שלום יפות שליייייייייD:D:

מה העניינים איתכן?! למה אתן כבר בקושי כותבות פה?... בכל מקרה, רציתי לשאול אתכן בנוגע למשהו שדיי מתחיל להפחיד אותי יש לי ידיד, שהוא החבר הכי טוב שלי, (הבן) והוא בעצם ה"חבר הכי טוב" הראשון שלי.. חחחח.. כך שאני בעצם לא יודעת בדיוק את "הכללים" של הקטע הזה אני חולה עליו והוא ממש מתוק (לא בקטע של אוהבת, אני חולה עליו כבנאדם, אני לא אוהבת אותו בקטע של אהבה אהבה) ואני מדברת איתו על הכל וככה גם הוא איתי ואנחנו מדברים על הכל ומייעצים אחד לשנייה ו.. אנחנו שם אחד בשביל השנייה=] שככה זה הרי, נכון?.. אז בגלל שאני מספרת לו הכל, אני גם מספרת לו על מי שאני אוהבת... והוא יודע מי הוא, במציאות, כי הוא איתי בשכבה גם.. (אוי רק שתדעו, הידיד הזה, אז הייתי דלוקה עליו בתחילת השנה כשעוד לא היינו חברים טובים.. ואז זה נעלם, ונעשינו חברים טובים איכשהוא..) אז אני מדברת איתו על מי שאני אוהבת, והוא מפרגן ומדבר איתי על זה בחופשיות והכל, ועוזר לי נורא ומנחם אותי אם קורה משהו... אבל בזמן האחרון הוא מתחיל להפחיד אותי. אני לא יודעת אם זה בגלל שהוא באמת מאוד אוהב אותי כידידה שלו, או אם בגלל שהוא אוהב אותי. ביום האהבה הוא חילק לי ולכמה חברות שלי כאלה שוקולדים מלב, ולכולן הוא נתן כאלה בעטיפה אדומה, ולי בזהב:| במסנג'ר הוא אומר לי כל הזמן שאני יפהפייה ומדהימה ומקסימה ומלא דברים כאלה, אתמול הוא אפילו קרא לי "יפהפייה שלי".. והזמין אותי לצאת איתו.. הוא לא התכוון לדייט.. כי כבר יצאנו פעם אחת ביומולדת שלו, ושוב-הבהרנו שנינו שזה לא היה דייט.. ונורא נהנינו שם, אז הוא רצה שנפגש שוב כזה ליציאה כזאת והוא ממש עסוק, אז הוא אתמול הציע לי שוב... וכמובן שהסכמתי.. ואני לא ממש יודעת איך להגיב. הוא גם פעם אחת רצה להביא לי סוכרייה בצורת לב, אבל בסוף הוא לא מצא אותי בבצ'פר. והוא רצה להביא לי אותה סתם ככה. ואני לא יודעת מה לעשות כי הוא בנאדם מקסים, ואני בעצמי מדברת איתו על מי שאני אוהבת, אבל... הוא מתנהג ממש בצורה.... קרובה. ואני רוצה להישאר החברה הכי טובה שלו, ואני לא רוצה לשבור לו את הלב אם הוא באמת אוהב אותי... מה לעשות?... תודה רבה מראש בנות.. ואני מצטערת על החפירה אוהבתתת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר