לא יכולה יותר עם השגרהההההההההההההההההה

נמאס מהכל, מהחברות ה"מתוקות" שלי ומהלב השבור. נמאס לי מהחברה שבניתי סביבי, לא שיש לי ברירה! אבל פשוט רוצה חופש, חופש מכולם ויחד עם זאת לא רוצה! אני רוצה לצאת, להכיר ולהנות.. אני סותרת את עצמי כל פעם מחדש! רוצה להתרחק אבל לא יכולה! באלי שינוי בחיים, באלי לעשות משהו שיגרום לי טיפת אושר סוף סוף שונאת את התקופה הזאת, שונאת שונאת שונאת. תגובה אופטימית, מישהי??

תקשיבי ותקשיבי טוב!

את אומרת שזו התקופה הכי גרועה שהייתה לך?! אז כניראה שהיא באה בול בזמן.. כי עכשיו החופש הגדול, את יכולה לעשות מה שאת רוצה, אם את רוצה להיות מאושרת, לצאת מהשגרה.. פשוט תעשי את זה, אל תחכי למשיח, כי המשיח לא יבוא, זה צריך לבוא ממך.. כחי נשימה עמוקה, עמוקה כלכך שתביא לך את כל הכוחות שבעולם. תכחי דף, ותתחילי לכתוב את כללל מה שהכי הכי באלך לעשות באותו הרגע הקשה הזה.. ואז, פשוט תממשי את זה, אל תוותרי לעצמך! ואל תגידי שאין לך כוח לעשות את זה ושאין סיכוי, שזה קשה מדי.. לא משנה מה כתבת על הדף.. תעשי את זה כי זה יעשה לך רק טוב!! הרי את כתבת את זה.. ורק את יודעת מה טוב בשבילך.. אם את חושבת שאת צריכה לשכוח מכל מי שאת מכירה ולהכיר אנשים חדשים, לבלות, להנות.. פשוט תעשי את זה. תסגרי את הפלאפון אפילו.. תנתקי אותו. ופשוט תלכי, תצאי לאן שאת רוצה, כחי חופשה, הרי זה החופש.. ותפגשי אנשים אחרים בדרך, רק בתנאי שתשמרי על עצמך!!=] פשוט תעשי מה שאת מרגישה לנכון..אל תאבדי את עצמך..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר