדמנות אני הייתי לוקחת מקווה שעזרתי..אור:)

לדעתי

לדעתי להסתכן ולהיות אמיצה בלנסות את החידוש- הפנימייה זו הדרך הנכונה. זה טוב לשנות דברים בחיים, ובכלל את עוד טוענת שאת מאוד רוצה בזה, את צריכה לעשות מה שאת מרגישה שטוב לך.. וגם אם תגלי בעתיד שזו הייתה טעות ללכת על זה, לפחות ניסית=] עדיף להצטער על משהו שעשית מאשר על משהו שלא עשית, תמיד.. אבל אחרי הכל זו נשארת החלטה שלך. רק תזכרי שתמיד את צריכה לבחור במה שעושה לך טוב יותר, מה שמרגיש לך נכון יותר. בהצלחה=]]

לכי על זה

כמו שאמרת את רוצה להיות שם ואת אוהבת את החבר'ה ואם הגעת לזה שאת חושבת ככה כבר אז כנראה שזה מה שאת צריכה מאמי מאחל לך ב-ה-צ-ל-ח-ה-!

את לא מאמינה כמה זה קשה...

פנימייה זה הדבר הכי קשה בעולם את אולי לא רואה את זה עכשיו אבל כל כך קשה ללכת לישון שאת לא ראית את אמא ואבא תאמיני לי:0 תנסי שבועיים ברצף אבל תראי איך הולך לך ולפי זה תראי על שנה הבאה ניראה לי מגניב לחופש אולי אבל בלחץ של מבחנים ועבודות ובגרויות את כל כך לא תעמדי בזה בלי הסביבה הקרובה והאוהבת שלך.. מקווה שעזרתי:)

חייייייייים רקקק פעםםם אחדדדדדדדדדדד את לא יודעתת מההה יהיה מחררר תנצלייי תחייםםםם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר