טוב אז אני אכתוב.. פשוט כי אין אף אחד אחר..

בננות, פשוט רציתי לשתף אתכן.. שמתחיל להיות לי ממש טוב. לא, בעצם ממשיך. האמת שניתקנו קשר כבר לפני שלושה שבועות בערך, אני באמת לא זוכרת בדיוק, ואני לגמרי בסדר עם זה. לא, אני לא אשקר, אני עדיין חושבת עליו, ומתגעגעת, אבל ממש ממש לא כמו פעם. וטוב לי עם זה כל כך. והוא, שחזרנו להיות בקשר ממש קרוב, ובהתחלה הרגשתי טיפה מנוצלת, אבל הבנתי שהוא באמת מרגיש נוח לדבר איתי, ובאמת אוהב אותי, וזה פשוט עושה לי טוב. והוא.. הוא איתה, וטוב להם. וטוב לי שטוב להם. אפילו שאנחנו לא יכולים להיות בקשר שאני רוצה שנהיה, כי הוא אוהב אותה וזה עושה לו טוב, והעיקר שיהיה לו טוב. והוא, שאמר לי שאני חשובה לו, ושהוא לא ידע שגם הוא חשוב לי ככה, ושהוא רוצה שניפגש, ובלה בלה בלה, ובלה בלה בלה, ומצטער, ועוד קצת בלה בלה בלה. נראה כבר מה יהיה איתו. והוא.. שאני מתה עליו. באמת. הוא השתנה הלוך ושוב בצורה כל כך קיצונית בשנתיים האחרונות. והוא פשוט בנאדם טוב. הוא גם עושה לי טוב, מצחיק אותי ומעודד אותי. ואני לא בטוחה מה אני מרגישה כלפיו. כי זה קצת יותר מסתם ידיד. אבל אני גאה בעצמי- כי אני לא מתחרפנת. נוח לי איתו וזה לא מוזר כי אני רוצה אותו או משהו. אם הוא היה רומז, או רוצה, או אומר- אני מניחה שדווקא הייתי שמחה. אבל טוב לי עם המצב כמו שהוא. ובסה"כ. טוב לי. ומוזר לי ממש. התרגלתי לכאב. התחלתי לאהוב אותו. ממש נהניתי מהסבל. ו.. טוב לי פתאום. אבל היי, הבטחתן לי, וגם אני לעצמי. אז הנה(: כמו בקטע שכתבתי היום- מצאתי אותו. את השקט. ההוא שאחרי הסערה. 3>

כנסי....

זה ממש ממש ריגש אותי ותאמת שקרה לי משהו נורא דומה (יכול להיות שכראת או תקראי) וגם את פשות מזכירה לי בת בכיתה שלי שאני מאד מעריכה שכוראים לה דנה... בקיצור ממש ממש התרגשתי ואני ממש ממש מבינה אותך ... :) הכי הכי חשוב שאף פעם לא תתבאסי בגלל משהו או מישהו (יש משפט מאד חכם .. Dont Worry By Happy) שאני משתדלת לחיות בדרכו. אז אם את רוצה את יודעת שאני וגם כל הבנות פה (אני חושבת) תומכות בך אז תמשיכי לכתוב..

איזה כיף להכנס לקרוא הודעה כזאת

באמת שהגיע הזמן שיהיה לך קצת שקט אני כלכך שמחה בשבילך!!! באמת כלכך כיף לדעת שטוב לך מגיע לך אושר דנדוש את ילדה מדהימה ואני יודעת שהגבתי על זה כבר אבל.. גם אם זה לא תמיד נראה ככה אני פה תמיד

דנה

כמה אני אוהבת אותך את יודעת? אני ממש אבל ממש שמחה בישבילך! הלוואי וכולנו היינו מגיעים לאותו מצב של איזון :) ושתדעי ששום דבר, אף פעם לא מושלם. דברי איתי, אני אשמח לעזור כמה שיותר נשיקות ליפה שלי

אני אוהבת אותך...

פשוט אוהבת אותך... ואין מה לומר יותר מזה חוץ מזה שאני שמחה בשבילך כל כך... תמיד פה..

לדנה

ועוד דבר את ממש ממש ממש מפגרת תראי את כל הבנות שמחות וכל מיני ואת ממש כמו מפגרת מדברת רק על עצמך אפחת לא שמה עלייך פה ואל תבואי אליי אחרי זה בסוג של פוזות כאלה כי לא כדאי לך. אני רק אומרת את זה כי זאת דעתי.!

תגובה לדנה

טוב לדעתי את ממש מפגרת מכוערת מטומטמת את מפגרת, וממש זנזונת! אין מילים פשוט, נכון את לא מכירה אותי, אבל אני אותך מכירה טוב טוב. אז כדאי שתיזהרי כי אני חושבת שאת ממש ממש ממש בנאדם מגעיל, זאת דעתי, ושלא נדבר על הצורה שאת קופצת מאחד לאחד. גועל נפש

אהא.. חבל לך על הזמן!

אין את לא מבינה, כל יומיים אחד אחר (: האמת? כבר המון זמן לא קיבלתי כל כך הרבה מחמאות:P איזה כיף לי((: אגב- כתבת מפגרת פעמיים.. (: ואני המפגרת.. טווווווווב [: אה ואני אשמח לדעת מאיפה את מכירה אותי כל כך טוב(: או שאולי אני צריכה לומר מכיר?! יאאלללההההה(: אני אגואיסטית, מגעילה, מכוערת, מטומטמת, מפגרת וזנזונת ((: סגרנו?! מעולה. האיקס? צד ימין למעלה (:

מי מי את בכלל

מה מכיר יא חתיכת מטומטמת אני מכירה אותך טוב טוב סמכי עליי מותק, שמעתי ושמעתי הרבה, אז תורידי מעצמך

טוב אז אני אכתוב.. פשוט כי אין אף אחד אחר..

בננות, פשוט רציתי לשתף אתכן.. שמתחיל להיות לי ממש טוב. לא, בעצם ממשיך. האמת שניתקנו קשר כבר לפני שלושה שבועות בערך, אני באמת לא זוכרת בדיוק, ואני לגמרי בסדר עם זה. לא, אני לא אשקר, אני עדיין חושבת עליו, ומתגעגעת, אבל ממש ממש לא כמו פעם. וטוב לי עם זה כל כך. והוא, שחזרנו להיות בקשר ממש קרוב, ובהתחלה הרגשתי טיפה מנוצלת, אבל הבנתי שהוא באמת מרגיש נוח לדבר איתי, ובאמת אוהב אותי, וזה פשוט עושה לי טוב. והוא.. הוא איתה, וטוב להם. וטוב לי שטוב להם. אפילו שאנחנו לא יכולים להיות בקשר שאני רוצה שנהיה, כי הוא אוהב אותה וזה עושה לו טוב, והעיקר שיהיה לו טוב. והוא, שאמר לי שאני חשובה לו, ושהוא לא ידע שגם הוא חשוב לי ככה, ושהוא רוצה שניפגש, ובלה בלה בלה, ובלה בלה בלה, ומצטער, ועוד קצת בלה בלה בלה. נראה כבר מה יהיה איתו. והוא.. שאני מתה עליו. באמת. הוא השתנה הלוך ושוב בצורה כל כך קיצונית בשנתיים האחרונות. והוא פשוט בנאדם טוב. הוא גם עושה לי טוב, מצחיק אותי ומעודד אותי. ואני לא בטוחה מה אני מרגישה כלפיו. כי זה קצת יותר מסתם ידיד. אבל אני גאה בעצמי- כי אני לא מתחרפנת. נוח לי איתו וזה לא מוזר כי אני רוצה אותו או משהו. אם הוא היה רומז, או רוצה, או אומר- אני מניחה שדווקא הייתי שמחה. אבל טוב לי עם המצב כמו שהוא. ובסה"כ. טוב לי. ומוזר לי ממש. התרגלתי לכאב. התחלתי לאהוב אותו. ממש נהניתי מהסבל. ו.. טוב לי פתאום. אבל היי, הבטחתן לי, וגם אני לעצמי. אז הנה(: כמו בקטע שכתבתי היום- מצאתי אותו. את השקט. ההוא שאחרי הסערה. 3>

לדנה ורווית

לדנה את ביכלל לא מפגרת ולא זנזונת את אחלה האבתי את הסיפור והוא יפה לרווית מה לא הולך לך ותאמיני שאת האית מתה להיות כצת זנזונת מידיי פעם

אממ.. :/

זה לא סיפור, זה החיים שלי. תודה על התמיכה [?] נא לא להתייחס לשטויות שנכתבו מקודם, יש לי הרגשה שאני יודעת מה הולך פה. שני, כשאת רואה את זה, אני אשמח אם תמחקי את כל השרשור הזה, באמת שאין לי כוח לשטויות האלה. דנה 3>

ומה בדיוק הולך פה?

ומה בדיוק הולך פה?! א מוכנה להגיד לי? את זבל רק שתדעי וכן אני מכירה אותך דרך אייבי קוראים לי מעין ואני שונאת אותךל על מה שעשית לו ואני ימרר לך את החייים ואני נשבעת לך שאם הוא יגלה דרכך שאני מדברת איתך ומתערבת אני יהרוג אותך!!! אני נשבעת שאם לא תתנצלי בפניו אני ימרר לך את החיים!!!! \

חמודה..

קודם כל לא מפתיע אותי שאת קשורה אליו. דבר שני, מה שאמרת פה מראה לי כמה שאת לא ילדה פיקחית במיוחד, כי את מכירה רק צד אחד של הסיפור. דבר שלישי, אין לך מה לדאוג חמודה, הוא לא "יגלה" כלום. דבר רביעי, אני לא אתנצל בפניו ולא כלום, כי פשוט לא מגיע לו, אבל אני גם לא צריכה התנצלות ממנו, אז זה מתקזז. ודבר אחרון, הוא ביקש אני אצא לו מהחיים, ואני יותר משמחה מלעשות את זה. סגרנו את העניין? שוב, האיקס? צד ימין למעלה.

אני לא יודעת אם שווה להגיב.. הרמה שלך לא משהו.. אבל בקיצור יא חתיכת נרקיסיסט מטומטם מי לעזאזל אתה חושב שאתה שתדבר עליה ככה?? במיוחד בפורום הזה.. אתה לא חלק ממנו אז אתה מוזמן לעוף מפה!! ואם האישיות שלך היתה קצת פחות רדודה שטחית מטומטמת ובנאלית היית שם לב לדברים שקורים מסביבך, ואולי לא ישר מאשים או מדבר על דברים שאין לך אפילו מושג קלוש לגביהם!! בכל מקרה תשקול לא לכתוב יותר כלום טוב?? הרי אף אחד לא באמת רוצה להקשיב... ביייי..=]

חמודה..

קודם כל לא מפתיע אותי שאת קשורה אליו. דבר שני, מה שאמרת פה מראה לי כמה שאת לא ילדה פיקחית במיוחד, כי את מכירה רק צד אחד של הסיפור. דבר שלישי, אין לך מה לדאוג חמודה, הוא לא "יגלה" כלום. דבר רביעי, אני לא אתנצל בפניו ולא כלום, כי פשוט לא מגיע לו, אבל אני גם לא צריכה התנצלות ממנו, אז זה מתקזז. ודבר אחרון, הוא ביקש אני אצא לו מהחיים, ואני יותר משמחה מלעשות את זה. סגרנו את העניין? שוב, האיקס? צד ימין למעלה.

שוב? את ממש מצחיקה

תקשיבי לי טוב, אני לא פיקחית במיוחד?! וכשאת שלחת הילדה הזאת עליו? לא היא לא שמעה צד אחד של הסיפור?! אני מכירה את הסיפור שלכם מההתחלה חמודה שלי! ישבנו יום אחד והוא סיפר לי ההככלל!! ולדעתי, כמה שהוא הגן עלייך! וכמה שהוא הצדיק אותך!! את ממש אבל פשוט ממש מגעילה שיהיה לך ברור! את חושבת שהוא לא שמח להעיף אותך מהחיים שלו?! שמח שמח אבל מבואס!! לפני שעה וחצי סיימתי שיחה של איזה שעתיים איתו! הוא מאושר מזה שאתם לא מדברים! אבל גם מבואס.. כמה שאני לא מבינה. לצערי הרב את עדיין קצת חשובה לו או אכפת לו ממך כמה שאני לא מבינה את זה וכמה שאני עצבנית על זה! אבל תקשיבי לי טוב טוב אני לא פיקחית?! הא?! את פשוט מגעילה אותי שיהיה לך ברור את מגעילה! ומה ששלחת את הילדה הזאת! ואם היא תדבר איתו עוד פעם אני יראה לה מה זה חמולה מתוקה שלי! אז שתיזהר ושתזהר מהר מאד! וגם את! לא צריך אל תתנצלי אבל תביני כמה זבל של בנאדם את חמודה שלי! ושוב? האיס בצד ימין למעלה הזה שלך.. מפגר ואת חושבת שאת שווה משו?! שאת מצחיקה? אז תרגעי חמודה שלי ותרגעי מהר
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר