בנות, דיברתי איתווווווווווווווווווווו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

אלוהים, זה היה פשוט הזוי. כ-ל היום, בעצם אפילו בערב אתמול, לא היה משהו שחשבתי עליו חוץ ממנו. מהרגע שקמתי בבוקר, רק חושבת על משפטים, על איך לגשת אליו, חושבת רק עליו. כל היום, בלימודים, דמיינתי את הפנים שלו, ועברה לי צמרמורת בכל הגוף... הייתי לחוצה רצח אבל אז, הגיע הרגע. עמדתי עם חברות ליד הלוקרים, כי ידעתי שהוא יעבור שם בדרך ליציאה מבצ'פר. מרחוק ניסיתי לזהות אותו מתקרב, ופתאום הנה-שם הוא היה. הוא התקרב כל כך מהר, אפילו לחשוב לא היה לי זמן. הוא הלך עם חבר, וכשקראתי לו (הוא היה עם הגב אלי) הוא לא שמע. אבל לא, לא נתתי לזה ליפול כמו בפעם הקודמת. התקדמתי לעברו ואמרתי "---" (השם שלו.. חחחח..) ונגעתי לו בכתף. הוא הסתובב, ואני לא זוכרת בדיוק איך התחלתי את השיחה... אבל ראיתי שהוא ממהר, אז לא התברברתי... שאלתי אותו "אתה מתעלם ממני במסן?..." אלוהים, איזה פרצוף מתוק היה לו... הוא הודה שכן, עם חיוך מובך, ואמר שזה כי אמרתי שאני אגש לדבר איתו, ולא ניגשתי.. (שזה אמת) אז אמרתי "אז הנה!!=]" (הנה כביכול ניגשתי אליו) אז הוא אמר "אז אני כבר לא אתעלם ממךD:" (משהו כזה, לא מסוגלת לזכור מילה במילה:|) וואי, ואני בקושי זוכרת איך נפרדנו... נראה לי שפשוט אמרנו "ביי..=]" אלוהים, אני רצתי לחברה שלי ופשוט מחצתי לה את היד. כל הלחץ פשוט התפרק ממני!!!!!!!!!! אני רעדתי במשך 5 דקות לפחות, וגימגמתי איזה דקה... אלוהים, זה היה פשוט הזוי!!! ונכון, אני יודעת שזה נשמע ממש מעט ולא משמעותי, אבל בשבילי זה כל כך כל כך משמעותי... תבינו, אני בהתחלה אפילו לא ידעתי מה השם שלו, הוא לא ידע על קיומי בכלל, והנה אני מדברת איתו, אחרי שאני מצפה לזה איזה חודש ויותר!!!!!!!!1 אלוהים, אני מאושרת... לצערי שעה אחרי זה קיבלנו חזרה ת'מבחן בהסטוריה, ודיי הרס ת'מצברוח, אבל שמתי את זה בצד ואני לא נותנת למבחן להרוס לי את היום המדהים הזההההה.... אז רציתי לעדכן אתכן, ולהודות לכולכן שתמכתן בי, כי זה באמת באמת עזר לי אוהבת את כולכן ושיהיה לכולן יום חורפי חורפי כמו שצריךךך!!!! לשתות איזה שוקו חם מתחת לפוך.... להסתכל החוצה מהחלון ולראות את הגשם זולג לו... לשמוע את הטיפות מכות בשימשה... זה חורף3> אוהבת אתכן בנות מדהימות שכמותכן

איזה כיףף לקרוא את זהה!!

וואיי אני כל כךל גאה בך שככה אזרת אומץ וניגשת אליו .. והנה את רואה .. זה לא היה נורא כמו שפחדת שזה יהיה..! כל הכבוד לך! שיהיה המשך יום נעיםם!! אלמוג.

כל הכבודד !! :)

וואיי אני מזה מאושרת בשבילךךך.. כי גם קרה לי משו דומה.. והחלטתי לאזור אומץ וניגשתי אליו דיברנו על כל מה שקרה בינינו וחזרנו להיות ידידים.. ועכשיו ניהינו חברים חח :):) בקיצורר אני מזה מבינה אותךךךך.. ואני כל כך שמחהההה בשבילךך.. ולא, זה לא נשמע ממש מעט ולא משמעותיי.. אני חושבת שזה מאוד משמעותי עבורך.. חח ות'אמת גם אני מגיבה ככה שאני מאושרת ושאני מרגישה הקלה (רועדת ומגמגמת וזה חח) ורצחח זה חורףף.. אני חולה על חורףףף.. הכי כיףף P= אז שמחה שהוקל לך עכשיו.. אוהבתת ירדן

איזהה כייףף לךך=]

אני עוד זוכרת איך זה..ההתרגשות מכל מילה שהוא אומר מכל מבט שהוא נותן בך..=] מאחלת לך המשך הצלחה איתו=] וחורףף זה הכייהכיי רומנטי..:) כל הכבוד על האומץ..=]

נראה לי קצת הזוי, לא הבנתי כל כך find a date Free Dating App

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר