צריכה ביקורת על כתבה שעשיתי, האם את מאוהבת באקס?

האם את מאוהבת באקס שלך? הקיץ בא לכל החברות יש חבר ורק את נשארת לבד בליל שישי בתוך כורסה מחסלת חבילת שוקולדים מול הטלוויזיה ורואה סרט רומנטי עם הדובי במיטה, במקום לצאת וליהנות עם הבויי פריאנד. בדיוק בשביל זה החשק לחבר חדש גובר את מוצאת את עצמך מתחילה לצאת עם בן חדש שהכרת, אבל את לא, פשוט לא מפסיקה לחשוב על כמה כייף היה יכול להיות עם האקס עכשיו.. הינה כמה סימנים לדעת שאת פשוט- מאוהבת באקס בוי פריאנד שלך ! 1. את לא מפסיקה להשוות אותו לחבר החדש. את כל הזמן עסוקה בלחשוב שבניגוד למיתולוגי, האקס היה מתקשר אליך עכשיו, והייתם מדברים ואולי אפילו הייתם יוצאים לראות את השקיעה הרומנטית ביחד על שפת הים בזמן שאת יודעת שהמיתולוגי מבלה עם חברים שלו בסנוקר ולא כל כך מתעניין או דואג להתקשר אלייך. 2. כשאת כל הזמן עסוקה בלחפש אותו לאן הוא הולך לצאת היום, מתקשרת לאחד הידידים שלך ובשיא התמימות שואלת לאן הוא וחברים שלו יוצאים היום, שבמקרה הוא גם חבר של הפאקינג אקס המזורגג שלך. 3. שאת דבוקה לפלאפון ומקווה שהוא יצלצל בקרוב ושהשם שלו יופיע על הצג, ושהשיר שיתנגן יהיה השיר שלכם כן. לא פשוט לומר, אבל לבנות יש אובססיה- כשהן מאוהבות והן רוצות להיות איתו כל כך, אבל הוא לא מתקשר ולא מראה סימן חיים? הן הסתכלו על מסך הפלאפון גם אם זה ייקח שעות ויקוו לשמוע את צלצול הפלאפון שלהם, עם השם שלו על הצג . 4. את שומעת את המוזיקה שהכי אהבתם לשמוע ביחד אין דבר יותר נוסטלגי, ומסמן יותר את האהבה שלך כלפיו מהאזנה למוזיקה שהכי אהבתם לשמוע ביחד, שהייתם קוראים לזה "השיר שלנו" והשיר ניגן ברקע כשאת או הוא התקשרתם אחד לשני. 5. את מתלבשת ושמה את הנעליים שהוא הכי אהב אצלך אולי , במקרה במקרה הוא יגיע למסיבה שאני הולכת אליה עם חברות ובמקרה במקרה הוא יהיה שם ויראה אותי, אז לפחות אני אתלבש כמו שהכי עושה לו את זה ויעשה פוזות במסיבה 6. כשאת במסיבה ומתחילים איתך, את לא מפסיקה לסובב את הראש אוקי, יש לבנות קטע כזה- ואל תגידו שלא. כשאנחנו במסיבות ובנים מתחילים איתנו אנחנו אחרי שנייה מסתובבות לראות מי במסיבה קלט את זה שהתחילו איתנו, ומקוות , כל כך מקוות שהאקס שאתן מאוהבות בו עד עמקי נשמותיכם ראה את זה, והבין שבנים רוצים אותך, ושיש לך חיים כל כך יפים גם בלעדיו. 7. את נלחצת כשהוא מתחיל עם בנות אחרות ונוקעת באמצעים  את רואה אותו מפלרטט עם בת אחרת ואת מתנהגת כמו טמפון. את לחוצה, מזיעה, מתחילה למצוא באותה הילדה מגרעות ודברים שליליים.. כי אין מה לעשות בנות כמו בנות שהן רואות בת שמהווה להן איום הן לא יפסיקו לבחון אותה עד שיימצאו לפחות 3 דברים שאין לה, שלהן יש. מזדהות עם כמה סעיפים? So welcome to my fucking life ;) צריכה ביקורת.. ;)

ואיפה את מתכוונת לפרסם את הכתבה?

בגדול נראה לי שכל אחד מהסעיפים מרמז על זה שאת מאוהבת באקס....אבל בעצם אם מישהי מאוהבת באקס היא לא תדע את זה גם בלי כל הסימנים.?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר