מ.מ.. התגעגעתי.

קודם כל, אני חייבת להגיד, שזה כל כך כיף לראות שוב טיפה פרצופים מוכרים(: דבר שני, יש כאן כמה הודעות שהייתי רוצה להגיב עליהן, אבל אני לא מסוגלת כרגע.. אז מצטערת.. כל כך הרבה זמן לא כתבתי כאן, וזה כל כך מוזר, ובטח אף אחת לא ממש תראה את זה, אבל.. האמת שאני בתקופה די טובה עכשיו, הציונים מעולים, הכרתי הרבה חברים חדשים, אני עושה הרבה דברים אחר הצהריים, ובסך הכל, לא רע לי בכלל (: ועדיין, אתן מכירות ת'תחושה הזאת, של הריקנות? משהו חסר לי, מרגישה קצת לבד, והקטע האבסורדי.. זה שאני הכי לא לבד בעולם, יש לי כל כך הרבה אנשים סביבי שאוהבים אותי, ואני אותם.. ובכל זאת, אני זקוקה לזוגיות, לאהבה. זה לא שאני רוצה סתם להיות עם מישהו כדי להיות, אני רוצה לאהוב. הוא.. יש לו חברה עכשיו, וכבר היו לו המון כאלה מאז שנפרדנו, אבל הפעם זה באמת רציני, אני גם מרגישה את זה, וזה.. מוזר :/ אני לא יודעת כמה זה מקשה עליי נורא, כי כבר הבנתי שזה נגמר בינינו, אני חושבת שפשוט זה גרם לי לקלוט כמה שגם אני רוצה, והרי אני לא אהבתי אותו יותר מאשר הוא אותי, אז למה הוא הצליח ואני לא? הוא דואג להגיד לי כל הזמן, שאף אחת בחיים לא תחליף אותי, שהוא לא מצא עוד מישהי שמנשקת כמוני, בעצם "אין עוד אחת כמוך". מספר שבדיוק אמא שלו אמרה שאותי היא אהבה, ושאין לו מה לדאוג כי אם אנחנו צריכים להיות יחד, בעתיד ניפגש ונהיה יחד. אז אני לא לגמרי מבינה מה הוא רוצה, כי אני יודעת שהוא איתה וטוב לו, אז.. מה? כן טוב, אז הוא קצת מבלבל אותי, אבל אני משתדלת שלא לתת לזה להשפיע, לפחות לא כמו פעם, כי עכשיו אני מסוגלת(: ממ.. מחר תעודות, אני מקווה לעדכן אתכן.. יהיה נחמד לשמוע ממישהי.. 333>

יפה שלי

כל כך הרבה זמן שלא שמעתי מימך (: ואני חייבת להגיד, שאני קוראת את המילים שלך כאילו היו שלי. יש לי כל כך הרבה דברים שאני מודה עליהם, אך מצד שני אין לי כלום אני מקווה שהכל יחזור למוטב, ונוכל להרגע שוב. ואם זה ינחם אותך איכשהוא, אני כל כך איתך כרגע. זה משגע כשהוא זורק המון רמזים, כשהוא מסתכל לי בעיינים כמו פעם, ומדבר אליי כמו פעם, אך מצד שני יש לו חברה כרגע. ואני הכרתי את החברות שלו. גם הייתי אחת מהן. מאז שנפרדנו, גם לו היו כמה חברות. וכמו שאמרת, גם לי בדיוק בדיוק, הכל מרגיש יותר מידי רציני. עוד לא היו לו חברות כאלה. היו לו כמה לחודש, חודשיים. אני רואה איך שיש בניהם משהו שהוא לא סתם. אבל היי, אני גם יודעת שהוא לא שכח אותי. ושהוא אף פעם לא ישכח. שיט, רק מזה פחדתי. כל מה שרציתי הוא לחיות את חיי, ותיראי איך אני עכשיו, כבר בסביבות השנה+ מאוהבת. נתתי לו הכל, באמת שהכל. התקופה איתו הייתה התקופה המאושרת בחיי. למה בכלל נפרדנו? איזו טיפשה הייתי. אך יש משפט שתמיד עוזר לי what's ment to be, ment to be. גאוני, הא? D: בכל מקרה, בהצלחה. אשמח לחזור ולדבר קצת יותר (:

לולי שלי..

אני צריכה ללכת, אז אני לא יכולה לכתוב הודעה ארוכה. אני רק אגיד שאני אוהבת אותך, ושאני מבטיחה לך שגם את תמצאי את המקום המאושר שלך, בלעדיו. ומוזר לי עדיין בלי יואב, כבר הבנתי שנגמר, והוא איתה עכשיו וטוב לו ואני באמת שמחה בשבילו, ועדיין זה מוזר, וטיפה קשה. אבל מתמודדים (: היי, ממוצע 98 .. (: חע .. [: 333333333>

אוהו, 98

יפה יפה!! וכן, כבר הגעתי למסקנה שאני אצרטך למצוא את המקום שלי. שכמה שזה היה פשוט מושלם, כניראה שזה לא זה. קשה להודות, אבל ככה זה, לא? עוד נמצא את המקום שלנו. לא רק לו מגיע להיות מאושר, נכון? אוהבת כל כך

לולי אהובה שלי.. (:

ממ.. אנחנו נמצא אותו, אין מה לדאוג. ותשמעי, אם זה היה מושלם, זה היה מושלם, וזה שזה נגמר לא סותר את זה. גם אצלי זה היה ככה, אני לא יודעת אם את זוכרת את כל הסיפורים שלי מהתקופה ההיא. אבל צריך להמשיך הלאה, והגיע הזמן לעשות את זה עד הסוף (: מצד שני, הבנו ת'פואנטה לא? עכשיו שיבוא ההוא שיעשה אותנו מאושרות שוב. אני אישית, מחכה לו בקוצר רוח D: אה ו.. יש לך מסנג'ר במקרה? D: אני לא כל כך מתחברת לאייסיקיו, ו.. אני מתגעגעת (: 333>

זהו, שגם אני לא מתחברת לאייסיקיו כל כך אז הינה מסן: lolita-93@windowslive.com ואני מחכה לו... בזמן הכי נכון, הוא יופיע. אין לדעת מתי זה, אבל זה כל היופי מחכה לך במסן, אוהבת כל כך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר