יש לי שאלה רצינית

יש לי שאלה היא שאלה קצת קיצונית אבל זה למידע כללי.רציתי לדעת עם כשה נערה או אישה או לא משנה מי כאילו במחזור והיא מקיימת יחסי מין אז היא נכנסת להריון? זותומרת עם היא תיקח גלולות וקונדום או שזה אותו הדבר כמו שהיא מקיימת יחסים בלי מחזור? זה לא שאני קיימתי או חושבת על לקיים לאאא אני רק שואלת כי דברתי על זה עם חברה שלי ולא ידענו מה לענות אחת לשניה חח XD מקווה לדעת

כנסי חמודה.

אין שום אפשרות בעולם להיכנס להריון בזמן שאת במחזור. (בזמן הוסת, כשאת מדממת - מבחינה ביולוגית אין לך שום אפשרות להיכנס להריון.) את לא צריכה לא גלולות ולא קונדום, אם זאת השאלה. מצד שני, לקיים יחסי-מין בזמן מחזור זה ממש לא נראה לי כדבר סימפטי,(אולי אפילו כואב, ומעבר לזה - לא מגעיל את בן-זוגך להכניס את האיבר שלו למקום מדמם??) בנוסף,(אם זה מעניין אותך), על פי ההלכה אסור לגבר ואישה לקיים יחסי מין בזמן שהאישה נדה (בזמן שהאישה במחזור.) זה מלוכלך, יכול להכאיב, וסתם לא סיפור כייפי. חכי שבוע, מה קרה? אם את מעוניינת בהסבר ביולוגי מעמיק תגידי.. חופשי

אני רק רוצה להוסיף משהו חשוב.

גם אם תחליטו לקיים יחסיםן בזמן מחזור או לא בזמן מחזור תמיד חייב להיות קונדום ולא בגלל חשש להריון אלה נגד מחלות מין!! כל עוד שלא עוברים [הבת והבן] בדיקות של מחלות מין לא מורידים את הקונדום! וגלולות אם אפשר תמיד מומלץ..!

תודה אבל כנסו שניה

אמ קרה לי צקרה נורא..יותר נכון לחברה שלי:היא בת 16 והיא ביום שישי הזה יצא החוצה עם חבר'ה לטייל אני לא יצאתי איתה באותו יום כי לא יכולתי והיא יצאה לבד עם עוד שלוש בנים הם השתכרו ושתי מהם שכבו איתה באותו יום והיא היתה ממש שיכורה שאפילו לא זכרה את זה וביום הבא הם ספרו לה היא לא לקחה גלולות ולא כלום אבל היא לא היתה במחזור אז. עכשיו היום יום שני והיא ממש מפחדת להכנס להריון כי אחד הבנים גמר אליה אבל לא בתוך אלה מחוץ הוא אמר שהוא גמר לה על הכוס בלי גסה מה היא יכולה לעשות כדי למנוע הריון?

אוקי =\

יכול להיות שהבנים האלה אמרו את זה סתם, בתור תעלול, או מטרה מפגרת להצחיק. הילדה הזו צריכה ללכת ליקנות בדיקת הריון, ודחוף! מה היא חושבת לעצמה יושבת ככה בבית כל היום? שתעשה משהו! כי מצד שני זה כן יכול להיות אמיתי.. למרות שלא משנה כמה שיכורה היא הייתה אני משערת שהיא תיזכור דבר כזה... האמת שגם לידיד טוב מאוד שלי קרה אותו הדבר. הם ניבהלו כי הקונדום ניקרע, הוא רץ ליקנות לה בדיקת הריון, זה היה חיובי, אח"כ הוא רץ לקנות לה גלולות, חיכו 3 ימים [המלחיצים ביותר בחיו איך שהוא תיאר את זה] ואח"כ הגלולות עזרו והתוצאה בבדיקה השניה הייתה שלילית :] בקיצר, בהצלחה, שהחברה תעשה מה שאמרתי =] לילה טוב. אוהבת, לולי

תשמעי גברת,

אין בנאדם , שיכור ככל שיהיה, שלא זוכר מה הוא עשה. יכו להיות שהיא שכחה מה היא אמרה בדיוק, אבל את הרעיון הכללי (ששניים !! שכבו איתה) היאז וכרת יפה מאוד, אם זה קרה. אלא אם כן היא היתה במצב של אובדן חושים עד חוסר הכרה, וזה אומר שהיא אמורהל היות כרגע בבי"ח. קיצר, הסיפור שלך נשמע בולשיט אחד גדול. דבר שני, אםש ניים שכבו איתה כשהיא שיכורה - יש בזה משום אונס. דבר שלישי, שוב, אם היא היתה בזמן מחזור - היא לא יכולה להיכנס להריון. מה שמילי אמרה לגבי מחלות מין זה נכון, במיוחד אם מדובר בשניים...אהממ.. ובכל מקרה, הסיפור הזה נשמע די מצוץ מהאצבע, תתאמצי קצת להפוך אותו ליותר מציאותי :) ביי.

^^ נכון

היא לא יכולה להיות שיכורה עד כדי כך כדי לא לזכור משהו כזה.. אלא אם שמו לה משהו בשתיה.

אוקי =\

יכול להיות שהבנים האלה אמרו את זה סתם, בתור תעלול, או מטרה מפגרת להצחיק. הילדה הזו צריכה ללכת ליקנות בדיקת הריון, ודחוף! מה היא חושבת לעצמה יושבת ככה בבית כל היום? שתעשה משהו! כי מצד שני זה כן יכול להיות אמיתי.. למרות שלא משנה כמה שיכורה היא הייתה אני משערת שהיא תיזכור דבר כזה... האמת שגם לידיד טוב מאוד שלי קרה אותו הדבר. הם ניבהלו כי הקונדום ניקרע, הוא רץ ליקנות לה בדיקת הריון, זה היה חיובי, אח"כ הוא רץ לקנות לה גלולות, חיכו 3 ימים [המלחיצים ביותר בחיו איך שהוא תיאר את זה] ואח"כ הגלולות עזרו והתוצאה בבדיקה השניה הייתה שלילית :] בקיצר, בהצלחה, שהחברה תעשה מה שאמרתי =] לילה טוב. אוהבת, לולי

כנסי לפה!

אני לא ישפוט ולא כלום רק רוצה לעזור. אם באמת היא שכבה איתם [מקווה שכולם נהנו] אז יש 2 אפשרויות כרגע האחד אם עבר רק יום אחד אז שתיקח מהר מאוד פוסטינור ואפ עבר יותר מיום אחד אז שתמתין 14 יום ותלך לעשות בדיקת הריון..אפשר אצל רופא ואפשר לקנות תערכה לבדיקה ביתית.. בהצלחה ובלי שטויות בנות בחייכן!! זה כמו אוטו אם שותים לא נוהגים אם שותים לא מזדיינים! [חבל סתם תשכחו את זה אחר כך :P ]

צודקת לגמרי :)

למזלי זה לא קרה לי, זה קרה לידיד שלי וחברה שלו... אבל הם יצאו מזה... אלה, רציתי להגיד שאני זוכרת אותך עוד מהתקופות הישנות של הפורום, והעצות שלך שבזמנו עזרו לו :) אז.. תודה! אוהבת, לולי

בכיף תמיד לשרותך או של כל אחת..

מי שרוצה עזרה במשהו אפילו סתם לדבר אז יש לי אימייל ,מסן,איסי רק תגידו ואני מביאה לכם..

וואלה, יודעת מה?

אני אשמח לאייסי או מסן :) קחי את שלי אם את מעדיפה 463294788 אני ניכנסת לאייסי יותר :) אבל אם תירצי אז גם מסן יתקבל בברכה D:

למי שרוצה

האיסיקיו שלי זה- 349597165 לא להטריד

יש לי שאלה רצינית

יש לי שאלה היא שאלה קצת קיצונית אבל זה למידע כללי.רציתי לדעת עם כשה נערה או אישה או לא משנה מי כאילו במחזור והיא מקיימת יחסי מין אז היא נכנסת להריון? זותומרת עם היא תיקח גלולות וקונדום או שזה אותו הדבר כמו שהיא מקיימת יחסים בלי מחזור? זה לא שאני קיימתי או חושבת על לקיים לאאא אני רק שואלת כי דברתי על זה עם חברה שלי ולא ידענו מה לענות אחת לשניה חח XD מקווה לדעת

תשובה + הזהרה

היי חמודה, בקשר לשאלתך: אני לא הייתי ממליצה לך לקיים יחסי מין בזמן הווסת (מחזור). תקופה זו של החודש היא חיונית לגוף האשה על מנת להתנקות. אזור הרחם בזמן הווסת הוא מאוד רגיש וכל פגיע לא מכוונת בו יכולה לגרום להגרשה לא נעימה, כמו כאב והתכווצויות. דרך אגב קיום יחסי מין עם בן אדם שאת אוהבת זה דבר טבעי לגמרי ומאוד מענג, אין מה להתבייש בזה. לא מומלץ להתחיל לקיים יחסי מין בגיל מוקדם (13-17) מסיבה אחת והיא שימאס לך מזה יותר מדי מהר. אחרי שנתיים שלוש, את תרגישי כאילו מיצית את כל העניין המיני. אז שיהיה בהצלחה!

היא לא

היא לא יכולה להיכנס להריון.. כי שיש מחזור זה בדיוק הקטע שאחרי הביוץ הגוף שלך מחכה מחכה להריון ומכין את עצמו והמחזור זה שהתקופת המתנה הזאת עוברת וכל מה שהוגף שלך הכין את עצמו יורד (וזה הדם)

אלינה

ואם היית יוצאת אםחברה שלך אז היית משתכרת ומזדיינת כמוה ?את רק בת 14 חוץ מזה נראהלי שזה קרה לך ואת מתביישת
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר