מה דעתכן על

מה דעתכן על

מערכת יחסים עם מישהו שאתן יכולות לראות אותו רק פעם בשבועיים (בסופי שבוע שהוא משתחרר מהצבא)? כמה כבר זה יכול להצליח לדעתכן?

ממממ

מדובר בקרבי או בתפקיד שפשוט דורש מדיי פעם לסגור שבת בבסיס?...

מתמודדים.

קשה, אבל לא בלתי-אפשרי. והגעגועים יעשו לכם רק טוב כשתפגשו פעם בשבועיים :) הא, וכל ארבעה חודשים או קצת יותר יש רגילה... בקיצור, אני חושבת שיש עניין בלנסות לתחזק את הקשר הזה כמה שיותר נראה לי שזה ישתלם בסופו של דבר :) אם זה הדבר היחיד שמפריע בקשר ביניכם.. זה שווה את ההתמודדות. ובהצלחה :)

ממממ

מדובר בקרבי או בתפקיד שפשוט דורש מדיי פעם לסגור שבת בבסיס?...

קרבי

הוא עדיין בטירונות נשארו כמה חודשים ואז כנראה הוא ימשיך שם או משהו כזה=/ אני מפחדת להכניס את עצמי למצב שאני ממש יאהב אותו ויהיה לי קשה בטירוף ואני לא ידע איך להתמודד עם זה שפעם בשבועיים אני יראה אותו אני עוד איכשהו במן מצב כזה שאני יכולה (פחות או יותר) לעצור את עצמי מלפתח אליו רגשות חזקים עכשיו זה שהגעגועים רק יקרבו בנינו ויחזקו את הקשר אני יודעת, אבל אני מפחדת כמה קשה זה יהיה לי כי כבר עכשיו כשאנחנו ידידים (זה קצת מסובך זה מתפתח למעבר לזה) אני מתגעגעת אליו ורוצה כבר שיגיע הסוף שבוע שהוא יחזור....

את צריכה תמיד לזכור

שאם קשה לך, לו קשה הרבה יותר.. הוא גם נלחם שם, את יודעת.. אני חושבת שאסור לזלזל בזה ורק שתדעי לך שאם זה רציני ביניכם, ותהיו ביחד שנה ככה אז זה לא יהיה כל שבועיים להיפג רק.. בעיקרןו זה תלוי באיזה תפקיד הוא יהיה, אבל יהיו הרבה שבתות שהוא יהיה בבית, לא חובה פעם בשבועיים... תחשבי על זה.. אתם גרים קרוב? יש לכם אפשרות להיפגש בכל פעם שהוא יוצא הבייתה??

בד"כ זה רק בטירונות

שהם יוצאים פעם בשבועיים אחרי זה זה כבר פחות ופה ושם הוא יצא פעם בשבועיים... כדאי לך לנסות... חבל להפסיד מישו בגלל היציאות שלו...

מה דעתכן על

מערכת יחסים עם מישהו שאתן יכולות לראות אותו רק פעם בשבועיים (בסופי שבוע שהוא משתחרר מהצבא)? כמה כבר זה יכול להצליח לדעתכן?

טושקה...

אני באמת לא מצליחה להבין ת'בנות האלו, שקשה להן... כאילו- מה נראה לכן?! הוא אשם שהוא קרבי ...? הוא רוצה לצאת פעם ב.... ? הביתה? מצד שני, וואלה.. טוב שאת שואלת ת'צמך לפני שאת נכנסת לזה מלכתחילה . לי קשה לשמוע את חברה שלי כל לילה בחדר חופרת שקשה לה .. ונמאס לה לצאת עם קרביים כי זה מחרפן אותה לחכות . (בכלל NET נמאס לי לשמוע אותך .. את מכניסה לי מחשבות נוראיות לראש ועושה דברים דוחים בשמי !) וואלה חמודה... אם הוא מחכה - למה את לא יכולה?! תהיי כנה עם עצמך , תוכלי לעמוד בזה? לראות אותו פעם בשבועיים ?! שיהיה לך בהצלחה , אני יודעת מה אני הייתי מחליטה .

אני חושבת

שאני אלך עם הלב שלי, ומה שיהיה יהיה כי אם לא לוקחים סיכונים בחיים ומנסים - נשארים תקועים במקום. תודה בנות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר