תקופה שהסתיימה

היי בננות, מה שלומכן? ביום שני עזבתי את העבודה שלי. יותר נכון להגיד, שהעזיבו אותי. החוויה הזו, של שנה וחצי, שאמנם פרחתי ושיגשגתי מבחינה מקצועית וכלכלית, זו הייתה אחת החוויות הלא מוצלחות שאדם יכול לחוות בחייו. כסף לא קונה אושר, מה שקונה אושר זה בריאות, אהבה, משפחה וחברים קרובים, ותעסוקה. יש הבדל בין פרנסה לבין תעסוקה. פרנסה מביאה עושר, ותעסוקה מביאה סיפוק. והסיפוק -הוא שמביא אושר. העבודה הזאת גרמה לי להתרחק מכל מה שהיה לי חשוב בחיים. מהמשפחה, מחברות, מכן...הפורום שהוא הבית השני שלי. רוב הבעיות שהיו לי עם אילן נגרמו מהעבודה הזאת ומהאדם שהפכתי להיות. אז שתדעו... חזרתי. ובגדול. אני פה בשבילכן, מתי שתרצו. בשביל עצה, חיבוק, הכל. אני לעולם לא אעזוב אתכן. אוהבת מאוד, לירן

איזה כיףףף!!! :]

סוף סוף יש אנשים פה קבוע חחח לא שאני מעבירה ביקורת כי אני בעצמי ל נכנסתי לפה כבר שבוע בערך אבלל יופי שיש לך זמן אני מצפה לכזה זמן כבר בערך שנה חח

לירן

כיף לשמוע מימך שוב! אני ממש שמחה בישבילך שהסתדרת :) לפחות לבינתיים. לכולם יש מכשולים בחיים בין אם הם גדולים או קטנים. בין אם זה ניראה לך משהו שניתן לסידיור ובין זה ניראה כמו משהו שישאר צלקת עמוקה לתמיד. ושתדעי, שגם אנחנו תמיד, אבל תמיד פה בישבילך לוליטה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר