מה לעשות?

מה לעשות?

שמעו הכרתי מישהו ממש מתוק והכול והוא נחמד אלי והכול אבל הוא בן 18 ואני בת 14 לא בטוח שהוא יודע שאני בת 14 הוא חושב שאני בת 16 -17 נראה לי עם ההיתם מכירים מישהי והכול הולך ממש טוב והכול והיא בת 14 ואתם בן 18 ורק עכשיו עליתהם על זה ההיתם הורסים הכול בגלל הגיל?????? זה לא ששקרתי לו או משהו זה פשוט שאני נראת יותר מהגיל שלי ואני לא יודעת עם הוא יודעה או לא שאני בת 14 מה לעשות? תודה מראש רות

לרות (:

גיל לא חשוב. בגרות כן. אם את מתנהגת כמו ילדה קטנה צפוי שהוא לא ירצה אותך. כי למה שגבר חתיך בן 18 שיכול להשיג זיון כל ערב במועדון ילך לבלות עם בת 14? אני מיצטערת, אבל זאת האמת המרה. מה שאני כן יכולה להגיד לך הוא, שבגיל 14 שלי אני יצאתי עם בני 16,17,18,19 וגם 24 היה לי. אני לא שרמוטה אם את שואלת את עצמך (: לא נתתי להם. פשוט כמו שאמרתי, צריך להפגין בגרות. אותי למשל ממש מעצבן שמישהו בגיל שלי מתחיל להתנהג כמו ילד קטן. זה ממש עולה לי על העצבים! כל מי שיצאתי איתו אמר שאני מאוד בוגרת לגילי.. בגיל 15 החבר בן ה21 שהיה לי אמר שהוא ממש מופתע מהחכמת חיים שיש לי בגיל כזה צעיר. לסיכום: אני מציעה לך לקחת בחשבון הרבה מאוד דברים. אם כן תתחילי לצאת איתו, תיזהרי שלא יגרור אותך לסקס. תעמדי על שלך. אל תהיי הזונה הקטנה שלו. (סליחה על הביטוי). תישמרי על עצמך, ובהצלחה! לולי

ללולי

אני מודעת לכל הענין של גיל וכל ההשלחת האלה אני גם יוצאת עם גדולים ממני ואני יודעת שאני בוגרת לגילי לא פעם שמעתי את זה ויחד עם זה אני נראת בת 16 הענין הוא שזה מעכשיו הוא לא יודע שאני בת 14 לא אמרתי לו בת כמה אני אבל נראה לי שהוא חושב שאני בת 16 וחצי 17 ואנחנו כולה כמה ימם מכירים ואני מפחדת שהכול יהרס עם הוא לא יודע שאני בת 14 ופתאום הוא ידע ! תודה רות:]
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר