תגידו...

תגידו...

מה הייתם עשוים אם מישהו היה מטריד אותכם מינית? אני תמיד אמרתי שאני ידפוק לו כזה בוקס/סטירה שהוא לא יזכור איך קוראים לו. וטעיתי. אני קפאתי על המקום כמו כולם. הוא דחף לי לשון לפה ואני קפאתי. וכשקלטתי מה קורה דחפתי אותו ממני.

וואו, קרה לי..

גם אני תמיד חשבתי שאני יעיף אותו מימני בכוח.. אבל טעיתי, פשוט נתתי לו... קרה לי בידיוק מה שקרה לך.. פשוט בידיוק! גם אני אחר כך הבנתי מה קורה, והדפתי אותו אחורה... לצערי הרב זו גם הייתה הנשיקה הראשונה שלי, וזה כ"כ פאקינג השפיע עלי, ולא בדרך טובה! אבל היתגברתי על זה.. פשוט אמרתי לו בפנים שאני מחבבת אותו רק בתור ידיד, ושאני מעדיפה שזה לא יקרה שוב... הקשר שלנו לגמרי היתנתק אחרי זה.. לא דיברנו מאז מילה אחת! וכן, זה ילדותי! אבל.. יש תחושה לא נעימה כזאת כשאני רואה אותו =\\ הבנתי שזה לא אסון כזה נורא, והיתגברתי על זה.. נידלקתי על מישהו אחר, והנשיקות איתו היו חלומיות ומדהימות, שפיצו שהשכיחו מימני הכל לרגע, ופיצו על כל רע :) אם את צריכה עוד משהו, אני תמיד פה בישבילך! 3> אוהבת [והמון! ^^] לולי

ממ

סוג-של קרה לי. ילד מהכיתה נצמד אלי ונגע בי (לא קצת ביד.. נצמד לרגל שלי ולבטן..), ללא רצוני כמובן. אחרי כמה שניות העפתי אותו ממני וברחתי. הייתי קטנה ובדיוק התחלתי להבין מה זה אומר ומה הוא רצה לעשות, ושמחתי שהוא לא הספיק.. אפשר להגיד שדיי מנעתי את זה, לא? אמא שלי אמרה לי אח"כ שכמעט כל אישה/נערה קורבן למצב כזה ברגע כלשהו בחייה. לא שזה בסדר, כמובן.

הייתי רוצה להגיד שאני יסיר אותו מעלי, יעיף אותו,יכאיב לו..

אבל לא ככה קרה...זה הכניס אותי רק לשוק שלא הצלחתי לצאת ממנו ועד שמצליחים לצאת מהשוק להבין מה קורה..אז אין כוחות להעיף אותו להרחיק אותו והוא עושה מה שמתחשק לו! אף פעם לא עבר לי הדבר הזה... מקווה שאת במצב הרבה יותר טוב!

=\ אני לא מאמינה שעוד קשה לי להזכר בזה.. בסך הכל הייתי בת 13 ובחור מהכבה חשב כנראה שזה יהיה נחמד להעביר לי יד מאחור=\ ולא, לא הגבתי כמו שציפיתי.. קפאתי.. ואממ.. אני פשוט זוכרת אחר כך שבכיתי... כי הייתי מאוכזבת מעצמי..באמת מאוכזבת.. חשבתי כמוך שאני ארביץ לו או אעיף אותו או..לא יודעת אלף ואחד דברים..רק לא השתיקה הזו..והקיפאון המוחלט הזה.. אני עוד זוכרת את החיוך על הפנים שלו=\=\ ואממ..שנה שעברה כשדיברנו רק הבנות על כל העניין של הטרדה מינית סיפרתי להן... נ.ב. כל אישה שנייה בישראל עברה/תעבור הטרדה מינית.. הייתן מאמינות??

אלולי..

נראה לי כל אחת עברה חוויה דומה או תחווה במהלך חייה. לא קרה לי הטרדה עד-כדי-כך, אלא בעיקר נגיעות קטנות ומבטים רומזים (שאין בהם שום רמיזה אלא דברים מפורשים), שממש שיתקו אותי. הסתכלתי לו בעיניים ורציתי לצעוק לו' אתה לא מתבייש????' תמיד חשבתי שאצעק, שאבעט, שאעשה משהו. אבל באותו רגע קפאתי.. נראה לי אפילו עצרתי את הנשימה לרגע.. ואז הוא הלך, ואני נשארתי מאחורה, המומה ופגועה. לפני כמה זמן ראיתי מישהו שחשבתי שזה הוא.. כמעט רצתי להרביץ לו :) אבל זה לא היה הוא. כאלו שהייתי עושה משהו.. פשוט צריך להרים את הראש, להיות גאה, לא לתת לאף אחד להתקרב. ללמוד להגיד לא . ללמוד לעמוד על שלך, לדרוש את הגוף שלך לצמך. וכן, מותר להרביץ בחזרה :) אני אוהבת אותך .

זה תלוי..

תלוי אם זה חבר שהטריד אותך או מישהו כמו מורה, בוס וכאלה.. אם זה חבר לדעתי צריך לברר איתו מה הקטע - יכול להיות שהוא חשב שאת רוצה (אפילו שלא ניראה לי..) ואז לראות מה עושים. .אם זה מורה או בוס אז ישר להתלונן.. באותו רגע גם אני תמיד חושבת שאני ארביץ לו או משהו כזה אבל דוגרי אני יודעת שלא. שיהיה לך בהצלחה עם זה..

אני לא יודעת מה בדיוק קרה לך..

אבל.. אני יודעת שעכשיו אם מישהו נצמד אלי אני ישר בועטת בביצים..אינסטינקט אני מניחה.. אבל גם אינסטינקטים צריך לפתח איכשהו..

קל להגיד קשה לבצע

לא אמרתי שזה קל

ובפעם הראשונה את אולי קופאת אבל.. כמה פעמים את הולכת לתת לאנשים לעשות לך דברים כאלה? אני לא מוכנה לתת למשהו כזה לקרות שוב..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר