בנות יקרוות , במיוחד צעירות , עזרררה

טוב בהנוות , אני בת 14 ויש לי כמה שאלות שאני באמת שלא יודעת מה לעשות .. בנות בגילי או בסיסת גילי אשמח לתשובה וגם ליותר גדולות (: 1. מאיפה אתן קונות חזיות ? ויש לכן ברזלים? כי אני קונה מדלתא בלי ברזלים והן ממש גרועות ולא מרימות את הציצי. 2. אתן מורידות שערות מהכוס?אם כן איך? 3. גם לכן גודלות השערות בבית שחי ממש מההר? אוףף פשוט אין לי תשובות לשאלות האלה ואמא אני קצת מתבייישת תוודה רבה לכל העונות (:

מאמי....

אין מה להתבייש מאמא.. 1-יש בערך 100 סוגי חזיות ואת תעברי על חלק נכבד מהן עד שתמצאי את מה שאת אוהבת חוץ מזה שהציצים שלך קרוב לוודאי עדיין גדלים ומשתנים אז ככה ש..יש זמן עד שתגיעי למצב שהחזיה והגוף משתפים פעולה ובקשר לדלתא-יש שם אחלה חזיות..פשוט תאזרי במוכרות וחוץ מזה יש עוד מספיק חנויות של הלבשה תחתונה..באמת שלא חסר מבחר 2-בקשר לשיער בכוס זה כבר ענין של טעם..יש כאלה שמורידות ויש כאלה שלא.. ואפשר להוריד כמו שאת מורידה בכל מקום אחר..כל השיטות תקפות גם שם.. 3-כן מאמי..שיער בבית שחי גדל..זה קורה לכולם..וגם אותו רוב הבנות מורידות

ממ ..

תודה (: אבל באיזה ספצפיות כדי למישהי בגיל שלי להשתמש ? מה היה לך כאילו יותר נח שאת היית בגילי .. וזה נראלי קצת מפחחיד להוריד בכוס .. עצה ?!

מתוקה...

את צריכה חזייה נוחה. ולא משהו שיכאיב לך. תלוי נורא בגודל החזה שלך ובמה שאת מחפשת. אם יש לך חזה קטן, אבל את רוצה להרים אותו, תקני פוש-אפ. כשמו כן הוא. אם יש לך חזה סבבה ואז פשוט רוצה שיתסדר יפה, את לא חייבת פוש-אפ אבל לפי דעתי זה נחמד שיש קצת ריפוד. לגבי הברזלים, לדעתי, תמיד כדאי. פשוט יותר נוח שיש משהו שמרים אותו קצת.. אל תלחצי מאלפי הסוגים והמוכרות, תחפשי תעברי ואל תתיאשי עד שתמצאי משהו ש-נ-ו-ח לך איתו, כי אם לא נוח לך את תסבלי. וחבל.

כנסי...

זה קשור לגודל החזה שלך... תבקשי עזרה מהמוכרות... אבל אני ממליצה על אפודיטה... אבל יש גם חנויות אחרות עם חזיות טובות וחזקות.. לגביא השערות... אני בגיל שלך..אפילו טיפה יותר גדולה.. ואני ממליצה על לא להוריד.. אם את רוצה תורידי בלייזר.. אבל בינתיים אל תעשי בשעווה... זה ממש כואב...אם את לא רוצה שהן יבצבצו כשאת בים יש שני פתרוונת... 1.תורידי בקצוות עם סכין(גילוח) 2.תלבשי מכנסון... מקווה שעזרתי:)

בנות יקרוות , במיוחד צעירות , עזרררה

טוב בהנוות , אני בת 14 ויש לי כמה שאלות שאני באמת שלא יודעת מה לעשות .. בנות בגילי או בסיסת גילי אשמח לתשובה וגם ליותר גדולות (: 1. מאיפה אתן קונות חזיות ? ויש לכן ברזלים? כי אני קונה מדלתא בלי ברזלים והן ממש גרועות ולא מרימות את הציצי. 2. אתן מורידות שערות מהכוס?אם כן איך? 3. גם לכן גודלות השערות בבית שחי ממש מההר? אוףף פשוט אין לי תשובות לשאלות האלה ואמא אני קצת מתבייישת תוודה רבה לכל העונות (:

שמעי

דבר ראשון, שערות בבית השחי מגלחים. לדעתי- זו חובה! שיערות בבית השחי אצל בנות זה דבר מגעיל ונראה לעין. וחזיות? בינתיים כדאי לך למצוא את החזייה שמתאימה לך בדלתא. לא כדאי לך לקנות מרשתות איכותיות כמו "אפרודיטה", "H&O" וכו'... למה? כי דבר ראשון, לא ניראה לי שיש שם חזיות במידה שלך. דבר שני, החזה שלך עוד יגדל וישתנה, ולקנות חזייה יפה בסביבות ה100-300 ש"ח זה ממש לא רעיון טוב, כי היא לא תשרוד הרבה זמן. עכשיו, לפי מה שאני יודעת רוב הבנות מגלחות את השיערות בכוס. יש גם כאלה שעושות שעווה. תעשי את זה בדרך שבא לך. אבל לדעתי את עוד לא צריכה להוריד שיערות שם... את עוד ילדה קטנה, זה לא שמישהו זר יראה את האזור הזה, נכון? אבל, כשתיגדלי אני כן מציעה לך להוציא. רוב הגברים אוהבים כשמגולח ומסודר שם למטה. בהצלחה! לוליטה

חשוב!!!

לכל מי שיש לה בעיה עם זה... החזיות שאת קונה לא טובות לך, אז את צריכה או ברזלים או פוש אפ.... את יודעת מה זה פושאפ? זה מרים את החזה, וזה ממש נוח... אני משתמשת בזה. ואני גם מורידה, בשני המקומות, והייתי ממליצה לך דבר אחד. אל תנסי להוריד עם שעווה במפשעה. זה כואב אחושרמוטה, בחיי! אז אל תדאגי הכל בסדר. ואגב חזיות טובות את יכולה להשיג בפוזה. הן של דלתא אבל בחצי מחיר. בדלתא זה סתם יקר....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר