שאלה לבנות

שאלה לבנות

הי בנות, מצטער שאני נמצא בפורום שמיועד לבנות בלבד, אבל יש לי שאלה (לבוגרות שבכן): יש סיכוי שתצאו עם מכוערים? כי בגלל שאני די מכוער אז אני מפחד להתחיל עם בנות. מה דעתכן על הנושא (שוק הבשר)?

אני אולי פחות גדולה בגיל, אבל בהתנהגות כן.

לי לא היה משנה המראה החיצוני. כל עוד שמישהו מכוער לא יגיד לי שאני מכוערת אז זה לא היה משנה לי. (חוץ מזה שאני כרגע דלוקה על מישהו שלא נחשב הכי חתיך ונחשב גם לא הכי חכם, אז אתה רואה שזה לא תמיד משנה..) בהצלחה

מזה מכוער אצלך?

לא יודעת מה איתך אבל לא כל אחד יש טעם שונה! מה שלדעתי יהיה שווה לדעת אחים שלי הוא ממש לא שווה... מה שלדעתי לא שווה לדעת חברות שלי הוא ממש שווה!... מבין זה תלוי מה הטעם של מי שאתה פוגש... אל תתעסק בזה הרבה וזה יגיע כבר לבד! מילה שלי..

יופי זה עניין של טעם אז שחרר

חוץ מזה מה שחשוב זה האופי ולא היופי

כמה שאני אוהב יפות נפש

מצטער שאני ממשיך להגיב בפורום שלכן, בנות, אבל למה אתן מתחזות למי שאתן לא? אנחנו חיים בעולם שמקדש יופי. זה מתחיל מהתקשורת, וכן- אנחנו גם מתוכנתים בראש להימשך אל היפה (החזק). אני סטרייט מכיוון שאני נמשך פיזית לבחורות, ואתן סטרייטיות מכיוון שאתן נמשכות פיזית לבחורים (זה בביוכימיה שלנו). זה נחמד ויפה לכתוב מאחורי המקלדת דברים מעודדים ויפים, אבל המציאות שונה לגמרי. ברור שיש אנשים יותר שטחיים ויש קצת פחות שטחיים, אבל כל איש מקצוע יגיד לכן שאי אפשר לנהל מערכת יחסים ללא משיכה פיזית. ומה לעשות שלאנשים יפים הרבה יותר קל בקטע הזה. לא קל להיות מכוער. אבל תודה בכל אופן, בנות. נ.ב ראיתן איזה שם בחרתי?

ממ.. אז ככה..

יש משהו במה שאתה אומר. מן הסתם, כשמישהו יפה- יימשכו אליו יותר, מאשר מישהו "מכוער". השאלה היא: מה זה "מכוער"? אולי אתה רואה את עצמך ככזה אבל לך תדע, כל אחד והטעם שלו. אני לא חושבת שאני מכוערת, אבל אני ממש לא חושבת שאני יפה. ועובדה- כבר היה לי יותר מחבר אחד. חבר רציני. אם מישהי בוחנת אותך רק על פי המראה החיצוני, אז היא מראש לא שווה אותך. מי שפוסלת מראש על פי זה, בכלל לא שווה את העלבון. אני אישית, לא מסתכלת על זה בכלל. ברור שאם אני אראה מישהו מושך- אני אסתכל, ואולי אפילו אחשוב "וואו הוא נראה טוב". אבל אם אני אראה מישהו שנראה פחות טוב, ושוב- זה עניין של הגדרה. הכל יחסי. אני לעולם לא אפסול אותו. כי בסופו של דבר, בלי לייפות ובלי כלום- מה שבאמת באמת חשוב, זה האופי. היופי כבר יבוא עם האהבה. כשבאמת אוהבים- אז הבנאדם יכול להיות הכי מכוער בעולם (שוב, הכל יחסי) ובשבילך הוא יהיה הכי מדהים שיש. תוציא לעצמך מהראש את כל השטויות שהכנסת לשם עד היום, ותחיה את החיים. החיים טובים, אין סיבה שבגלל איזה מחשבה מטופשת תהרוס לעצמך. רוב הבנות אנושיות. רובן כן מחפשות משהו רציני, משהו שנמצא מתח לכל שכבות העור והלבוש. אפילו אם זה לא נראה ככה, רובן כאלה. בהצלחה בהמשך. אני כאן תמיד. דנה .

את ממש צודקת..

אז נכון יופי זה מרכיב חשוב.. אבל זה לא הכל.. ולא על פי זה נקבע קשר.. חוץ מזה שזו כבר עובדה ברורה שהיופי הוא בעיני המתבונן וקרה לי מליון פעמים ש"חתיך" בעיני הוא "איכסססס" בעיני חברה שלי.. ויכול להיות שחוסר הביטחון העצמי שלך שגורם לך לחשוב שאתה מכוער [כמו שקורה להרבה אנשים] הוא זה שפוגע לך ביחסים עם בנות.. אז תשדל להקרין המון ביטחון עצמי- עצה שלי, אישיות כובשת בהמון מקרים גוברת על חיצוניות..

שאלה לבנות

הי בנות, מצטער שאני נמצא בפורום שמיועד לבנות בלבד, אבל יש לי שאלה (לבוגרות שבכן): יש סיכוי שתצאו עם מכוערים? כי בגלל שאני די מכוער אז אני מפחד להתחיל עם בנות. מה דעתכן על הנושא (שוק הבשר)?

תלוי למה אתה קורא מכוער...

אני למשל יצאתי עם מישהו שלא נראה הכי טוב אבל עדין לא עניין אותי איך הוא נראה עניין אותי איך הוא מתנהג . ענין אותי האופי שלו . לא עניין אותי איך הוא נראה... זה באמת אז הבנות פה יפות נפש אבל אומרות את האמת שלהן! נ.ב - הסיפור שלי אמיתי . שיר

כמה שאני אוהב יפות נפש

מצטער שאני ממשיך להגיב בפורום שלכן, בנות, אבל למה אתן מתחזות למי שאתן לא? אנחנו חיים בעולם שמקדש יופי. זה מתחיל מהתקשורת, וכן- אנחנו גם מתוכנתים בראש להימשך אל היפה (החזק). אני סטרייט מכיוון שאני נמשך פיזית לבחורות, ואתן סטרייטיות מכיוון שאתן נמשכות פיזית לבחורים (זה בביוכימיה שלנו). זה נחמד ויפה לכתוב מאחורי המקלדת דברים מעודדים ויפים, אבל המציאות שונה לגמרי. ברור שיש אנשים יותר שטחיים ויש קצת פחות שטחיים, אבל כל איש מקצוע יגיד לכן שאי אפשר לנהל מערכת יחסים ללא משיכה פיזית. ומה לעשות שלאנשים יפים הרבה יותר קל בקטע הזה. לא קל להיות מכוער. אבל תודה בכל אופן, בנות. נ.ב ראיתן איזה שם בחרתי?

למה אתה חושב שלא התכוונתי ברצינות??

אני דלוקה רציני על ילד אחד שעד שאמרתי לחברה שלי כמה הוא חמוד באופי היא חשבה שהוא סתם מכוער! אחרי שנדלקתי עליו אתה יודע כמה הפסקתי להתייחס לזה שהוא לא חתיך על בעיני אחרות? פתאום האף הפחות יפה נראה לי מיוחד, צבע העיניים החום החל להראות סימנים של ירוק ושערו נראה לי יפה ורוצה ליטוף. אני חושבת שאתה צריך לשנות גישה. בנות לא נמשכות לבנים רק לפי היופי. כמובן שזה נחמד אם יש, אבל קודם כל אני מסתכלת על האופי. אחלה שם בחרת, מה זה קשור?

שאלה לבנות

אמממ..

תראה זה נכון שבנות נדלקות על בנים חתיכים ויפים אבל בד"כ כל המערכות יחסים האלה של נדלקתי עליו ממבט ראשון נגמרות מאוד מהר כשמגלים את האופי של הבן אדם.. אני חושבת שהיופי הוא בעיניי המתבונן... ואממ..כל עוד תהייה בחור מתוק מדהים וחמוד אין לי בעיה לצאת איתך.. נכון שלפעמיים בנות מסתכלות על הקנקן ולא על מה שיש בו..אבל בשביל מערכת יחסים רצינית חשוב אופי טוב..פחות חשוב עד כמה אתה חתיך... ואממ..עוד משהו.. לפי דעתי תעבוד על הדימוי העצמי שלך.. זה ממש חשוב.. אין שום סיבה שתחשוב שאתה לא נראה טוב.. אוקיי אולי אתה לא בראד פיט אבל רוב הגברים הם לא כאלה.. בהצלחה=]

אתה לא אוהב אישה בגלל שהיא יפה , היא יפה בגלל שאתה אוהב אותה.

אותו דבר ההפך.. תרכוש ביטחון ואל תפחד ליזום דברים ..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר