סקר קטנטן...

סקר קטנטן...

בשביל מליון דולר הייתם: ננעלים במשך 3 חודשים בבית עם האדם שאתם הכי שונאים? נכנסים לאקווריום מלא צלופחים, דיונונים, תמנונים, סרטנים ושאר דברים מגעילים לשחות איתם? מסוגלים לאכול ג'וק? נפרדים מהחבר/ה שלכם? מעתיקים כל מלה, אות, מספר, פרסומת וכו' שיש בדפי זהב? הורגים את אמא שלכם? עושים בנג'י בסופרלנד? עושים קרחת? רצים בעירום ברחוב? עולים על רכבת ההרים הכי מפחידה שיש בעולם? עושים ניתוח להגדלת הראש ככה שהוא יגיע לגובה מטר וחצי ולרוחב מטר? עושים סקס עם מישהו שלא מושך אתכם? אוכלים לבד מגש פיצה שלם שהתוספת היחידה היא אנשובי? מתנשקים בפה למשך כמה דקות עם הבן אדם הכי מכוער בעולם? מתאבדים? נכשלים בכוונה במבחן הכי חשוב בחיים שלכם? הורגים בן אדם שאתם מכירים [לא חבר טוב, אבל כן בנאדם שמכירים]? אוכלים בשר אדם? לועסים שבוע שלם אותו מסטיק שיוצא מהפה אך ורק כשאוכלים ומצחצחים שיניים? הולכים סתם לבן אדם ברחוב ויורקים עליו? שורפים ספר תנ"ך? גורמים לאנשים שאתם הכי אוהבים לשנוא אתכם? מסתגרים בבית במשך שנה שלמה בלי לראות אף אחד [ושישלחו לכם אוכל הביתה או משהו]? מוכנים להיות עיוורים-חירשים-ואילמים לכל החיים? מתחתנים חתונה קתולית (כזאת שאי אפשר להתגרש) עם אדם שאתם לא מכירים? שוחים במשך רבע שעה בנהר מלא תנינים? מקעקעים את 2 הידיים שלכם באופן מלא (יענו שרוול) בלי לראות את הדוגמא שמקעקעים עליכם עד שהיא כבר עליכם? מפילים על הילד שלכם מקרר על הראש? עושים את הדבר שאתם הכי מפחדים ממנו (כמו להיות במקום ממש ממש גבוה למי שיש לו פחד גבהים)? מתאסלמים? מתחילים מחדש את 12 שנות הלימוד של בית ספר? מוכנים לשרת בצבא 10 שנים? לא שומעים שום מוזיקה עד סוף חייכם? לא מגדלים יותר בע"ח בבית? לא קוראים שום סוג של ספר כלשהו עד סוף החיים שלכם? יושבים בכלא במשך חמש שנים, עם תנאי מזון ושתייה טובים, מותר לכם לנגן ולשמוע מוזיקה, לקרוא מלא ספרים, אבל אסור לכם לדבר עם אנשים? מוכנים לא לשמוע מוזיקה 3 שנים? הופכים לחתול? מוותרים על קשר עם אדם כלשהו (אתם לא יודעים איזה, אם אתם קשורים אליו מאוד או שלא)? מוכנים להיות בחדר סגור עם הדבר שאתם הכי מפחדים ממנו? הופכים להיות ילדים יחידים (למי שיש אחים)/ילדים עם אחים (לאלו שהם יחידים)? מוכנים להצטלם בעירום? לומדים את כל ספרי הארי פוטר בע"פ? נותנים למישהו לשבור לכם את שתי הרגליים? אוכלים צפרדע וחלזון? לא אוכלים יותר שוקולד? לא משתמשים לעולם יותר בחשמל? לבנות - לא מורידות בחיים שערות ברגליים בשום דרך (וגם לא חימצון)? הייתם צובעים את השיער לורוד ושהוא יהיה ככה שנה? מתחתנים עם מישהו שאתם לא רוצים [בלי להתגרש]? טסים במטוס ממש לא בטוח עם 80% סיכוי התרסקות? מפסיקים במשך 20 שנה לעסוק בתחביב האהוב עליכם? לא רואים את המשפחה שלכם במשך 10 שנים? משתתפים בסרט פורנו ושוכבים עם כל הצוות? מוכנים לעבוד במשרה של מורה במשך 30 שנים? מתמכרים לסמים קשים ונהיים כאלה ג'אנקים מגעילים? מוכנים לוותר על כל ימי ההולדת שלכם? לא מדברים יותר בטלפון/פלאפון? מוכנים לא להתאהב יותר אף פעם עד סוף החיים שלכם? מוותרים על הערכים והעקרונות שלכם? חיים בתוך קורת גג רעועה שכל יום תוכלו לאכול רק לחם ומים ולהתנזר מבנים או בנות לכל שארית חייכם? מוותרים לגמרי על חוש הטעם והריח שלכם? עוברים לגור לשנה באי בודד לבד? מבצעים פשע לא גדול (שיושבים עליו למשל חצי שנה בכלא) ומפלילים חבר שלכם? מפסיקים לשחק משחקי פורום לנצח? מוותרים לכל החיים על המאכל שאתם הכי אוהבים? מנתקים קשר עם כל מי שאתם מכירים ועוברים לגור באי בודד רק עם הבן אדם שאתם הכי שונאים בעולם למשך 10 שנים? עושים הסרת שיער בלייזר משיער הראש והגבות (ואסור לכם אחר כך להשתיל שיער)? אוכלים במשך שבוע רק אוכל של כלבים וחתולים (ומים, כמובן)? עושים השתלת זנב? שומעים את האמן השנוא עליכם ביותר במשך 20 שנה כל יום לפחות חצי שעה? מוכנים להכשל בכל הבגרויות? מוכנים להקליד את כל הפרק של האות א' בספר הטלפונים של העיר תל אביב? מקדישים את כל חייכם למדע (רק מחקרים, ניסויים וכאלה)? מסכימים לחיות כל החיים שלכם עם פוביה מוזרה כלשהי (לדוגמא מציפורים, חיות, צבעים, מים)? עוברים את אחת השנים הנוראיות ביותר שעברו עליכם בחיים כשאתם לא יכולים לשנות שום דבר? כורתים את אחת הידיים או הרגליים? עולים 150 ק"ג? נהיים אילמים לשנה שלמה? לא נוגעים במחשב לשנתיים? הורגים חיה?

התגעגעתי לסקרים שלך

בשביל מליון דולר הייתם: ננעלים במשך 3 חודשים בבית עם האדם שאתם הכי שונאים?ממש לא נכנסים לאקווריום מלא צלופחים, דיונונים, תמנונים, סרטנים ושאר דברים מגעילים לשחות איתם?יאפ מסוגלים לאכול ג'וק?האמת שכן נפרדים מהחבר/ה שלכם?ממש לא מעתיקים כל מלה, אות, מספר, פרסומת וכו' שיש בדפי זהב?ברור הורגים את אמא שלכם?שום סכום שבעולם לא משתווה לאמא עושים בנג'י בסופרלנד?בלי לחשוב פעמיים!! עושים קרחת?hall yeah רצים בעירום ברחוב?אמממ....תלוי איזה רחוב עולים על רכבת ההרים הכי מפחידה שיש בעולם?ואפילו נהנת מזה עושים ניתוח להגדלת הראש ככה שהוא יגיע לגובה מטר וחצי ולרוחב מטר?לא עושים סקס עם מישהו שלא מושך אתכם?אני לא זונה ו\או נואשת ברמות אוכלים לבד מגש פיצה שלם שהתוספת היחידה היא אנשובי?ברור מתנשקים בפה למשך כמה דקות עם הבן אדם הכי מכוער בעולם?אמממ...לא נראה לי מתאבדים?לא..מה אני יכולה לעשות עם מליון דולר כשאני מתה.! נכשלים בכוונה במבחן הכי חשוב בחיים שלכם?כן אם אני אוכל לעשות אותו שוב.. הורגים בן אדם שאתם מכירים [לא חבר טוב, אבל כן בנאדם שמכירים]?בחיים לא אוכלים בשר אדם?בחיים לא לועסים שבוע שלם אותו מסטיק שיוצא מהפה אך ורק כשאוכלים ומצחצחים שיניים?אממ כן הולכים סתם לבן אדם ברחוב ויורקים עליו?כן שורפים ספר תנ"ך?כן גורמים לאנשים שאתם הכי אוהבים לשנוא אתכם?ממש לא מסתגרים בבית במשך שנה שלמה בלי לראות אף אחד [ושישלחו לכם אוכל הביתה או משהו]?הייתי מתאבדת לפני שהשנה היתה נגמרת מוכנים להיות עיוורים-חירשים-ואילמים לכל החיים?לא..טוב לי כמו שאני תודה מתחתנים חתונה קתולית (כזאת שאי אפשר להתגרש) עם אדם שאתם לא מכירים? כסף לא שווה הרבה כשאתה אומלל שוחים במשך רבע שעה בנהר מלא תנינים?הוא גם לא שווה הרבה כשאתה מת מקעקעים את 2 הידיים שלכם באופן מלא (יענו שרוול) בלי לראות את הדוגמא שמקעקעים עליכם עד שהיא כבר עליכם?כן מפילים על הילד שלכם מקרר על הראש?אמא לאאאאאאא החיים החיים החיים לא עושים את הדבר שאתם הכי מפחדים ממנו (כמו להיות במקום ממש ממש גבוה למי שיש לו פחד גבהים)?כן מתאסלמים?לא.. מתחילים מחדש את 12 שנות הלימוד של בית ספר?האמת שכן..היה לי כיף בבי"ס מוכנים לשרת בצבא 10 שנים?תלוי באיזה תפקיד לא שומעים שום מוזיקה עד סוף חייכם?אההה לא לא מגדלים יותר בע"ח בבית?האמת שכן לא קוראים שום סוג של ספר כלשהו עד סוף החיים שלכם?אני יחיה עם זה..כן יושבים בכלא במשך חמש שנים, עם תנאי מזון ושתייה טובים, מותר לכם לנגן ולשמוע מוזיקה, לקרוא מלא ספרים, אבל אסור לכם לדבר עם אנשים?לא ממש ממש לא מוכנים לא לשמוע מוזיקה 3 שנים?כן הופכים לחתול?כסף לא יתרום לי יותר מדיי אם אני חתולה.. מוותרים על קשר עם אדם כלשהו (אתם לא יודעים איזה, אם אתם קשורים אליו מאוד או שלא)?תלוי אם אני קשורה אליו מאוד או שלא מוכנים להיות בחדר סגור עם הדבר שאתם הכי מפחדים ממנו?כן הופכים להיות ילדים יחידים (למי שיש אחים)/ילדים עם אחים (לאלו שהם יחידים)?הייתי מוכנה לגדול בלי אחות אבל לא לוותר עכשיו עם אחותי מוכנים להצטלם בעירום?תלוי.. לומדים את כל ספרי הארי פוטר בע"פ?לא נותנים למישהו לשבור לכם את שתי הרגליים?לא אוכלים צפרדע וחלזון?כן לא אוכלים יותר שוקולד?כן לא משתמשים לעולם יותר בחשמל?לא לבנות - לא מורידות בחיים שערות ברגליים בשום דרך (וגם לא חימצון)?איכס..לא יודעת הייתם צובעים את השיער לורוד ושהוא יהיה ככה שנה?ברור מתחתנים עם מישהו שאתם לא רוצים [בלי להתגרש]?לא טסים במטוס ממש לא בטוח עם 80% סיכוי התרסקות?לא..אני אוהבת לחיות תודה מפסיקים במשך 20 שנה לעסוק בתחביב האהוב עליכם?לא לא רואים את המשפחה שלכם במשך 10 שנים?בחיים לא משתתפים בסרט פורנו ושוכבים עם כל הצוות?ממש לא מוכנים לעבוד במשרה של מורה במשך 30 שנים?בלי לחשוב פעמיים מתמכרים לסמים קשים ונהיים כאלה ג'אנקים מגעילים?ואז לבזבז את כל הכסף על סמים...חבל עליו ועל המנת יתר שהוא יגרום מוכנים לוותר על כל ימי ההולדת שלכם?never לא מדברים יותר בטלפון/פלאפון?אני יכולה לחיות עם זה מוכנים לא להתאהב יותר אף פעם עד סוף החיים שלכם?בחיים לא מוותרים על הערכים והעקרונות שלכם?לא יכולה חיים בתוך קורת גג רעועה שכל יום תוכלו לאכול רק לחם ומים ולהתנזר מבנים או בנות לכל שארית חייכם?מה הכסף הזה תורם לי אם אני אומללה?! מוותרים לגמרי על חוש הטעם והריח שלכם?השתגעתם?!בחים לא עוברים לגור לשנה באי בודד לבד?לא מבצעים פשע לא גדול (שיושבים עליו למשל חצי שנה בכלא) ומפלילים חבר שלכם?ממש לא מפסיקים לשחק משחקי פורום לנצח? בלי לחשוב פעמים מוותרים לכל החיים על המאכל שאתם הכי אוהבים?אני יכולה לחיות עם זה מנתקים קשר עם כל מי שאתם מכירים ועוברים לגור באי בודד רק עם הבן אדם שאתם הכי שונאים בעולם למשך 10 שנים?לאאא עושים הסרת שיער בלייזר משיער הראש והגבות (ואסור לכם אחר כך להשתיל שיער)?שיער ראש כן-גבות לא אוכלים במשך שבוע רק אוכל של כלבים וחתולים (ומים, כמובן)?אמממ.... עושים השתלת זנב?לא שומעים את האמן השנוא עליכם ביותר במשך 20 שנה כל יום לפחות חצי שעה?סבבה מוכנים להכשל בכל הבגרויות?אני יכולה לעשות אותן אח"כ שוב? מוכנים להקליד את כל הפרק של האות א' בספר הטלפונים של העיר תל אביב?בכיף מקדישים את כל חייכם למדע (רק מחקרים, ניסויים וכאלה)?אני יוותר מסכימים לחיות כל החיים שלכם עם פוביה מוזרה כלשהי (לדוגמא מציפורים, חיות, צבעים, מים)?כבר חיה עם אחת אז ככה שאם ישלמו לי על זה זה יהיה נהדר עוברים את אחת השנים הנוראיות ביותר שעברו עליכם בחיים כשאתם לא יכולים לשנות שום דבר?אוקי..כן אני יחיה עם זה כורתים את אחת הידיים או הרגליים?לא עולים 150 ק"ג?ממש לא נהיים אילמים לשנה שלמה?אני לא יכולה להחזיק יום בלי לדבר אז שנה?! לא נוגעים במחשב לשנתיים?סבבה הורגים חיה?תלוי איזה..ג'וקים וחרקים למיניהם אני הורגת כל הזמן

תכלס לא הייתי עושה הרבה בשביל מיליון דולר....

בשביל מליון דולר הייתם: ננעלים במשך 3 חודשים בבית עם האדם שאתם הכי שונאים? חח ברור.. נכנסים לאקווריום מלא צלופחים, דיונונים, תמנונים, סרטנים ושאר דברים מגעילים לשחות איתם? כןןן מסוגלים לאכול ג'וק?לא=\ מגעיל מדיי נפרדים מהחבר/ה שלכם?אם זה בן אדם שאני אוהבת אז לא.. מעתיקים כל מלה, אות, מספר, פרסומת וכו' שיש בדפי זהב? חחח כן... הורגים את אמא שלכם?ל=א=\ עושים בנג'י בסופרלנד?ברור..! עושים קרחת?כןן!! שיער צומח רצים בעירום ברחוב?חח כן.. עולים על רכבת ההרים הכי מפחידה שיש בעולם? ברור.. עושים ניתוח להגדלת הראש ככה שהוא יגיע לגובה מטר וחצי ולרוחב מטר? ל=א לא נראלי שאפשר להחזיר אתזה למצב שהוא היה לפני.. עושים סקס עם מישהו שלא מושך אתכם?אולי.. אוכלים לבד מגש פיצה שלם שהתוספת היחידה היא אנשובי?חח..כן.. מתנשקים בפה למשך כמה דקות עם הבן אדם הכי מכוער בעולם? ברור שכן.. מתאבדים?לא כי מה שווה המיליון דולר? נכשלים בכוונה במבחן הכי חשוב בחיים שלכם?כן כשיהיה לי מיליון דולר אני לא אצטרך עוד ללמוד!! הורגים בן אדם שאתם מכירים [לא חבר טוב, אבל כן בנאדם שמכירים]?לא=\ אוכלים בשר אדם?לא=\ לועסים שבוע שלם אותו מסטיק שיוצא מהפה אך ורק כשאוכלים ומצחצחים שיניים?איכסהההה לא..! הולכים סתם לבן אדם ברחוב ויורקים עליו?לא=\ שורפים ספר תנ"ך?לאאא!! גורמים לאנשים שאתם הכי אוהבים לשנוא אתכם?כן..יכול להיות..בכל זאת אנשים חדשים תמיד אפשר להכיר.. מסתגרים בבית במשך שנה שלמה בלי לראות אף אחד [ושישלחו לכם אוכל הביתה או משהו]? חחח כן מגניב=] מוכנים להיות עיוורים-חירשים-ואילמים לכל החיים?ממש לא.. מה שווה הכסף כשאין את כל זה?? מתחתנים חתונה קתולית (כזאת שאי אפשר להתגרש) עם אדם שאתם לא מכירים? לא זה סתם הורס תחיים.. שוחים במשך רבע שעה בנהר מלא תנינים? חחח כן כי זה נשמע מגניב.. מקעקעים את 2 הידיים שלכם באופן מלא (יענו שרוול) בלי לראות את הדוגמא שמקעקעים עליכם עד שהיא כבר עליכם? כן..תמיד אפשר להוריד בליזר.. מפילים על הילד שלכם מקרר על הראש?ל=א עושים את הדבר שאתם הכי מפחדים ממנו (כמו להיות במקום ממש ממש גבוה למי שיש לו פחד גבהים)? חחח כןןן..! מתאסלמים?לא..! מתחילים מחדש את 12 שנות הלימוד של בית ספר?בחייםםםם לאאא..1!!!! גם אם זה 20 מיליון דולר\= מוכנים לשרת בצבא 10 שנים? בהחלט=] לא שומעים שום מוזיקה עד סוף חייכם?אין מצב.. לא מגדלים יותר בע"ח בבית?חחח אין בעיה.. לא קוראים שום סוג של ספר כלשהו עד סוף החיים שלכם? אין אפשרות כזו.. יושבים בכלא במשך חמש שנים, עם תנאי מזון ושתייה טובים, מותר לכם לנגן ולשמוע מוזיקה, לקרוא מלא ספרים, אבל אסור לכם לדבר עם אנשים?אני יתחרפן מה זה שווה? מוכנים לא לשמוע מוזיקה 3 שנים?כן מוכנה.. הופכים לחתול?חחח איכךך רק לא חתול... מוותרים על קשר עם אדם כלשהו (אתם לא יודעים איזה, אם אתם קשורים אליו מאוד או שלא)?אולי... מוכנים להיות בחדר סגור עם הדבר שאתם הכי מפחדים ממנו? כן.. הופכים להיות ילדים יחידים (למי שיש אחים)/ילדים עם אחים (לאלו שהם יחידים)?סבבה... מוכנים להצטלם בעירום?כן.. לומדים את כל ספרי הארי פוטר בע"פ?חחח אני כבר יודעת... נותנים למישהו לשבור לכם את שתי הרגליים?ברורר אוכלים צפרדע וחלזון?לא לא אוכלים יותר שוקולד?ל=אאאאא אין חיים בלי שוקולד לא משתמשים לעולם יותר בחשמל?אוקיוש..=] לבנות - לא מורידות בחיים שערות ברגליים בשום דרך (וגם לא חימצון)?חחח לא..! הייתם צובעים את השיער לורוד ושהוא יהיה ככה שנה? חחח כןןןןן!! מתחתנים עם מישהו שאתם לא רוצים [בלי להתגרש]?לאא.. טסים במטוס ממש לא בטוח עם 80% סיכוי התרסקות?כנוש... מפסיקים במשך 20 שנה לעסוק בתחביב האהוב עליכם?חחח סבבה.. לא רואים את המשפחה שלכם במשך 10 שנים?לא=[ משתתפים בסרט פורנו ושוכבים עם כל הצוות?חח לא.. מוכנים לעבוד במשרה של מורה במשך 30 שנים?חחח כן..יש לי מלא כסף לא?? מתמכרים לסמים קשים ונהיים כאלה ג'אנקים מגעילים?חח לא... מוכנים לוותר על כל ימי ההולדת שלכם?חחח בטח יביאו לי מתנות תמיד אני עשירה לא?? לא מדברים יותר בטלפון/פלאפון?אין מצב.. מוכנים לא להתאהב יותר אף פעם עד סוף החיים שלכם?כן כבר קרה פעם אחת וזה לא היה משו.. מוותרים על הערכים והעקרונות שלכם?בחיים לא! חיים בתוך קורת גג רעועה שכל יום תוכלו לאכול רק לחם ומים ולהתנזר מבנים או בנות לכל שארית חייכם?חחח לא... מוותרים לגמרי על חוש הטעם והריח שלכם?לא.. עוברים לגור לשנה באי בודד לבד?יאללה בכיף=] מבצעים פשע לא גדול (שיושבים עליו למשל חצי שנה בכלא) ומפלילים חבר שלכם?חח לא... מפסיקים לשחק משחקי פורום לנצח? אוקי.. מוותרים לכל החיים על המאכל שאתם הכי אוהבים?אוקיי=] מנתקים קשר עם כל מי שאתם מכירים ועוברים לגור באי בודד רק עם הבן אדם שאתם הכי שונאים בעולם למשך 10 שנים?חחחחחחחח מההה?? עושים הסרת שיער בלייזר משיער הראש והגבות (ואסור לכם אחר כך להשתיל שיער)?לא=\ אוכלים במשך שבוע רק אוכל של כלבים וחתולים (ומים, כמובן)? לא... עושים השתלת זנב?לא שומעים את האמן השנוא עליכם ביותר במשך 20 שנה כל יום לפחות חצי שעה? סבבה... מוכנים להכשל בכל הבגרויות?ברוררר.. מוכנים להקליד את כל הפרק של האות א' בספר הטלפונים של העיר תל אביב?חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.... מקדישים את כל חייכם למדע (רק מחקרים, ניסויים וכאלה)?ואווו בכיףףף מסכימים לחיות כל החיים שלכם עם פוביה מוזרה כלשהי (לדוגמא מציפורים, חיות, צבעים, מים)?חח לא=\ עוברים את אחת השנים הנוראיות ביותר שעברו עליכם בחיים כשאתם לא יכולים לשנות שום דבר?לא=\ כורתים את אחת הידיים או הרגליים?לא=\ עולים 150 ק"ג?לא=\ נהיים אילמים לשנה שלמה?לא=\ לא נוגעים במחשב לשנתיים?בכיף... הורגים חיה?לא=\

אז בואי נראה....

מעתיקים כל מלה, אות, מספר, פרסומת וכו' שיש בדפי זהב - למה לא, שווה את זה... עושים בנג'י בסופרלנד - עשיתי את זה וגם שילמתי 50 ש"ח.. היה כיף!! עושים קרחת - אם נינט עשתה.... סתם... למה לא? שיער גדל עולים על רכבת ההרים הכי מפחידה שיש בעולם - גם בלי תשלום... אוכלים לבד מגש פיצה שלם שהתוספת היחידה היא אנשובי - נתגבר.... שורפים ספר תנ"ך - אני אתאיסטית... התנ"ך לא אומר לי כלום, באופן כללי יש לי בעיה עם שריפת ספרים... אבל תמורת דולר... עושים את הדבר שאתם הכי מפחדים ממנו (כמו להיות במקום ממש ממש גבוה למי שיש לו פחד גבהים) - נשמע כיף מוכנים לשרת בצבא 10 שנים - הייתי חושבת על זה.. לא מגדלים יותר בע"ח בבית - גם אף פעם לא גידלתי לומדים את כל ספרי הארי פוטר בע"פ - למרות שאני יודעת שזה יהיה קצת קשה עם השמות שלהם שם... אבל זה יהיה שווה את זה.. אוכלים צפרדע וחלזון - בצרפת אוכלים את זה כל הזמן לא? אז אפשר לנסות... הייתם צובעים את השיער לורוד ושהוא יהיה ככה שנה - אולי אני אהיה מוזרה... אבל עשירה... מוכנים לוותר על כל ימי ההולדת שלכם - עם הכסף שיהיה לי... כל יום אני יכולה לעשות יום הולדת מוכנים להקליד את כל הפרק של האות א' בספר הטלפונים של העיר תל אביב - הייתי מוכנה לדפי זהב שלם... לא? וזה הכל פחות או יותר.. שאר הדברים נראים לי או הזויים מדי או מיותרים מדי....

סקר ענק

פשוט כתבתי מה כן הייתי מוכנה לעשות ... ככה זה מקצר ת'הודעה ויותר מענין לקרוא , מאשר שווווווב הכל.. תחשבו על זה... בשביל מליון דולר הייתם: נכנסים לאקווריום מלא צלופחים, דיונונים, תמנונים, סרטנים ושאר דברים מגעילים לשחות איתם? מסוגלים לאכול ג'וק? עושים בנג'י בסופרלנד? רצים בעירום ברחוב? עולים על רכבת ההרים הכי מפחידה שיש בעולם? מתנשקים בפה למשך כמה דקות עם הבן אדם הכי מכוער בעולם? לועסים שבוע שלם אותו מסטיק שיוצא מהפה אך ורק כשאוכלים ומצחצחים שיניים? הולכים סתם לבן אדם ברחוב ויורקים עליו? עושים את הדבר שאתם הכי מפחדים ממנו (כמו להיות במקום ממש ממש גבוה למי שיש לו פחד גבהים)? מתחילים מחדש את 12 שנות הלימוד של בית ספר? מוכנים לשרת בצבא 10 שנים? לא מגדלים יותר בע"ח בבית? לומדים את כל ספרי הארי פוטר בע"פ? נותנים למישהו לשבור לכם את שתי הרגליים? הייתם צובעים את השיער לורוד ושהוא יהיה ככה שנה? מוכנים להקליד את כל הפרק של האות א' בספר הטלפונים של העיר תל אביב? הורגים חיה? תלוי איזו... ג'וקים ושאר מעללים- ברור.... אותי מעניין מאיפה הבאת ת'שאלות האלו.. ויש כמה שדי חוזרות על עצמן.. אהבתי , מעורר מחשבה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר