יקירות שלי..

יקירות שלי..

למרות כל הבאלגן שעובר במדינה.. המצב אצלנו בדרום, המלחמה בעזה ועוד דברים למיניהם.. היה לי שבוע מעולה :] אני שמחה לבשר לכן כי בחודשים האחרונים.. חיי השתנו בצורה שלא האמנתי שישתנו.. הרבה יותר טוב לי עכשיו.. שקט. כ"כ הרבה הבטחתן לי, יקירות שלי, שהתקופה הרעה תיגמר, שלא צריך לרדוף אחרי האושר, שדברים משתנים בחיים במקרים הכי לא צפויים.. והנה.. צדקתן!! ואין לי מה לומר חוץ מתודה..! תודה שתמכתן בי ברגעים הכי קשים שלי.. שליוויתן אותי במשך חצי שנה קשה מאוד.. שהענקתן לי תמיכה בדיוק כמו החברים שבחוץ, ולפעמים אפילו יותר!! ממש מקווה שיהיה כבר שקט ואני אוכל לצאת לנשום אוויר של בחוץ.. שבת שלום, ושבוע מקסים!! אוהבת דור.

הרבה זמן לא נכנסתי לפה אבל..

זה פשוט כיף לראות הודעה כזאת! (: הפורום הזה, תפס לי מקום עצוום בלב, ואני שמחה שגם את מרגישה ככה, ואני שמחה להיות חלק, אפילו אם הקטן ביותר, בשינוי שעברת.. (: גם אני נכנסתי לתקופה הרבה יותר טובה בחיים שלי, ולא מעט בזכות הפורום.. אז דור.. מגיע לך, מכל הלב, באמת שמגיע לך, והגיע הזמן! (: ואני מתפללת בשבילך, וכל השאר, שתוכלו להריח אוויר של בחוץ כמה שיותר מהר.. (: תמיד פה בשבילך, גם אם אני כבר לא נכנסת כל כך הרבה כמו פעם.. אוהבת המוווווווון 33>

גם אני לא הייתי פה תקופה ארוכה

אני שמחה לדעת שאת מאושרת.. זה ממש מגיע לך. ותיראי מה זה, חמאס ביקשו הפסקת אש. כל כוחות צה"ל חוזרים!! שמחה יותר מימני, אין היום! תודה אלוהים, תודה שהחזרת אותם. תודה שלא חווינו יותר מידי אבדות. ותודה אישית על כך שחברי חוזרים בריאים ושלמים. היה כיף לשמוע מימך דידו יאללה צאי, בטוח בחוץ. ואני גם כן כל כך הרבה זמן שמרתי משהו קטן בתוכי. כבר שנה בערך, אני מאוהבת באותו הבחור. נתתי לו את כולי, את הכי טוב שבי, והכל היה כל כך נפלא. כמו אגדה פשוט. עד שהוא לא אמר את מה שהוא אמר. עד שהוא לא עזב אותי לתמיד. אני לא מאמינה שהוא היה זה שבנה אותי כך, שלימד אותי, שהיה איתי, שתמך בי, ולאחרונה.. עזב אותי. אני מרגישה מנוצלת. פגועה. בודדה. לא משנה כמה אנשים מסביבי, אני עדיין בודדה. חסר לי המגע שלו, חסרות לי השיחות איתו. התקופה הקסומה הזו שהיינו ביחד,הייתה כניראה הטובה בחיי. עברו בראשי מחשבות.. והרבה.. צעקתי הרבה,בכיתי הרבה,שתיתי הרבה. לא יכולתי לעכל את זה.. אחרי בערך משהו כמו 6 חודשים הבנתי.. עכשיו אני יותר רגועה.. עדיין מתגעגעת, כל כך. זוכרת הכל, בדיוק איך שזה היה. המבט שלו, נעלם.. הניצוץ בעיניו, כבר לא שם. אין לו שום דבר אלי, ואין לו בעיה לפגוע בי עוד ועוד. מה שהוא כבר עשה. לערער את כבודי. להעיף אותי מימנו. אני מרגישה כמו עלוקה. אני ממש מנסה להרפות.. אחרי 4 חודשים שלא ראיתי את הבן אדם, פתאום הוא בא, לאותה מסיבה שאני הייתי בה. אני במיקרה בצוות, והייתי בתורנויות על הבר. הוא נכנס, עם החברה החדשה שלו, עשה רוח, ולא הסתכל עלי אפילו פעם אחת. אולי הוא מתבייש, מי יודע. הייתי כל כך חלשה נפשית. התמוטטתי.. כמו איזו בובת חוטים, פשוט החלקתי על הקיר, ונשמתי נעצרה. זה היה כל כך קשה.. הייתי צריכה לבקש מישהו שיחליף אותי, ולהתרחק משם לזמן מה. אחרי כן חזרתי לרחבה הזו, התיישבתי מאחורי הבר,צעקתי.. המון.. הסתכלתי לו בעיינים ואמרתי כל מה שרציתי.. אין לי אומץ להגיד לו באמת.. צעקתי חזק, הייתי ממש צרודה בבוקר :) ופרקתי הרבה עצבים.. אני לא יחפור יותר מידי, רק הייתי חייבת להוציא את זה. זה היה לי כל כך הרבה זמן על הלב, שכבר כמעט והקאתי את זה החוצה. תודה על ההקשבה בנות :) אני אוהבת אתכן, ופה תמיד. אשתדל להיכנס יותר. לולי

נראה לי קצת הזוי, לא הבנתי כל כך find a date Free Dating App

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר