לכל היקירות שלי בפורום..

אני לא יודעת למה אני מרגישה ככה.. אבל בזמן האחרון יש כאן תחושה כזאת.. שאין למי לפנות.. שאני שוקלת אם לפרסם בעיה..כי אני כמעט בטוחה שאני לא אקבל פתרון. וזה לא שאין כאן בנות מקסימות. אתן מדהימות אחת, אחת!! שני, יערה, הילה, אלה, מור, לוליטה, דנה.. בקיצור כולכן. ואני יודעת שכולן נורא עסוקות.. גם אני.. אבל התחושה הזאת לא עוזבת אותי.. ויש בעיות שפעם ידעתי שרק לפה אני יכולה לפנות.. וקצת כואב לי. אני מקווה בשבילי שהתחושה הזאת תעבור. כי יש לי מה לספר. כואב לי. אוהבת המון

יפה שלי...! טוב אז קודם כל תודה על התגובה והאכפתיות, בסופו של דבר זה התנתק, סיבות רבות מדיי, זמן קצר מדיי, וחוסר רצון אולי של שנינו לגשר על הפער. בכל מקרה מדהימה אני יודעת איך את מרגישה, בעצם אני מאוד מזדהה, נכון הגיע לכאן קהל של בנות שלא בדיוק מוצא חן בעיני, אבל עדיין יש אותכן, ובכל פעם שאני מקבלת תגובה ועידוד שלכן אני מרגישה כל כך טוב, אתן מצליחות לעלות לי חיוך גם בזמנים הכיי קשים, אז נכון כמו שאמרת כולנו עסוקות, ולא נכנסות לכאן בצורה יומיומיית אבל לכולנו איכפת,באמת איכפת..! הלוואי והיתה דרך שהייתי יכולה לגרום לך להבין שאני אישית באמת פה, לכל דבר שאת צריכה, ושאת תמיד תוכלי לפנות אליי או לכתוב פה בפורום ולשפוף את ליבך, ואני אנסה ואשתדל לענות ולתת מעט עידוד.. בכל מקרה זה המסנג'ר שלי: mor100my@Walla.co.il ואת יותר ממוזמנת להוסיף אותי ולפנות אליי בכל נושא.. אוהבת אותך המון... מור

אני קצת חדשה פה (חצי שנה פחות או יותר) ואני לא מאלה שהזכרת אבל שתדעי שאת יכולה לפנוות אלי כי אני משתדלת להיכנס לפה פעם בכמה ימים... ואני מבטיחה לך שאני אנסה לעזור לך

עם את צכה לשאול משהו שאלי תפני עם השאלות אני לא נכנסת לפה כל יום כי אני קצת עמוסה אבל עם בא לך כנסי לאי סי 466965169 או שתשלחי בדואר אלקטרוני אני תמיד עונה שם:]

אהובתי.

אני סופסוף בבית, אחרי שבוע מטורף, קשה וכואב. נסיעות ללא הפסקה, דמעות שלא הפסיקו לרדת, צרחות, צעקות, חיבוקים, נשיקות, מילות אהבה ועידוד, ויציאה אחת לעיר לדפוק תראש עם הבנות (עבר בהצלחה ובהנאה מוחלטת!!) דידו, למדתי שהחיים דינמיים, שדברים משתנים ולפעמים מתהפכים מהקצה אל הקצה.. לפעמים הדברים שאנחנו אוהבים כבר מעיקים עלינו ולפעמים הדברים שניראו לנו דפוקים ומגעילים, דווקא הם עושים לנו טוב. הפורום הוא מקום פתוח, אנשים נכנסים ויוצאים, מצקים ומקללים, הופכים לחברי-אמת, וחלקם גם הופכים לזוג אוהבים. הכניסה לכאן לא מוגבלת, אם מגיע מישהו שאנחנו לא רוצים- אנחנו אומרים לו. יש אנשים שלא מבינים רמזים, ויש כאלו שישר קולטים שהם לא רצויים. הקשרי חברות שנוצרו כאן הן חזקות ואמיתיות. יש כאן אנשים שכייף לדבר איתם, שאפשר לסמוך עליהם, שאת ידועת שהם יגידו את הדבר הנכון כשכואב לך. ומצד שני, יש כאן אנשים קרציות, חצופים ובעיקר מעצבנים. מהם מתעלמים. מותק שלי, אני יודעת שחלק נכבד ותסלחו לי על השחצנות..חלק מרכזי מהפורום "נעלם"..אבל כשאנחנו כאן אנחנו נותנות את הנשמה לכל האנשים המדהים שכאן. אתמול ישבתי עם חניכה שלי בלילה, דיברנו על הכל.. ואז יצא לי משפט מוזר וכ"כ אמיתי..- "ברגע שאתה מכיר מישהו שאוהב אותך (לאוו דווקא אהבה בין בני-זוג) אתה לעולם לא לבד." את לעולם לא לבד דידו, תדברי, תשפכי, תיצרחי, תבכי, תחייכי, תשמחי.. תעשי את הכל. כאן. בפרום. כי אנחנו כאן. תמיד.

יפה שלי...! טוב אז קודם כל תודה על התגובה והאכפתיות, בסופו של דבר זה התנתק, סיבות רבות מדיי, זמן קצר מדיי, וחוסר רצון אולי של שנינו לגשר על הפער. בכל מקרה מדהימה אני יודעת איך את מרגישה, בעצם אני מאוד מזדהה, נכון הגיע לכאן קהל של בנות שלא בדיוק מוצא חן בעיני, אבל עדיין יש אותכן, ובכל פעם שאני מקבלת תגובה ועידוד שלכן אני מרגישה כל כך טוב, אתן מצליחות לעלות לי חיוך גם בזמנים הכיי קשים, אז נכון כמו שאמרת כולנו עסוקות, ולא נכנסות לכאן בצורה יומיומיית אבל לכולנו איכפת,באמת איכפת..! הלוואי והיתה דרך שהייתי יכולה לגרום לך להבין שאני אישית באמת פה, לכל דבר שאת צריכה, ושאת תמיד תוכלי לפנות אליי או לכתוב פה בפורום ולשפוף את ליבך, ואני אנסה ואשתדל לענות ולתת מעט עידוד.. בכל מקרה זה המסנג'ר שלי: mor100my@Walla.co.il ואת יותר ממוזמנת להוסיף אותי ולפנות אליי בכל נושא.. אוהבת אותך המון... מור

נסיכות שלי!

אתן לא מתארות אפילו כמה זה ריגש אותי לקרוא פה הכל. אתן יודעות שכל אחת מכן היא מדהימה בשבילי.. וכן יכול להיות שנוכחות של בנות לא רצויות פה פגעה בהתנהלות של הפורום.. אני עכשיו.. אחרי התגובות שלכן.. אני יודעת שיש לי על מי לסמוך.. ויש למי לספר.. פעם ראשונה אחרי המון זמן.. אז אולי כדאי שאני אתחיל.. בזמן האחרון אני מרגישה לבד לא רק מבחינה כזאת.. אני מרגישה שגם בחיים האמיתיים שלי אין לי עם מי לדבר.. דווקא בתקופה הזאת.. שהחיים שלי סוף סוף הסתדרו.. שהכרתי המון אנשים מדהימים! שיש לי יותר חברים אמיתיים מאי פעם.. שאני סוף סוף מרגישה משהו אמיתי למישהו. משהו כזה שגורם לבטן שלי להתפרפר כשאני רק שומעת עליו מישהו שהכל יכול להיות נורמלי איתו.. מישהו שזה הדדי איתו.. מישהו שיש לי איתו שיר.. סוף סוף יש לי שיר עם מישהו.. כל הבעיות נפתרו.. אף אחד לא מסוכסך עם אחר.. ועדיין.. המוח שלי לא מוכן לקבל.. אני כל הזמן מחפשת מה לא בסדר.. בין אם זה לריב סתם עם המשפחה.. בין אם זה לשפוט אותו על כל התנהגות שלו.. אפילו אם היא נורמלית לפעמים.. מה דפוק בי? למה אני לא מקבלת את זה שטוב לי. למה אני לא שותקת ונהנת? אני נשמעת כ"כ לא שפויה.. אוף. אני באמת משתדלת להשתחרר מהתחושה הזאת.. ויש רגעים שזה מצליח.. אבל אז בלילה.. לבד.. אני רק חושבת.. אם זה אמיתי בכלל מה שקורה לי.. אני לא מכירה עוד אנשים בעולם שזה קרה להם.. חח שפשוט מסרבים להיות מאושרים לגמרי.. עד הסוף.. בבקשה! אני מחפשת נואשות דרך לתת לעצמי לנשום כבר. ובינתיים לא מצאתי אותה.

:[

אל תדאגי זה לא רק אצלך ואיזה כיף לך שפתאום הכול מסתדר שזו תקופה כל כך נהדרת אל תחשבי על מה שרע תחשבי תמיד על הצד החיובי :]

שום דבר לא דפוק בך..

את נורמלית לגמרי זה פשוט כולם רגילים שכל החיים יש איזה בעיה אחת לפחות הכי קטנה ועכשיו הגיע הזמן שלך שהיה לך הכי טוב!! תמיד תיהי עסוקה בדברים הטובים כי בכל דבר יש הרבה מאד דברים טובים!! תהני מהתקופה הזאת תהני מכל רגע תעשי את כל מה שאת רוצה לעשות ופשוט אין לך זמן פשוט תקחי חופש!! עצה שלי.. מקווה שהתעודדת אור:]

יפתי...

יש תתקופות האלה שלא משנה כמה אנשים יהיו סביבנו, נרגיש לבד. נרגיש שאין על מי לסמוך, שאפחד לא מבין אותנו ושכולם מוזרים. זה כואב בעיקר לנו, אבל גם לחברים שלנו.. לפעמים שהדברים דווקא מסתדרים, ופתאום הכל ניראה ורוד, יש דבר אחד שמפיל אותנו, ואז הוא הורס את הכל.. המוח שלנו לפעמים לא מקבל שטוב לנו עכשיו.. כאילו הלב משתלט על הכח ואומר- "היי, היה לנו רע עכשיו, מה את מחייכת!? את צריכה לבכות עכשיו!! זה לא בסדר שטוב לנו..יש רע מסביב.. בואי נמצא דרך לבכות שוב, טוב..!?!!!" הלב לא מוכן להתפשר כשכואב, עכשיו כואב ועצוב.נקודה. החוכמה בדברים האלה, זה לדעת שזה לא נכון.. אם טוב לנו זה בסדר, זה מצוין! ואולי בגלל זה מרגישים כאילו אנחנו לבד.. כי בחוץ חרא, ולנו טוב. הלילות זה הזמן של המחשבות להשתלט עלינו. כשחשוך, שמפחיד לנו לבד במיטה, וכל ציוץ נשמע לנו כמו גנב.. הדברים הרעים רצים לנו לראש, ואז הכל מתבלבל, הראש מסתחרר והדמעות זולגות ללא הפסקה.. מנסים לחשוב על דברים טובים, שגורמים לנו לחייך..לפעמים מצליחים, ולפעמים לא. את לא לבד אהובתי.. זה קורה לכולם. אבל זה עובר. גם לך זה יעבור.

לכל היקירות שלי בפורום..

אני לא יודעת למה אני מרגישה ככה.. אבל בזמן האחרון יש כאן תחושה כזאת.. שאין למי לפנות.. שאני שוקלת אם לפרסם בעיה..כי אני כמעט בטוחה שאני לא אקבל פתרון. וזה לא שאין כאן בנות מקסימות. אתן מדהימות אחת, אחת!! שני, יערה, הילה, אלה, מור, לוליטה, דנה.. בקיצור כולכן. ואני יודעת שכולן נורא עסוקות.. גם אני.. אבל התחושה הזאת לא עוזבת אותי.. ויש בעיות שפעם ידעתי שרק לפה אני יכולה לפנות.. וקצת כואב לי. אני מקווה בשבילי שהתחושה הזאת תעבור. כי יש לי מה לספר. כואב לי. אוהבת המון

יפה שלייייייי

תשמעי, דבר אחד יש לי להגיד לך. כולנו עוברות את זה... גם אני. כרגע אני בכלל במצב כזה גרוע, עד שאני מיתמוטטת נפשית ולמרבה הפלא זה גם משפיע עלי גופנית. אז נכון, פעם באמת היה פה יותר טוב. יום חמים, יותר נעים. אבל כן, הרבה פאקצות בנות 13 הצטרפו פה לפורום, הציפו את כולו בשטויות וסוג של "גירשו" אותנו מפה. אבל אין מה לעשות. פעם הבית השני שלי, תמיד הבית השני שלי (: ושל עוד הרבה בנות פה. גם אני כבר כמעט התפוצצתי מביפנים, אבל הינה, החלטתי לפרוק את זה וכתבתי פה הודעה ממש ליפני כמה דקות. מה שהיה קודם עוד משהו שהולך להיצטרף לאוסף הדפים השמורים בוורד שלי, התפרסם אני לא בטוחה שיהיו תגובות על זה, אבל לא אכפת לי (: כמו כן אני מציעה גם לך לפרוק את זה. מניסיון- לא טוב לשמור את זה ביפנים. כמה שזה יכול להיות כואב, קשה, מביך, לא נעים וכמה שזה לא יתבטא בצורה המושלמת על המיקדלת, עדיף לך להוציא את זה החוצה. תיזכרי- אני תמיד תמיד פה לעזור לך. אם יש משהו דחוף, אז יש לי אייסיקיו ומסנג'ר. אשמח לעזור! לולי שאוהבת המון!!!

נסיכות שלי!

אתן לא מתארות אפילו כמה זה ריגש אותי לקרוא פה הכל. אתן יודעות שכל אחת מכן היא מדהימה בשבילי.. וכן יכול להיות שנוכחות של בנות לא רצויות פה פגעה בהתנהלות של הפורום.. אני עכשיו.. אחרי התגובות שלכן.. אני יודעת שיש לי על מי לסמוך.. ויש למי לספר.. פעם ראשונה אחרי המון זמן.. אז אולי כדאי שאני אתחיל.. בזמן האחרון אני מרגישה לבד לא רק מבחינה כזאת.. אני מרגישה שגם בחיים האמיתיים שלי אין לי עם מי לדבר.. דווקא בתקופה הזאת.. שהחיים שלי סוף סוף הסתדרו.. שהכרתי המון אנשים מדהימים! שיש לי יותר חברים אמיתיים מאי פעם.. שאני סוף סוף מרגישה משהו אמיתי למישהו. משהו כזה שגורם לבטן שלי להתפרפר כשאני רק שומעת עליו מישהו שהכל יכול להיות נורמלי איתו.. מישהו שזה הדדי איתו.. מישהו שיש לי איתו שיר.. סוף סוף יש לי שיר עם מישהו.. כל הבעיות נפתרו.. אף אחד לא מסוכסך עם אחר.. ועדיין.. המוח שלי לא מוכן לקבל.. אני כל הזמן מחפשת מה לא בסדר.. בין אם זה לריב סתם עם המשפחה.. בין אם זה לשפוט אותו על כל התנהגות שלו.. אפילו אם היא נורמלית לפעמים.. מה דפוק בי? למה אני לא מקבלת את זה שטוב לי. למה אני לא שותקת ונהנת? אני נשמעת כ"כ לא שפויה.. אוף. אני באמת משתדלת להשתחרר מהתחושה הזאת.. ויש רגעים שזה מצליח.. אבל אז בלילה.. לבד.. אני רק חושבת.. אם זה אמיתי בכלל מה שקורה לי.. אני לא מכירה עוד אנשים בעולם שזה קרה להם.. חח שפשוט מסרבים להיות מאושרים לגמרי.. עד הסוף.. בבקשה! אני מחפשת נואשות דרך לתת לעצמי לנשום כבר. ובינתיים לא מצאתי אותה.

תני לי לספר לך משהו (:

אני לגמרי באותו המצב. כשטוב לי- פשוט טובבב לי, אני לא יכולה לנצל את המצב, להבליג על המחשבה שהרע עומד לבוא, ולנצל את המיטב. אני פשוט לא מצליחה. תמיד אני מחפשת מה רע. ואני פשוט לא מוצאת. אני כמו חייה בפחד ממה שיגיע. ממשהו שיהרוס. פעם, פעם הייתי יכולה להיות אשכרה אופטימית, סבבה? עכשיו כבר לא. אבל זה בסדר גמור. לכל אחד תמיד את ההרגשה הזאת בבטן. אפילו כאלה שניראים מרוצים מהחיים, גם להם, עוברות מחשבות מבעיתות שכאלה. אבל את יודעת מה? זה מגיע לך. מגיע לך כל הטוב שאת עוברת עכשיו. ולדעתי- את גם לא יכולה לדבר על הכל אם אף אחד. עם כמה שזה מצער- הבנתי שאפילו לחברות הכי הכי טובה יש גבול. אף אחד לא יודע הכל עלייך,אפילו אם זה ניראה לו ככה, אפילו אם זה לך ככה. אז רק רציתי שתדעי, שהמצב שלך נורמלי לגמרי, ושאני ממש שמחה בישבילך שהכל הולך טוב (: אני תמיד אשמח להקשיב ולעזור! לולי 3333>

מדהימה שלי..=]

טוב אז אני חושבת שתחושות כאלה תמיד מלוות אותנו לא?? בסך הכל בני אדם שלפעמים נורא נורא קשה להם לראות את חצי הכוס המלאה, נורא קשה להם להעריך ולהבין כמה טוב, תמיד מחפשים את הפגמים בכל דבר- מה לא טוב אצלי.. כדי להשתחרר מתחושות כאלה אני בדר"כ עושה טיפת התנתקות, מהה-כ-ל.. ואז אני פשוט מגלה כמה אני מתגעגעת לכל הדברים הקטנים האלה, לאנשים האלה, כמה באמת טוב לי.. וזה שכתבת שטוב לך, זה מראה שזה לא סתם, פשוט מנית את כל הדברים הטובים בחיים שלך, ובאמת זה פשוט מגיע לך עכשיו להיות כמה שיותר מאושרת ושמחה ולראות תמיד חיובי.. אומרים שמחשבה בוראת מציאות, מחשבות טובות יגררו דברים טובים.. תנסי לצאת להנות להשתחרר לא לחשוב על כל דבר, תנסי להעניק מניסיון זה דבר שבאמת גורם לאושר... ובלילה?? כשאת לבד.. פשוט תזכירי לעצמך שכן כל זה באמת אמיתי וזה באמת מגיע לך..!! יש משל ידוע שאני לא אספר אותו עכשיו אבל המוסר ההשכל שלו זה שהאושר נמצא ממש לידינו מתחת לאף, אנשים תמיד מחפשים את האושר במקומות אחרים, הם בטוחים ומשוכנעים שצריך למצוא דרך אחרת או חיים אחרים, הם מחפשים את השלווה ואת השקט ובעצם מוצאים חוסר שלווה ושקט, אם תסתכלי טוב שתראי שאושר הגדול כבר נמצא בתוך החיים שלך הוא רק מחכה שתהני ממנו, תשתמשי בו.. יפה שלי, אני מאחלת לך שבכל בוקר תתעוררי עם חיוך, ושתדעי לשמור על הדברים בקטנים שקורים עכשיו הם הכי חשובים, תהני מהם כמה שיותר..!! אני אוהבת אותך..!!! נ.ב. היום מסע בראשית..:) אני אתגעגע בנות..:)

תאמת אין לי מושג שיהיה לך המון בהצלחה free dating app Dating In New York City

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר