אני חושבת שאני מאוהבת

וזה לא דבר טוב לי.. לא טוב בכלל כי הוא רחוק ואסור.. כ"כ אסור.. וגדול ומסתורי.. אני לא יכולה.. נכון? זה לא מה שנדמה לי.. בבקשה שלא..?

זה קורה.

תשמעי, אניל א יודעת איך להגיד לך את זה .. אבל פעם חשבתיש אני אוהבת מישהו, וכשאהבתי אותו באמת (את אותו אחד), זה היה כל-כך שונה, הרבה יותר בוגר, יותר עמוק. ובכל זאת, הייתי בטוחה שאהבתי אותו בתקופה שלפני.. זו סתם היתה הידלקות מאוד מאוד חזקה , לגבי האישיות שלו והתכונות שלו וכל מה שהוא... אבל לא הכרתי אותו באמת.. כל מקרה, דבר שני שרציתי להגיד... אהבה במרחק - זה דבר קשה!!! באמת שזה דבר קשה, וזה דורש ממך הרבה. ומצד נשי - זה דבר נפלא. אל תרתעי מזה!!!! זה נפלא, זה טוב, זה מגעגע, זה חוויתי. אל תשללי את זה בגלל זה. ושתהיה לך אהבה נעימה :) וכן, מותר. מותררררררררררררררר. מגיע לך. למה שלא ?

אממממממממ..

בטח שמותר.. גם רצוי.. אבל לא ככה.. לא כשזה מסובך ומוזר מידי.. רק פעם אחת ציפיתי שהכל ילך חלק.. שאני אוהבת מישהו והוא אוהב אותי ואנחנו קרובים וחיים באושר עד סוף החיים.. כמובן שזה לא ככה.. אני מעדיפה רק לחכות ולא לפתח ציפיות מיותרות יהיה טוב..

אני חושבת שאני מאוהבת

וזה לא דבר טוב לי.. לא טוב בכלל כי הוא רחוק ואסור.. כ"כ אסור.. וגדול ומסתורי.. אני לא יכולה.. נכון? זה לא מה שנדמה לי.. בבקשה שלא..?

גם אני חושבת שאני מאוהבת!!

הלווי והיה אפשר לדעת מה הוא חושב !

בידיוק באותו מצב...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר