לעשות בדיקת איידס למרות הגלולות?

היי, אני קוראת סמויה פה כבר כמה שבועות ונראה שהפורום ממש כיפי! אז החלטתי להראות את עצמי קצת ולשאול שאלה: יש לי חבר מדהים כבר שנה וחצי ואני מה זה סומכת עליו. לא היו לו הרבה לפניי ובכלל הוא מותק כזה. לאחרונה התחלתי עם גלולות [חודש וחצי ככה.. רשמו לי פמינט, ניקה לי את הפנים יופי!] אבל אני עדיין לא מסכימה לרדת מקונדומים! מה לעשות פרנואידית.. אתן חושבות שלגיטימי מצדי לגרור את החבר לבדיקת איידס משותפת לפני שעוברים לגלולות סופית? אני מפחדת שהוא יחשוב שאני לא סומכת עליו או משהו. נראה לכם שהוא יבין..? מישהי כאן עשתה את הבדיקה פעם עם החבר? תודה..

היי יפית..

ממ אני קצת צעירה בשביל זה ברמת העיקרון.. אז לא- לא הייתי במצב כזה בעבר. אבל- אין פה בכלל שאלה. זה הבריאות שלך וזה החיים שלך. תסבירי לו שזה לא קשור ללסמוך עליו או לא- את פשוט לא רוצה לקחת סיכון. אני בטוחה שהוא יבין. בהצלחה(:

תודה דנה :)

אני אנסה לומר לו שפשוט יש בזה יתרונות גם בשבילו, אחרי בדיקה אחת קטנה ומסכנה הוא גם מקבל יחסי מין יותר כיפיים וגם חברה יותר כוסית עם עור פנים חלק :)

היי, אני קוראת סמויה פה כבר כמה שבועות ונראה שהפורום ממש כיפי! אז החלטתי להראות את עצמי קצת ולשאול שאלה: יש לי חבר מדהים כבר שנה וחצי ואני מה זה סומכת עליו. לא היו לו הרבה לפניי ובכלל הוא מותק כזה. לאחרונה התחלתי עם גלולות [חודש וחצי ככה.. רשמו לי פמינט, ניקה לי את הפנים יופי!] אבל אני עדיין לא מסכימה לרדת מקונדומים! מה לעשות פרנואידית.. אתן חושבות שלגיטימי מצדי לגרור את החבר לבדיקת איידס משותפת לפני שעוברים לגלולות סופית? אני מפחדת שהוא יחשוב שאני לא סומכת עליו או משהו. נראה לכם שהוא יבין..? מישהי כאן עשתה את הבדיקה פעם עם החבר? תודה..

אני שמחה שאת משתמשת בגלולות וקונדום יחד

שמעי זה די פשוט צריך להיות, אתה רוצה בלי קונדום בוא נבדוק שאין מחלות נוריד את זה מהראש ונהנה בשקט... אל תתפשרי על זה!

תודה דנה :)

אני אנסה לומר לו שפשוט יש בזה יתרונות גם בשבילו, אחרי בדיקה אחת קטנה ומסכנה הוא גם מקבל יחסי מין יותר כיפיים וגם חברה יותר כוסית עם עור פנים חלק :)

אם הוא אוהב אותך הוא יסכים לעשות את הבדיקה ולא ישאל שאלות

בדיקת איידס

להבחין ברגע הראשון ובפרט בשעות החשיכה מי זה מי וגם כדי לבדוק, הם יצטרכו להרים את הרגל אבן מהגז ל פאונדרס
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר